توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بازی بازی شما، تلفن همراه استفاده می کنید برای ارسال پیام های متنی، وب سایت که در آن شما انجام خرید آنلاین خود را. فناوری در اطراف ما، و بخش مهمی از زندگی ما است. خیلی مهم را به فقط آن را به فن را ترک کنند.

در روانشناسی و صنعت شما یاد بگیرند که چگونه فن آوری افراد را تحت تاثیر قرار، و چگونه شما می توانید به دانش روانشناسی به مردم اجازه استفاده از فن آوری به طور موثر به عنوان امکان پذیر است استفاده کنید. اما شما همچنین یاد بگیرند که چگونه شما می توانید روانشناسی به طراحی و برنامه تکنولوژی کاملا جدید مانند تکنولوژی انگیزشی توانبخشی در مراقبت های بهداشتی، روبات خوش مشرب و یا رابط مغز و کامپیوتر استفاده کنید.

افراد و تکنولوژی

آموزش کارکنان و دانشجویان روانشناسی و صنعت معامله برنامه با طیف گسترده ای از موضوعات مختلف، همه از آن بر رابطه بین افراد و فناوری تمرکز می کنند. مثلا:

  • روبات که در خانواده کمک کند
  • فن آوری صمیمی برای نشان دادن محبت در فاصله
  • مزایده های آنلاین شما می توانید اعتماد
  • نورپردازی که باعث می شود شما سالم و دقیق
  • آواتار که به شما کمک صرفه جویی در انرژی
  • روشنایی خیابانی هوشمند
  • تکنولوژی متقاعد کننده، و یا چگونه می تواند به شما کمک تلفن همراه خود را به از دست دادن وزن؟ و چگونه می تواند دوش خود را به شما استفاده از آب کمتر؟

بهترین در راهنمای انتخاب دانشگاه و Elsevier امتیاز

روانشناسی و صنعت بزرگ که به طور رسمی بخشی از برنامه کارشناسی علوم نوآوری (فنی Innovatiewetenschappen) است. برنامه علوم نوآوری لیسانس یک رتبه بالا در Keuzegids Universiteiten 2016 (به هلندی) (راهنمای انتخاب دانشگاه 2016) دریافت کرد. این برنامه به ثمر رساند بسیار نسبت به دیگر برنامه های قابل مقایسه است.

در الزویر 2015 برنامه کارشناسی علوم نوآوری امتیاز است (بسیار) خوب توسط دانش آموزان. دانش آموزان آیندهوون دولت علوم نوآوری که آنها با معلمان، محتوای برنامه و امتحانات راضی است.

با توجه به الزویر 2015 و Keuzegids Universiteiten 2016 (راهنمای انتخاب دانشگاه 2016)، دانشگاه فناوری آیندهوون (TU / E) بهترین دانشگاه (تکنولوژی) در هلند است. دانشگاه فناوری آیندهوون نیز بهترین رتبه بندی دانشگاه هلندی در استخدام سازمان جهانی بود.

روانشناسی و فن آوری بزرگ

آینده خود را در TU / E در کالج کارشناسی، خانه را به برنامه مطالعه کارشناسی دانشگاه آغاز می شود. به عنوان یک دانشجوی این دانشگاه لیسانس شما مقدار زیادی از دامنه به آهنگسازی مطالعه خود را بر اساس منافع و جاه طلبی خود را. در کالج کارشناسی شما با مدرک لیسانس سه سال آغاز خواهد شد، زیر تعدادی از افراد اجباری مانند ریاضیات و فیزیک و یادگیری طراحی مهندسی. در کالج لیسانس شما مهارت های که شما در صنعت نیاز و یاد بگیرند به ترجمه دانش فنی خود را به برنامه های کاربردی که مربوط به جامعه هستند توسعه. اشکال عمده خود را بخش قابل توجهی از مطالعه کارشناسی خود را. آن است که در آن شما در این زمینه که در آن شما می خواهید برای کار بعد به عنوان یک مهندس را انتخاب نمایید. این مبنای برنامه مطالعه خود را است.

این وب سایت را می دهد اطلاعات بیشتر در مورد روانشناسی و صنعت بزرگ است. روانشناسی و صنعت بزرگ که به طور رسمی بخشی از برنامه کارشناسی علوم نوآوری (فنی Innovatiewetenschappen) است. بعد از فارغ التحصیلی در این رشته شما دیپلم از برنامه کارشناسی علوم نوآوری (فنی Innovatiewetenschappen) دریافت خواهید کرد. و درجه لیسانس علوم در روانشناسی و صنعت.

روانشناسی و فناوری یکی از دو رشته در برنامه کارشناسی علوم نوآوری (فنی Innovatiewetenschappen) است. عمده دیگر این است: نوآوری پایدار.

مجوز رسمی NVAO

این برنامه قانونی به رسمیت شناخته و معتبر توسط سازمان اعتباربخشی هلند و فلاندر (NVAO).

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط Eindhoven University of Technology »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019