ارائه شده توسط: کالج کولانگلو از کسب و کار

بررسی اجمالی

کسب مدرک کارشناسی خود را در مدیریت کسب و کار با تمرکز بر اطلاعات کسب و کار
پس از به دست آوردن مدرک لیسانس علوم مدیریت بازرگانی در دانشگاه گراند کانیون (GCU) با تمرکز بر اطلاعات کسب و کار، برای بسیاری از گزینه های حرفه ای آماده خواهید شد. در BS در برنامه اطلاعات کسب و کار، ارائه شده توسط Collegeso College of Business، شما زمینه های کاربردی مهم مدیریت، حسابداری، مالی و بازاریابی را بررسی می کنید. شما همچنین در مورد چگونگی استفاده از تحلیلی وب برای تعقیب اثربخشی وبسایت با تمرکز خاصی بر نحوه پیگیری، ضبط، تجزیه و تحلیل و تفسیر ترافیک وب سایت مطالعه کنید.

درجه نتایج

تمرکز بر هوش تجاری
در مدرک لیسانس علوم مدیریت بازرگانی با تاکید در درجه هوش کسب و کار، شما بررسی اصول مدیریت پروژه، ساختار پایگاه داده، برنامه نویسی، تجزیه و تحلیل کسب و کار، مدیریت فناوری اطلاعات و اخلاق را بررسی کنید. یکی دیگر از مفهوم مهم شما در درجه هوش کسب و کار، نقش حکومتداری و اخلاق در فناوری اطلاعات است، از جمله آماده شدن برای ممیزی، رعایت مقررات دولتی و درک مسائل مربوط به حریم خصوصی داده ها.

چه به شما خواهد آموخت

مطالعه کارهای مبتنی بر مبانی در هوش تجاری
برخی از حوزه هایی که تمرکز می کنید عبارتند از:

 • ترکیب بازاریابی و مفاهیم بازاریابی
 • موضوعات اقتصاد خرد، اقتصاد کلان موضوعات و مباحث اقتصاد بین الملل
 • مقدمه ای بر چرخه حسابداری
 • ساختن صورتهای مالی
 • فرآیندهای مدیریتی و توابع
 • بنیاد دانش اصلی در حوزه فناوری اطلاعات
 • استفاده از داده های حسابداری مدیریتی در فرآیند تصمیم گیری
 • کاربرد عملی آمار توصیفی و استنباط در کسب و کار
 • مبانی امور مالی کسب و کار
 • طراحی، توسعه، پیاده سازی و نگهداری سازه های پایگاه داده رابطه ای
 • مدیریت پروژه فناوری اطلاعات
 • نقش حاکمیت و اخلاق در فناوری اطلاعات
 • روش های تجزیه و تحلیل کسب و کار فعلی و ابزار
 • جنبه های کلیدی تجزیه و تحلیل پیش بینی شده
 • توانایی استفاده از تجزیه و تحلیل وب برای اثربخشی وبسایت
 • مباحث فناوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل کسب و کار

نتایج حرفه ای

آمادگی خود را برای موفقیت در کسب و کار کسب و کار کسب و کار خود را
با یک BS در کسب و کار هوشمند، شما را برای حرفه ای در انواع مختلف از نقش های مدیریت کسب و کار با تاکید منحصر به فرد در تجزیه و تحلیل کسب و کار آماده شده است. این برنامه مدرک هوش تجاری می تواند شما را به عنوان تحلیلگر کسب و کار، مدیر پروژه، متخصص تضمین کیفیت یا مدیر کسب و کار الکترونیکی و کسب و کار m-business آماده کند.

شما همچنین می توانید تحصیلات خود را فراتر از BS در برنامه هوش تجاری انتخاب کنید. GCU مدرک کارشناسی ارشد خود را در زمینه کسب و کار، از جمله MBA و مدرک کارشناسی ارشد رهبری ارائه می دهد.

محل برنامه

پردیس
دانشگاهی پر جنب و جوش و دانشگاه رو به رشد دانشگاه گرین کانیون، با کلاس های روزانه برای دانش آموزان سنتی طراحی شده است. تجربه خود را در یک تجربه کامل در مقطع کارشناسی، کامل با برنامه درسی طراحی شده در چارچوب جهان بینی مسیحی است. کلاس های درس جدید مدرن، سالن های محل اقامت مجموعه سبک، گزینه های ناهار خوری محبوب، استخرهای شنا رفت و آمد مکرر به سبک و تمرکز بر ایجاد یک زندگی دانشجویی پویا را GCU انتخاب بالا برای فارغ التحصیلان دبیرستان و انتقال دانش آموزان است. وقایع هیجان انگیز، سخنرانان مهمان شناخته شده و بخش من دو و میدانی دور از تجربه دانش آموز سنتی است. جامعه دانشجویی استقبال ما را به محل مناسب برای پیدا کردن هدف شما است.

آنلاین
آموزش نسل بعدی را با مدرک آنلاین از دانشگاه گراند کانیون دنبال کنید. کسب مدرک خود را با راحتی و انعطاف پذیری با دوره های آنلاین که به شما اجازه هر زمان مطالعه، هر جا. GCU ارائه می دهد رهبری با تجربه ترین در ارائه برنامه های مدرک آنلاین. اعضای هیات علمی تمام وقت و مدرسان کمکی طور کامل آموزش دیده، مجهز به پس زمینه قوی علمی و تجربه عملی در زمینه های خود را، در هر مرحله از راه حمایت از شما. طراحی با حرفه گرا حرفه ای در ذهن، کلاس های آنلاین ما یک محیط صمیمی است که باعث تحریک بحثهای جذاب و چالش برانگیز فراهم می کند. را انتخاب کنید از برنامه های در سراسر کالج متمایز ما، در مناطق اشتغال با تقاضای بالا. کلاس شروع غالبا.

افشای برنامه های آنلاین و شبانه

افشای برنامه در پردیس

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 42 برنامه دیگر ارائه شده توسط Grand Canyon University »

این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date