Read the Official Description

اطراف خود نگاه کنید، در خانه یا محله که در آن زندگی می کنید و یا مدرسه شرکت می کنید. محیط اطراف خود را تا حد زیادی توسط معماری و (مدنی) مهندسی تعیین می شود. در TU / E معماری، شهرسازی و ساختمان علوم نه تنها معماری نگرانی بلکه توسعه شهری، طراحی ساخت، ساخت و ساز فیزیک، املاک و مستغلات و مدیریت و مهندسی عمران. در طول مطالعه خود را شما کشف خواهید کرد چه زمینه مناسب شما بهترین و پس از آن شما می توانید انتخاب کنید به تخصص در آن رشته است.

لیسانس چند رشته معماری، شهرسازی و ساختمان علوم

معماری، شهرسازی و ساختمان علوم عمده یک ترکیب بین تئوری و عمل، بین اندیشه و عمل است. شما و دانشجویان هم خود را در مورد سازه طراحی، خانه ها، ادارات، موزه ها و یا حتی تمام محله یاد بگیرند. در راه چند رشته به شما خواهد شد یادگیری در مورد مهندسی، طراحی و فرایند ساخت و ساز.

با توجه به الزویر 2015 و Keuzegids Universiteiten 2015 (راهنمای انتخاب دانشگاه 2014)، دانشگاه بهترین امتیاز دانشگاه فناوری آیندهوون (TU / E) بهترین دانشگاه (تکنولوژی) در هلند است. دانشگاه فناوری آیندهوون نیز بهترین رتبه بندی دانشگاه هلندی در استخدام سازمان جهانی بود.

دانشگاه فناوری آیندهوون

دانشگاه فناوری آیندهوون ارائه می دهد یک محیط یادگیری برای اولین بار نرخ که اجازه می دهد تا شما را به اکسل. شما رویکرد شخصی ما قدردانی - در برنامه های درسی سفارشی، در سخنرانی تعاملی، و در مشاوره از اساتید. عوامل موفقیت همه حاضر هستند. ما به شما کمک way.Our خود را برنامه های مهندسی برای اولین بار در تحقیقات تمرکز پیدا کنید. که در آن شما به دست آوردن دانش شما استفاده برای کمک به جامعه و پیشبرد کار خود را. انتظار می رود به توسط یک هیئت علمی از اساتید شناخته شده به چالش کشیده شود.

دانشگاه فناوری آیندهوون در منطقه Brainport، قبل از هر چیز مرکز فن آوری بالا از اروپا و خانه را به شرکت های فن آوری در سطح جهانی و موسسات تحقیقاتی واقع شده است. از طریق روابط قوی ما با منطقه، ما می دانیم که شرکت ارزش TU / E فارغ التحصیلان و به دنبال مهندسان به خوبی آموزش دیده با پس زمینه بین المللی است. مجله فوربس شهرستان از آیندهوون "دست به پایین شهرستان مبتکر ترین در جهان است." ما آن را به یک محل عالی برای شروع یک آینده بین المللی.

آیندهوون

آیندهوون یک شهرستان پویا مدرن در استان هلند برابانت که تضمین می کند زمان لذت بخش در دانشگاه و ارائه می دهد طیف گسترده ای از ورزش و فعالیت ها است.

محیط زیست شهری پر جنب و جوش آیندهوون و معمولا پربرکت راه برابانت زندگی شما را احساس در خانه. TU / E در Brainport، یک منطقه فن آوری بالا است که قلب های فن آوری ضرب و شتم هلند واقع شده است. این دانشگاه دارای روابط بسیار خوبی با شرکت های با تکنولوژی بالا و سازمان ها در منطقه - روابط شما را از که آن را به پیدا کردن تکالیف، کارآموزی، پروژه های فارغ التحصیلی و مشاغل می آید بهره مند شوند.

Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by Eindhoven University of Technology »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019