Read the Official Description

شکل دادن به جامعه دیجیتالی و تبدیل به یک متخصص در دو حوزه

ظهور کم هزینه و موثر سیستم عامل محاسبات و برنامه های کاربردی در حال تغییر است راه ما فرآیندهای کسب و کار ما اجرا شود. کاری که قبلا توسط کارکنان و مدیران انجام شد هم خواهد خودکار می باشد و یا توسط ربات انجام شده است.

با توجه به این تحولات به حساب، هدف ما آموزش فارغ التحصیلان که دانش مدیریت گسترده ای به عنوان مهارت های پیشرفته IT به منظور پاسخگویی به نیازهای بازار کار مدرن است. بنابراین، "سیستم های اطلاعات کسب و کار" فارغ التحصیلان می تواند راه را برای معرفی و اجرای فناوری های جدید اطلاعاتی در شرکت های هموار کند.

پس از فارغ التحصیلی آنها نه تنها باید مهارت های محاسباتی پیشرفته بلکه یک پس زمینه کسب و کار سخت، به طوری که آنها قادر به فکر می کنم و از لحاظ اقتصادی عمل می کنند، از لحاظ فنی و پایدار. با توجه به تقاضای بالا برای بین المللی کارشناسان با دانش تخصصی در مدیریت و فن آوری اطلاعات، کارشناسی ما از فارغ التحصیلان علوم چشم انداز کار بسیار عالی در سراسر جهان.

محتوا، ساختار هدف و دوره

مطالعه سیستم های اطلاعاتی کسب و کار و کسب مهارت های مربوطه در مدیریت فناوری اطلاعات، IT کسب و کار ترازبندی، حاکمیت فناوری اطلاعات، مدیریت و اداره کسب و کار. این برنامه بر روی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات، نرم افزار وب سایت با استفاده از HTML 5 و CSS، کسب و کار ایجاد مدل ها و الگوریتم ها متمرکز است. فارغ التحصیلان موفق برنامه کارشناسی می توانید کسب و کار و یا مشاوره خود را شروع و یا قادر به حفظ موقعیت مناسب را در یک شرکت با مشخصات بالا.

دانش، روش، تجربه و شخصیت

مهارت های حرفه ای، اجتماعی، روش شناختی و عملی: با تشکر از برنامه جامع ما، برنامه مطالعه ما شما فراهم می کند با مهارت های که در تقاضا بسیار: حل مسئله با الگوریتم، ارتباطات، تفکر طراحی، توسعه و ارائه ایده های جدید در منطقه از امنیت کامپیوتر و توسعه وب و همچنین مهارت های بین فرهنگی اجازه می دهد دانش آموزان خود را در بازار بین المللی ارائه دهد. مشخصات بین المللی از دانشگاه ما و شخصیت های بین فرهنگی از دانشجویان ما را تقویت شخصیت شما باشد. SRH شما ارائه می دهد شرایط ایده آل به رشد در جهان چند فرهنگی است.

دیدگاههای شغلی

با یک لیسانس علوم در "کسب و کار سیستم های اطلاعات" شما باید گزینه های حرفه ای گسترده است. شما می توانید در بخش شرکت های مختلف کار کنند و یا شما می توانید یک موقعیت در حال توسعه سیستم و یا مدیریت اطلاعات است.

شروع کار خود را فقط پس از اتمام تحصیلات خود را

در طی مطالعات خود، دانش آموزان ایجاد ارتباط با شرکت ها و ایجاد یک شبکه حرفه ای است. پس یک بار آنها فارغ التحصیل آنها قادر به شروع یک حرفه ای در یک شرکت چند ملیتی، راه اندازی، یک کسب و کار متوسط ​​نوآورانه، یک شرکت مشاوره و یا یک نهاد عمومی است.

جدید و در خانه: ما SRH راه اندازی آزمایشگاه برلین یک پلت فرم برای فرصت های شبکه در طول کارگاه ها و رویدادها فراهم می کند.

زمینه های کار:

 • شرکت های مشاوره ای
 • شرکت های بیمه
 • مشاوره IT
 • IT گروه ها
 • مدیریت پروژه
 • توسعه سیستم
 • توسعه جلویی
 • اطلاعات و نوآوری در مدیریت
 • بازاریابی و فروش

ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد

برنامه کارشناسی "سیستم های اطلاعات کسب و کار" شما فراهم می کند با پس زمینه ایده آل برای ادامه تحصیل خود را در برنامه کارشناسی ارشد. در برنامه استاد انگلیسی زبان کارآفرینی و مدیریت بین المللی در SRH، شما این فرصت را به گسترش دانش خود را و به دست آوردن شرایط لازم برای یک موقعیت رهبری و یا شغل دانشگاهی و یا مدرک دکترا دارند.

برنامه

مطلع حرفه ای خود را آغاز شده در SRH هوخشوله برلین و درخواست برای برنامه کسب و کار سیستم اطلاعات است. در اینجا شما اطلاعات در مورد شرایط پذیرش و مراحل بعدی خود را به سمت تحصیل در SRH پیدا

شما می توانید مطالعات خود را در SRH هوخشوله برلین در زمستان یا تابستان ترم شروع می شود. فقط در حال حاضر آنلاین اعمال می شود. ما با دقت برنامه خود را به بررسی و از شما دعوت به مصاحبه ما اگر مدارک خود را با معیارهای مطالعه کارشناسی ما است. استفاده از رایگان است.

پذیرش مورد نیاز

شرایط پذیرش با توجه به پس زمینه های آموزشی و شهروندی از نامزدها متفاوت است. اولیه مورد نیاز عبارتند از:

 • صلاحیت عمومی ورودی آموزش عالی (را ندارند) و یا دانشگاه علوم کاربردی مدرک تحصیلی ورودی (Fachhochschulreife)
 • شخصی / مصاحبه تلفنی
 • اثبات تسلط به زبان انگلیسی

تمامی برنامه ها به صورت جداگانه مورد بررسی قرار برای تعیین این که نیازهای پذیرش است.

اثبات مهارت های زبان

تست های زیر تسلط به زبان انگلیسی پذیرفته:

 • تافل IBT 87
 • TOEIC گوش دادن / خواندن 785، صحبت 160، نوشتن 150
 • IELTS (دانشگاهی) 6.5 (حداقل 6.0 برای هر مهارت)
 • CAE (درجه A، B، C و یا)
 • CPE (درجه A، B یا C)
 • پیرسون آزمون زبان انگلیسی علمی (PTE-A): 59 امتیاز

متقاضیان با آموزش های حرفه ای

هر متقاضی که آموزش های حرفه ای تکمیل و دارای چندین سال تجربه کار باید یک آزمون واجد شرایط بودن تصویب به به دانشگاه پذیرفته می شوند.

Program taught in:
انگلیسی

See 2 more programs offered by SRH Hochschule Berlin »

این دوره Campus based
Start Date
آپریل 2019
اکتبر 2019
Duration
6 - 7 
تمام وقت
Price
725 EUR
هر ماه.
By locations
By date
Start Date
آپریل 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

آپریل 2019

اکتبر 2019