BSC در حسابداری

University of Nicosia

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BSC در حسابداری

University of Nicosia

 • مدت زمان (سال): 4
 • صلاحیت برنده جایزه: لیسانس علوم در حسابداری
 • سطح تحصیلی: مدرک کارشناسی (چرخه 1)
 • زبان آموزش: انگلیسی (دوره های سال اول و دوم نیز به یونانی ارائه شده)
 • حالت مطالعه: تمام وقت یا نیمه وقت
 • حداقل ECTS اعتبار: 240

مشخصات برنامه

هدف از این برنامه حسابداری به دانش آموزان با پس زمینه نظری، فنی و تجربی لازم برای حل مشکل مالی و تصمیم گیری های مالی گیری در محیط کسب و کار پیچیده و در حال تغییر.

این برنامه شده است برای دانش آموزان قصد به دنبال شغلی در حسابداری طراحی شده است، و یا در هر منطقه دیگر که در آن اطلاعات حسابداری مالی و تصمیم گیری را به عنوان عنصر مرکزی. دانش آموزان فرصتی برای تحصیلات گسترده ای خواهند داشت که نقطه شروع خوبی برای کار حرفه ای و تحصیلی بعد از دانش آموزان خواهد بود. علاوه بر این، دانش آموزان یک پایگاه علمی راه و روش تفکر که آنها را به مقابله با چالش از ایده ها و مشکلات جدید کمک خواهد کرد دریافت که مشکلات ناشی در کار حرفه ای بعد آنها را می توان اشاره شد، و.

این دوره به دنبال ارائه دانش آموزان با مهارت های کارفرمایان در این زمینه به دنبال: دانش دقیق از حسابداری مالی، گزارشگری مالی، حسابرسی، مالیات، هزینه و مدیریت حسابداری، تجزیه و تحلیل صورت های مالی که، همراه با مهارت های فن آوری اطلاعات، شما اعتماد به نفس به استفاده از طیف گسترده ای از حسابداری و کسب و کار نرم افزار. تحولات بین المللی در حسابداری نیز تاکید شده است.

هنگامی که دانش آموزان به برنامه Accelerate ملحق می شوند، می توانند در سفر خود به سمت جلو حرکت کنند تا عضو ACCA شوند - حرفه ای با گواهی نامه معتبر. این به این دلیل است که آنچه دانش آموزان در مورد خودشان می آموزند به حساب ACCA خود توجه دارند. بنابراین تا زمانی که آنها فارغ التحصیل شوند، می توانند تمام امتحانات ACCA را تکمیل کنند. لطفا توجه داشته باشید که قبل از تاریخ انقضاء، باید معافیت ها را ادعا کرد و حداقل یک امتحان قبل از تاریخ انقضا لغو شود.

چشم انداز شغلی

مدرک کارشناسی در حسابداری دانش آموزان را قادر می سازد تا فرصت های شغلی زیادی را دنبال کنند و در بخش های زیر از اقتصاد کار کنند:

 • حسابداری و حسابرسی شرکت
 • بانکداری
 • دولت
 • شرکت های سرمایه گذاری
 • بورس
 • تحصیلات
 • بخش خصوصی (حسابداری و امور مالی گروه)

دسترسی به مطالعات بیشتر

دانش آموزان موفق می توانند برای ادامه تحصیلات تخصصی دانشگاهی در زمینه های حسابداری، مالی، اقتصاد و مدیریت در سطح MA، MPhil و / یا PhD قرار گیرند. و به دنبال تحصیلات تخصصی تخصصی (ACCA-Association of Accounted Certified Accountants، ICAEW-Institute of Accountants Chartered in England & Wales) در زمینه حسابداری.

دانش آموختگان از برنامه را می توان به درجه چرخه دوم (کارشناسی ارشد) پذیرفته شده است.

ارزیابی

ارزیابی دوره معمولا شامل آزمون نهایی جامع و ارزیابی مستمر است. ارزیابی مداوم می تواند شامل موارد زیر باشد، اما در حد متوسط، پروژه ها و مشارکت در کلاس نیست. نمرات نامه بر اساس وزن امتحان نهایی و ارزیابی مستمر و علامت های واقعی عددی که در این دو مولفه ارزیابی به دست می آید محاسبه می شود. بر اساس نمرات دوره، متوسط ​​متوسط ​​نمره ترم (GPA) و متوسط ​​نمره جمع (CPA) محاسبه می شود.

فارغ التحصیلی مورد نیاز

دانش آموزانی که دوره های محتوای مشابهی را در موسسه تحصیلات عالی به عنوان بخشی از مقطع تحصیلات تکمیلی تکمیل می کنند ممکن است برای دوره های آموزشی به عنوان شناخت یادگیری قبلی معاف شوند. حداکثر تعداد اعتبارات معاف از 120 ECTS است. دانش آموز باید 240 ECTS و تمام برنامه های مورد نیاز را تکمیل کنید. حداقل معدل تجمعی (CPA) از 2.0 مورد نیاز است. بنابراین، اگر چه یک D- یک نمره قبولی، به منظور رسیدن به یک CPA از 2.0 معدل 'C' است مورد نیاز است.

نتایج یادگیری

پس از اتمام این برنامه، دانش آموز قادر خواهد بود:

 1. منتقدانه ارزیابی مفاهیم حسابداری و اصول و کاربرد آنها در راه حل برای مشکلات حسابداری عملی، و آماده شدن صورتهای مالی موسسات، از جمله گروه از شرکت ها، با استفاده از اطلاعات مالی مربوط، تکنیک های حسابداری و استانداردهای.
 2. تجزیه و تحلیل و تفسیر صورتهای مالی از اشخاص، اعمال و ارزیابی اصول و شیوه های گزارشگری مالی در طیف وسیعی از شرایط و شرایط کسب و کار.
 3. با استفاده از تکنیک های حسابداری مدیریت مرتبط با اطلاعات هزینه، برای برنامه ریزی، تصمیم گیری، ارزیابی عملکرد و کنترل در تنظیمات مختلف کسب و کار، و اعمال دانش، مهارت ها و حرفه ای قضاوت حرفه ای در انتخاب و استفاده از تکنیک های حسابداری مدیریت استراتژی در زمینه های مختلف کسب و کار و به ارزیابی عملکرد سازمان و توسعه استراتژیک آن کمک می کند.
 4. اعمال روش های مدیریت مالی به مسائل مربوط به سرمایه گذاری، تامین مالی، و تصمیم گیری سیاست تقسیم سود از یک سازمان است.
 5. چارچوب قانونی کلی را توضیح دهد، و اصول حقوقی خاص مربوط به کسب و کار، از جمله قانون قبرس به عنوان قابل اجرا به افراد، شرکت ها و گروه های تک شرکت ها.
 6. ارزیابی و توضیح اهمیت مالیات به مدیریت مالی شخصی و شرکت ها، و استفاده از دانش بیشتر و آگاهی از سیستم مالیاتی قبرس از طریق مطالعه مالیات سرمایه بیشتر، و شناسایی و ارزیابی تاثیر مالیات مربوطه در موقعیت ها و دوره های عمل های مختلف، از جمله تعامل از مالیات است.
 7. توضیح روند انجام اطمینان (حسابرسی) تعامل و کاربرد آن در زمینه حرفه ای (حسابرسی) چارچوب قانونی.
 8. توصیف زمینه سازمانی حسابدار و توسعه سیستم های اطلاعات حسابداری؛ برای درک نیاز به استفاده کارآمد از منابع درون یک سازمان.
 9. اعمال دانش، مهارت ها و قضاوت حرفه ای حرفه ای را طبق انتظار یک ارشد اجرایی یا مشاور مالی در مورد تصویب یا پیشنهاد تصمیم گیری مربوط به مدیریت مالی یک سازمان اعمال کنید.
 10. تعریف حکومت را توضیح دهید و نقش خود را در مدیریت موثر و کنترل سازمان ها توضیح دهید. بررسی نقش حسابدار در کنترل داخلی، بررسی و انطباق و توضیح نقش حسابدار در شناسایی، ارزیابی و کنترل ریسک.
 11. توضیح نیاز برای استانداردهای بین المللی حسابداری و چگونه عوامل نهادی، فرهنگی و خارجی کشور خاص را تحت تاثیر قرار سیستم های حسابداری.

بورس تحصیلی - کمک مالی

دانشگاه ارائه کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی به دانش آموزان تمام وقت، در قالب بورس تحصیلی شایستگی تحصیلی، کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی ورزشی و برنامه های تحصیلی در محوطه دانشگاه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • یونانی
University of Nicosia

آخرین به روز رسانی November 23, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
8,940 EUR
تحصیلات سالانه دانشجویان محلی / اتحادیه اروپا؛ 9،120 € دانشجویان سالانه دانشجویان بین المللی
Information
Deadline
Contact school
Locations
قبرس - Nicosia, Nicosia
تاریخ شروع : سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school
Dates
سپتامبر 2018
قبرس - Nicosia, Nicosia
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school