BSC در هنرهای دیجیتال بین المللی و سرگرمی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی در هنرهای دیجیتال بین المللی و سرگرمی

DAE یک برنامه کارشناسی 180 ECTS تمام وقت طراحی شده توسط و توسعه یافته برای خلاق، بلند پروازانه، پرشور و است
افراد استثنایی، آماده به فراتر از مرز های 3D تعاملی.


رشد دیدنی و جذاب از فن آوری 3D بسیار بخش و کسب و کار بازی سرعت در حال توسعه، ایجاد کرده اند
افزایش تقاضا برای متخصصان برجسته. این چیزی است که هنرهای دیجیتال و سرگرمی همه چیز در مورد.


به عنوان یک DAE'er، جهان زمین بازی خود را است. حق را از ترم اول، دانش آموزان در زمینه بین المللی مستغرق،
به عنوان متقاضیان از سراسر جهان آمده است. صنعت ما به تصویب رسید، award- برنده و برنامه درسی حمایت بین المللی است که توسط کارشناسان با استفاده از دولت از هنر، تجهیزات و شیوه های استاندارد صنعت تدریس می شود.


دانش آموزان در زندگی واقعی و پروژه های صنعت ارزیابی مبتنی بر تیم کامل است. آنها حضور در سخنرانی و عمل در به خوبی
آزمایشگاه های مجهز، لذت بردن از سخنرانی مهمان توسط سخنرانان صنعت کلیدی، آموزش عملی تجربه، وارد رقابت در سراسر جهان و کار خود را نشان می دهد در نشریات مشهور ترین در هنر دیجیتال است.


بدیهی است که اکتشاف پیشرو در جهان
شرکت ها در زمینه هنر دیجیتال و سرگرمی، بخشی از برنامه آموزشی است. سفرهای مطالعه در اروپا و در ایالات متحده هستند باید. در ترم ششم، یک محل کار در یک شرکت بین المللی شناخته شده کمک می کند تا دانش آموزان تبدیل که پس از دنبال، نبوغ خلاق بالا از-لیست آنها همیشه می خواستم به. 

صنعت بازی پررونق است کسب و کار در سراسر جهان. رشد استثنایی از این بخش خاص و بسیار تکنولوژیک موجب شده است یک نسبت افزایش در تقاضا برای نوابغ واجد شرایط و به خوبی آموزش دیده. گزینه های ما در هنرهای دیجیتال و سرگرمی پاسخ به این روند فراهم می کند. این برنامه خود را بر پنج رکن: مهارت های هنر، 3D کامپیوترها هنر، برنامه نویسی، علوم بازی و یکپارچه سازی.

ذهن! این مورد بیش از فقط بازی است! فکر می کنم از تورهای پیاده مجازی در یک چشم انداز تاریخی است. سایت های باستان شناسی که دیگر وجود داشته باشد، به زندگی در یک موتور بازی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در موزه به ارمغان آورد. تبلیغات است، بیش از حد، دیگر بیشتر است با استفاده از 3D-برنامه ها و غیره تلویزیون، رسانه های آنلاین و چاپ می باشد. 3D-خلاقیت می توانید از عکس های واقعی به داستان متفاوت است و در نتیجه در هیولا، کارتون و حتی رایگان کلیپ های ویدیوئی ... به نام تنها چند.

آخرین به روز رسانی ژانویه 2016

درباره این دانشگاه

در سال 1995 ، Howest، College College West Flanders به دلیل ادغام 6 موسس برجسته تحصیلات عالی در فلاندر، به عنوان یک موسسه تحصیالت عالی مستقل تبدیل شد. از آن زمان توسعه درون Howest با انگیزه تازه ای رو ... اطلاعات بیشتر

در سال 1995 ، Howest، College College West Flanders به دلیل ادغام 6 موسس برجسته تحصیلات عالی در فلاندر، به عنوان یک موسسه تحصیالت عالی مستقل تبدیل شد. از آن زمان توسعه درون Howest با انگیزه تازه ای روبرو شده است و اکنون یکی از پیشگامان آموزش عالی در استان است. امروز حدود 5600 دانشجوی تمام وقت در Howest پیگیری 24 کارشناسی و 7 کارشناسی ارشد را پوشش طیف گسترده ای از رشته ها ثبت نام شده است. Howest شامل چهار محوطه دانشگاهی است که در بروژ و Kortrijk واقع شده است. دانش آموزان در اینجا یک محیط باز، پر جنب و جوش، جهانی و دوستانه که ثروت از فرصت های آموزشی را فراهم می کند، با تاکید بر دوره های با کیفیت بالا و تمرین گرا پیدا می کند. مسکن مسکن، کتابخانه های تخصصی، طرح های مطالعه فردی، مشاوره دانشجویی و خدمات مربوط به تحصیل در سطوح اداری، بر سیاست دانشجویی ما تمرکز می کنند. کار آموزان و کارکنان اداری ما، یک جامعه جمع و جور را تشکیل می دهند و همیشه قابل دسترسی هستند. تمام کلاس ها و سالن های نمایش برای ملاقات با امکانات آموزشی امروز مجهز هستند. حساب های اینترنتی برای همه دانش آموزان در دسترس هستند.Howest دارای شهرت رو به رشد بین المللی است، همچنین فرصت هایی که دانشجویان برای انجام بخشی از مطالعات خود در خارج از کشور ارائه می دهند. پیوندهای آن با صنایع و دیگر بخش های خارجی نیز گسترش می یابد. Howest همچنان به جذب بهترین کارکنان دانشگاهی در دسترس است و برای اصلاح و توسعه برنامه درسی خود، شامل زمینه های جدیدی از دانش و رفع نیازهای در حال تغییر دانشجویان امروز است. خوشحالی دانشجویان بین المللی استقبال می کنند و دائما پیشنهاد دوره خود را به زبان انگلیسی ارائه می دهند. مطالعه در بروژ یا Kortrijk شامل داشتن مجموعه ای از مکان های بسیار جذاب در پرتاب سنگ: ساحل بلژیک و همچنین شهرهای هنری فلسطین مانند آنتورپ، بروکسل، گنت ... شما همچنین می توانید به مکان های معروف اروپایی مانند پاریس، لندن، آمستردام ، کلن در یک یا دو ساعت قطار سفر می کند. به طور خلاصه، Howest موسسه ای است که در آن تحصیل هر دو موثر و دلپذیر است . اطلاعات محدود