Read the Official Description

مهندسی برق نقش مهمی در همه چیز مربوط به الکتریسیته و مغناطیس دارد. به عنوان مثال، در توسعه موتورهای الکتریکی برای اتومبیل و یا طراحی بسیار شدن تراشه های بی سیم برای تلفن های همراه. مهندسی برق تقریبا در هر تکنولوژی مدرن بسیار مهم است: از خواندن اطلاعات بر روی یک دی وی دی به پردازش سیگنال در تجهیزات پزشکی.

در TU / E، به عنوان مثال، ما در انتقال انرژی بی سیم. به چه معنا است برای آینده؟ فرض کنید باتری را از تلفن همراه و یا قرص خود را همیشه به طور کامل شارژ، و سپس شما یک شارژر جداگانه نیاز ندارد. و شما می توانید تلویزیون خود را در هر نقطه به دلیل شما نمی خواهد که به آن وصل در استفاده کنید!

کار بر روی آینده

مهندسی برق در حال کار بر آینده و این آشکار است در برنامه های کاربردی این حوزه است. این است که چرا این مطالعه به سه موضوع اجتماعی است که شما با در سال اول آشنا شوند بشود:

  • ارتباطات (متصل جهانی): مانند یک تراشه که کار می کند با استفاده از نور به جای سیگنال های الکتریکی، بلوتوث و یا WiFi
  • بهداشت و درمان (مراقبت و درمان): کاربردهای پزشکی مانند یک اسکنر MRI و یا درمان سلول های سرطانی با استفاده از امواج الکترومغناطیسی
  • محیط زیست (هوشمند و جامعه پایدار): منابع محدود مانند نفت و گاز خواهد شد در نهایت تخلیه شوند. جایگزین خورشید و باد. اما باد می کند به طور مداوم ضربه نیست. چگونه می تواند انرژی شما را ذخیره؟ چگونه می توان برق شما ذخیره؟

به طور معمول مهندسی برق در Eindhoven

مهندسی برق در Eindhoven، با بیش از صد و سی دانش آموزان سال اول، بزرگترین مطالعه مهندسی برق در هلند است. با این حال، مهندسی برق یک مطالعه نسبتا کوچک با یک محیط محرک که در آن شما می توانید یک رابطه خوب با استادان و دانشجویان ایجاد باقی مانده است.

بخش نه تنها یک وسیعی از روابط بین المللی بلکه به تماس با شرکت مهندسی پیشرو و موسسات تحقیقاتی در Brainport آیندهوون منطقه. این به این معنی که بسیاری از استادان پاره وقت، سخنرانی مهمان الهام بخش، کارآموزی و گشت و گذار فراهم می کند که کمی اضافی.

برق انجمن دانشجویان مهندسی ثور شوید که علاوه بر مطالعات خود را، مقدار زیادی از فعالیت های دیگر شما می توانید با دانش آموزان دیگر خود را درگیر در وجود دارد باعث می شود.

بهترین در راهنمای به دانشگاه امتیاز

راهنمای به دانشگاه 2016 تعیین شده است TU Eindhoven در بهترین دانشگاه تکنولوژی در هلند برای بار دوازدهم در یک ردیف. در راهنمای دانشگاههای 2015 برنامه مهندسی برق لیسانس دریافت امتیاز بالا "بالا برنامه دارای رتبه 2015.

مطالعه برای شما؟

است اصلی افراد علم علاقه خود را؟ آیا شما کنجکاو در مورد جهان اطراف شما و چیزهایی که برای بهبود مورد نیاز شما را ببینید؟ آیا شما می خواهید به سرگردان خارج از مسیر مورد ضرب و شتم، شما بلند پروازانه و شما را تبدیل به این فکر که تلاش های خود را می تواند کمک به ایجاد یک تغییر مثبت در زندگی روزمره مردم الهام گرفته؟ سپس مهندسی برق چیزی برای شما می باشد!

مجوز رسمی NVAO

این برنامه قانونی به رسمیت شناخته و معتبر توسط سازمان اعتباربخشی هلند و فلاندر (NVAO).

Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by Eindhoven University of Technology »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019