توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی در انفورماتیک کسب و کار جهانی

این برنامه سه ساله کارشناسی در انفورماتیک کسب و کار جهانی شما اهمیت جهانی آن فراهم می کند با ابزار نظری و عملی برای کار با IT در زمینه کسب و کار بین المللی و بر رویکردهای کیفی به درک آن، و. این برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود.


برنامه
چگونه سازمان ها در حال توسعه استراتژی های IT و حاکم خود را در سراسر کشور شرکت و تفاوت ها، از جمله حرفه های مختلف، و جنس درگیر؟ چگونه مردم عادی قرار داده فن آوری برای استفاده در محیط های کاری روزمره خود را؟ این سوال کلیدی مطرح شده در برنامه جهانی انفورماتیک کسب و کار می باشد.

تاثیر آن بر تمام جنبه های جامعه و زندگی مردم فراتر از آنچه که ما در نظر فنی. انفورماتیک مطالعه میان رشته ای از چگونه فن آوری های طراحی شده قرار داده و برای استفاده در تنظیمات اجتماعی و سازمانی است.

همکاری جهانی بخش مهمی از برنامه جهانی انفورماتیک کسب و کار است. این برنامه به زبان انگلیسی انجام شده و بسیاری از استادان یک پس زمینه بین المللی است. به عنوان یک دانشجوی انفورماتیک کسب و کار جهانی، شما را در گروه با دانش آموزان از سراسر جهان کار می کنند و یک فرصت بسیار عالی برای ایجاد یک شبکه بین المللی داشته باشد.

ساختار برنامه
کارشناسی در انفورماتیک کسب و کار جهانی به سه سال برنامه تمام وقت به شش ترم تقسیم شده است. هر سال از برنامه انفورماتیک کسب و کار جهانی است موضوع کلی برای هر دو دوره ها و پروژه ها.

 • سال اول (ترم 1 و 2): آن را در یک زمینه اجتماعی
 • سال دوم (ترم 3 و 4): IT در کسب و کار
 • سال سوم (ترم 5 و 6): IT در سراسر جهان

آن را در یک زمینه اجتماعی، ارائه می دهد نظریه های معاصر و دیدگاه در مورد چگونگی تجزیه و تحلیل رسانه ها و فن آوری به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از شیوه های جامعه، کار و اجتماعی و همچنین یک مقدمه اساسی به آن در سطح فنی، پایگاه داده و داده های بزرگ است.

IT در کسب و کار، کسب و کار با اصطلاحات عمومی، تئوری سازمانی، سیستم های سازمانی و مدیریت اطلاعات و دولت از هنر در استفاده از دیدگاه فرایند در مدل سازی IT و کار در سازمان به منظور بهبود فرآیندهای کسب و کار می پردازد.

IT در سراسر جهان، می رود در عمق با ایده جهانی شدن و پویایی در آوردن فرهنگ های مختلف را به تعامل در زمینه واسطه فن آوری، و همچنین چالش های مدیریت در اداره IT تحت آن شرایط.


چشم انداز شغلی
صلاحیت انفورماتیک کسب و کار جهانی و چشم انداز جهانی از برنامه شما آماده برای یک حرفه ای در هر دو زمینه دانمارکی و جهانی / بین المللی، کار به عنوان مثال:

 • هماهنگ کننده پروژه
 • تحلیلگر فرآیند
 • با کیفیت حرفه ای
 • معمار IT
 • پشتیبانی مدیر زنجیره ای
 • توسعه کسب و کار

به عنوان هماهنگ کننده پروژه، شما می توانید به عنوان مدیر پروژه عمل و هماهنگی پروژه ها و کارهای مختلف. شما می توانید لینک اتصال بین همه ذینفعان پروژه و اطمینان از ارتباط مداوم بین تمام سطوح از یک شرکت و شرکای آن - ملی و جهانی.

یک تحلیلگر فرآیند و مشاهده اسناد فرآیندهای کار و سپس می تواند IT انطباق سیستم ها و سازمان به یکدیگر.

به عنوان حرفه ای با کیفیت، شما می توانید اندازه گیری کیفیت شرکت راه حل های آن را، تفسیر آنها و آغاز پروژه های بهبود. شما همچنین می توانید توسعه سیستم های کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی.

به عنوان مدیر زنجیره پشتیبانی، شما می توانید برنامه های آموزش و پرورش برای کاربران طراحی، تجزیه و تحلیل استفاده از سیستم های فناوری اطلاعات را، کمک به کاربران استفاده سیستم های فناوری اطلاعات و نشان می دهد تغییرات سیستم واجد شرایط به آنها را بیشتر کاربر پسند.


پذیرش مورد نیاز
برای درخواست پذیرش در کارشناسی در انفورماتیک کسب و کار جهانی، شما نیاز به یک تحصیلات دبیرستانی یا مدرک تحصیلی خارجی یا بین المللی مربوطه.


شرایط پذیرش خاص

 • ریاضیات مربوط به دانمارکی سطح B با علامت به طور متوسط ​​از حداقل 6 در دانمارک 7 نقطه مقیاس مارک از علائم موجود در موضوع خود را در گواهی
 • انگلیسی مربوط به دانمارکی B در سطح با یک علامت به طور متوسط ​​از حداقل 6 در دانمارک 7 نقطه مقیاس مارک از علائم موجود در موضوع خود را در گواهی
 • شما باید مهارت در شفاهی و کتبی زبان انگلیسی باشد، به عنوان برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود.


شهریه
شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا به پرداخت هیچ هزینه های کمک درسی (از جمله شهروندان کشورهای اسکاندیناوی). شهروندان غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا به پرداخت شهریه.


بورس های تحصیلی
لطفا توجه داشته باشید که دانشگاه IT کپنهاگ هیچ کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان با استفاده از یک برنامه کارشناسی ارائه می دهد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
Free
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date