کارشناسی ارشد مالی و حسابداری (Hons) توسط دانشگاه Salford تایید شده است؟

اگر شما علاقه مند به حسابداری و امور مالی هستید و قصد دارید در این زمینه حرفه ای داشته باشید، این امر می تواند برای شما مفید باشد. هدف اصلی این دوره، توسعه دانش و درک مدیریت مالی و شیوه های حسابداری است تا قادر به استفاده از این مهارت ها در زمینه های مختلف کسب و کار و مدیریت و برای این مهارت های ارزیابی با نیازهای کارفرمایان و حرفه باشد. این دوره همچنین از معافیت های ACCA مدارک F1-F9 برای فارغ التحصیلان موفق می گیرد.

دانش آموزان فرصتی برای توسعه مهارت های مرتبط با طیف وسیعی از زمینه های حسابداری و مالی خواهند داشت. تا انتهای دوره، دانش آموزان مهارت های تحلیلی و ارزیابی و توانایی آنها را در زمینه های مختلف کسب و کار و مدیریت توسعه می دهند. دانش آموزان نیز دانش و درک از نظریه های حسابداری و مالی فعلی و عمل است که باعث افزایش اثربخشی آنها در زمینه حسابداری و مالی خواهد شد.

این کارشناسی (لیسانس) امور مالی و حسابداری عمدتا از طریق سخنرانی ها / سمینارها، کارگاه های آموزشی و جلسات آموزشی تحویل داده می شود. این دوره به مدت سه روز در مرکز سنت جونز به طور کامل اجرا می شود. دوره دو ساله (پوشش سطوح 5 و 6) با ورود به سطح 5 برای کسانی که دارای AAT (انجمن تکنسین حسابداری) سطح 4 صلاحیت (یا معادل آن).

سال یکی از دوره های ماژول های زیر است:

محیط قانونی و اقتصادی

این مؤلفه به دانشجویان کمک می کند تا درک محیط تجاری و اقتصادی سازمان های تجاری را درک کنند. این ماژول همچنین به چارچوب قانونی حسابداری و نقش حاکمیت شرکتی نگاه می کند.

قانون شرکت

هدف اصلی این ماژول این است که دانش آموزان بتوانند دانش صحیح از چارچوب قانونی مربوط به شرکت بدست آورند. پس از اتمام این درس، دانش آموزان فرصت دارند تا به طور موثر با انواع وسیعی از مواد قانونی برخورد کنند و قوانین قانونی را در زمینه حل مسئله اعمال کنند.

رفتار سازمانی

این ماژول تجزیه و تحلیل گسترده و درک رفتار افراد در محل را فراهم می کند. پس از اتمام این ماژول، دانش آموزان باید بتوانند دانش تئوری سازمانی را به دنیای واقعی کار و سازمان ها تحمیل کنند.

سیستم های مالی و مدیریت اطلاعات

این مؤلفه به دانش آموزان اجازه می دهد تا انواع مختلفی از هزینه ها و تکنیک های حسابداری مدیریت را انتخاب، توصیف و اعمال کنند. در پایان این درس دانش آموزان باید قادر به توصیف و ارزیابی تاثیر گزارشگری مالی خارجی در شیوه های هزینه یابی یک سازمان باشند.

تجزیه و تحلیل کمی و آماری

این ماژول با هدف معرفی دانش آموزان به تکنیک های آماری که برای تصمیم گیری مفید هستند. پس از اتمام این درس، دانش آموزان باید بتوانند به طور موثر تحلیل خروجی تحلیل آماری را تفسیر کنند.

حسابداری مالی

هدف اصلی این ماژول این است که دانش آموزان قادر به درک روش های حسابداری در آماده سازی و تفسیر گزارش های مالی باشند. پس از اتمام این درس، دانش آموزان باید بتوانند مفاهیم حسابداری خاصی را به سناریوهای کار عملی بسپارند.

سال دو دوره از ماژول های زیر تشکیل شده است:

تجارت امور مالی

هدف اصلی این ماژول، ارائه دانش آموزان به درک کامل از نقش مدیر مالی در یک سازمان، و همچنین محیط مالی خارجی که در آن سازمان ها کار می کنند. در پایان این ماژول، دانش آموزان باید قادر به درک آنچه برای مدیریت مالی کارآمد نیاز دارند.

حسابداری مالی پیشرفته و تئوری حسابداری

این مدرسه با هدف گسترش توانایی دانش آموزان برای تهیه، تجزیه و تحلیل، ارزیابی و گزارش اشکال مالی شرکت در هر دو انگلستان و بین المللی است. در پایان این ماژول دانش آموزان باید قادر به ارزیابی عملکرد فعلی و تفکر در گزارش های شرکت انگلیس و بین المللی باشند.

مدیریت حسابداری برای کنترل

این ماژول با هدف بررسی نقش و ماهیت حسابداری مدیریت مدرن است. دانش آموزانی که این مدلی را تکمیل می کنند باید بتوانند تکنیک های مناسب را انتخاب و اعمال کنند و بتوانند اعتبار و محدودیت های چنین روش هایی را ارزیابی نمایند.

حسابدار حرفه ای

این ماژول طبیعت و دامنه حسابدار را به عنوان یک حرفه ای در نظر می گیرد. این موضوع مسائل اخلاقی و حرفه ای در حسابداری را بررسی می کند.

مالیات بر کسب و کار

هدف از این ماژول، معرفی دانش آموزان به طبیعت و بهره برداری از زمینه های اصلی مالیات مرتبط با کسب و کار و کارکنان آنها است. در پایان این درس دانش آموزان باید قادر به تهیه انواع محاسبات مالیاتی مربوط به شرکت ها، مشارکت، معامله گران و کارفرمایان باشند.

چارچوب حسابرسی

این ماژول به بررسی فرایند حسابرسی و کاربرد آن در چارچوب چارچوب نظارتی خارجی می پردازد. پس از اتمام این درس، دانش آموزان باید بتوانند فرآیند حسابرسی را کاملا درک و ارزیابی کنند.

ارزیابی ها بیش از چهار دوره ارزیابی در طول سال ارائه می شود. طیف سنجی از روش های ارزیابی استفاده می شود و نمونه هایی از ارزیابی ها شامل تکالیف، گزارش های فردی و امتحانات است. امتحانات یک ویژگی قوی از این دوره هستند به عنوان معافیت های بدن حرفه ای در دسترس هستند. هر ماژول دارای دو یا سه ارزیابی است.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 13 برنامه دیگر ارائه شده توسط The Manchester College »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2020
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2020
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2020