BSC در کار اجتماعی

University of Nicosia

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BSC در کار اجتماعی

University of Nicosia

 • مدت زمان (سال): 4 سال
 • صلاحیت برنده جایزه: لیسانس علوم در کار اجتماعی
 • سطح تحصیلی: مدرک کارشناسی (چرخه 1)
 • زبان آموزش: انگلیسی و یونانی
 • حالت مطالعه: تمام وقت یا نیمه وقت
 • حداقل ECTS اعتبار: 240

مشخصات برنامه

اجتماعی آدرس متعدد، معاملات پیچیده بین مردم و محیط خود. ماموریت آن این است برای فعال کردن مردم، گروه ها و جوامع به توسعه پتانسیل کامل خود، کسب عدالت اجتماعی و اقتصادی و جلوگیری از اختلال. این است که در حل مسئله و تغییرات اجتماعی متمرکز شده است. به این ترتیب، مددکاران اجتماعی حرفه ای تغییر عوامل در جوامع و کاتالیزور در زندگی افراد، خانواده ها، گروه ها و جوامع آنها خدمت می کنند.

یک علم اجتماعی اعمال می شود با اصول، ارزشها، نظریه و روش عمل - برنامه کار اجتماعی Unic به در خط با استانداردهای آموزشی اعتقادی و عملیاتی، که منعکس کننده یک رویکرد مدرن به کار اجتماعی طراحی شده است. در ابتدا در سال 2005 تاسیس شده است، برنامه کار اجتماعی به طور پیوسته از نظر دانشجویان و عملکرد تحصیلی در حال رشد است.

برنامه کار اجتماعی، با توجه به خطرات و نیازهای اجتماعی معاصر، به خط مشی های سنتی برای ترویج سیاست های اجتماعی و حمایت اجتماعی، تنوع فرهنگی و تقویت توانمند سازی افراد، خانواده ها، گروه ها، سازمان ها و جوامع مربوط می شود.

هدف نهایی برنامه کار اجتماعی این است که آموزش و آموزش کارکنان حرفه ای اجتماعی، که ارزش ها و اخلاق حرفه و حرفه ای را نشان می دهند، که صلاحیت کار عمومی کار عمومی را در سطح BSW دارند.

چشم انداز شغلی

کار اجتماعی یک رشته تحصیلی جدید در آموزش عالی خصوصی در قبرس است که تنها در سال 2001 آغاز شده است. کارگران کارشناسی ارشد دارای طیف گسترده ای از زمینه ها هستند که می توان آنها را در بخش عمومی یا در سازمان های خصوصی / داوطلبانه استخدام کرد. به طور خاص، فارغ التحصیلان کارگران اجتماعی می توانند در زمینه های مختلفی از جمله مدارس (ابتدایی، مهد کودک، متوسطه)، مراکز مشاوره دانشگاه ها، بیمارستان ها (بیمارستان های عمومی یا روان پزشکی)، مراکز اجتماعی، مراکز محلی، شرکت های صنعتی بزرگ، سازمان های غیر انتفاعی ، مراکز وابستگی به مواد مخدر و غیره با توجه به درجه تحصیلی، آنها همچنین فرصت ادامه تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه های مختلف (کار اجتماعی، روانشناسی، مشاوره، آموزش، بهداشت روان) دارند.

دسترسی به مطالعات بیشتر

دانش آموختگان از برنامه را می توان به درجه چرخه دوم (کارشناسی ارشد) پذیرفته

ارزیابی

ارزیابی دوره معمولا شامل آزمون نهایی جامع و ارزیابی مستمر است. ارزیابی مداوم می تواند در میان دیگران، میان مدت، پروژه ها و مشارکت در کلاس باشد.

نمرات نامه بر اساس وزن امتحان نهایی و ارزیابی مستمر و علامت های واقعی عددی که در این دو مولفه ارزیابی به دست می آید محاسبه می شود. بر اساس نمرات دوره، متوسط ​​متوسط ​​نمره ترم (GPA) و متوسط ​​نمره جمع (CPA) محاسبه می شود.

فارغ التحصیلی مورد نیاز

دانش آموز باید 240 ECTS و تمام برنامه های مورد نیاز را تکمیل کنید.

حداقل میانگین تجمعی درجه (CPA) 2.0 مورد نیاز است. بنابراین، اگر چه "D-" یک درجه PASS است، برای رسیدن به CPA 2.0، درجه متوسط ​​"C" مورد نیاز است.

نتایج یادگیری

مدرک کار اجتماعی به دانش آموزانی که قادر به:

 1. از چارچوب نظری برای بررسی، تحکیم و گسترش دانش خود و انتقاد از استدلال ها، فرضیه ها یا قضاوت ها استفاده کنید.
 2. فهم مفهومی از اشکال و مکانیسم ظلم و تبعیض علیه افراد، گروه ها و جوامع انحصاری؛
 3. مداخلات مبتنی بر شواهد خود را ارزیابی کنید؛
 4. ارتقاء خود ارزیابی در رابطه با حوزه انتخابی خود را انتخاب کنید.

بورس تحصیلی - کمک مالی

دانشگاه ارائه کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی به دانش آموزان تمام وقت، در قالب بورس تحصیلی شایستگی تحصیلی، کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی ورزشی و برنامه های تحصیلی در محوطه دانشگاه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • یونانی
University of Nicosia

آخرین به روز رسانی November 25, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
8,940 EUR
Information
Deadline
Contact school
Locations
قبرس - Nicosia, Nicosia
تاریخ شروع : سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school
Dates
سپتامبر 2018
قبرس - Nicosia, Nicosia
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school