BSC فن آوری (لیسانس) رسانه های دیجیتال

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

اضافه کردن یک دوز از درک کسب و کار به شایستگی های فنی و استعداد خلاق، در این دوره رسانه های دیجیتال به بررسی وب و نرم افزار های غنی اینترنتی توسعه، انیمیشن، مدل سازی و تصویری سه بعدی تولید می باشد. شما به دست آوردن طیف گسترده ای از مهارت های میان رشته است که شما را یک نامزد جذاب برای وب و تکنولوژی چند رسانه ای نقش فعلی و در حال ظهور است.

آنچه که در دوره پوشش داده شده؟

در طول سال اول شما روش های طراحی و تولید ابزار کشف، در کنار اصول طراحی اساسی، از جمله استفاده از رنگ، تایپوگرافی و عکاسی. شما در فرآیند خلاق، انیمیشن، و ایجاد تصویر و دستکاری کنید. شما به استانداردهای وب، نشانه گذاری، زبان های برنامه نویسی و ابزار نوشتن همراه و محیط های مورد استفاده در توسعه رابط تعاملی برای برنامه های کاربردی وب و چند رسانه ای معرفی شده است.

در سال دو شما تکنیک های مدیریت تولید، امور مالی و کارآفرینی در نظر بگیرید. شما به دست آوردن تولید فیلم، و مدل سازی 3D و مهارت های انیمیشن. شما بررسی فناوریهای صوتی و تصویری، فشرده سازی رسانه ها و توزیع، و یادگیری به استفاده برنامه نویسی برای ایجاد برنامه های تعامل غنی.

در سال آخر شما رفتن به کشف چگونگی رابط فیزیکی آثار باستانی چند رسانه ای ارتباط با جهان واقعی، و یادگیری تکنیک های پس از تولید برای تولید رسانه های دیجیتال. همچنین شما می خواهد تکنیک های پیشرفته پردازش تصویر دیجیتال و توسعه برنامه های کاربردی وب را کشف کند.

شما باید این گزینه از یک محل کار سال های طولانی، و یک پروژه فن آوری رسانه اجازه می دهد تا به شما برای توسعه در عمق دانش و مهارت در یک منطقه متخصص از انتخاب شما.

چرا انتخاب ما؟

  • شما ترکیبی از رشته های خلاق و فنی که شما را قادر به کار و توسعه حرفه ای در بخش رسانه های دیجیتال سرعت در حال رشد و به شدت رقابتی را در آغوش.
  • شما می توانید از یک تیم مجرب از دانشگاهیان و پزشکان که ارائه نه تنها تخصص علمی، بلکه ارتباط صنعت در حال حاضر، تمرین و تیزهوشی را یاد بگیرند.
  • شما می توانید در مرکز شهر پردیس ما که در خانه های برش لبه امکانات، از جمله بزرگترین استودیوی تلویزیون دانشگاه، در یک مرکز رسانه ای هدف ساخته شده در PARKSIDE ساختمان است.
  • فرصت های شبکه خلاق، حوادث چند رسانه ای و سخنرانان مهمان را بینش، اطلاعات تماس و واقعیت های جهان رسانه به مطالعات خود را.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان کارشناسی (لیسانس) دیجیتال و فناوری رسانه چشم انداز اشتغال عالی، با بسیاری از موفقیت ورود رسانه های بخش صنعت کار هر دو به عنوان مترجمان آزاد و کارکنان در سازمان رسانه های دیجیتال برخوردار بوده اند. فارغ التحصیلان همچنین اشتغال در شرکت های گسترده و سازمان به طور فزاینده وابسته به تخصص فارغ التحصیلان ما باید به ارائه پیدا کنید.

فارغ التحصیلان فرصت های شغلی در توسعه وب، توسعه محتوای تعاملی، مشاوره فن آوری رسانه ها، آموزش شرکت ها و چاپ و نشر، تجارت الکترونیک و بازاریابی چند رسانه ای را دنبال کرده اند.

کارگماری

دانش آموزان را تشویق به افزایش بیشتر چشم انداز شغلی خود را با جمله قرار دادن صنعتی در دوره خود. این طول می کشد پس از سال دوم مطالعه و گسترش طول دوره به چهار سال است.

و همچنین ارائه تجربه کاری در پی توسط بسیاری از کارفرمایان، قرار دادن یک فرصت ارزشمند برای دانش آموزان به منظور توسعه بیشتر مهارت های عملی خود، کسب درآمد کنید و سعی کنید یک مسیر شغلی بالقوه است. تیم ما دادن دانش آموزان در طول فرآیند قرار دادن پشتیبانی می کند.

آخرین به روز رسانی ژانویه 2016

درباره این دانشگاه

You can now gain a prestigious British degree while completing all or part of your studies in China, thanks to a new collaboration with a leading Chinese university.

You can now gain a prestigious British degree while completing all or part of your studies in China, thanks to a new collaboration with a leading Chinese university. اطلاعات محدود
ووهان , بیرمنگام + 1 بیشتر کمتر