توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی (لیسانس) روانشناسی با جرم شناسی

دانش آموزان ما به ما توصیه می کنند! در آخرین بررسی ملی دانشجویان 94٪ از دانش آموزان تازه کار BS (Hons) روانشناسی توصیه می کنند که در NTU مطالعه کنند. (بررسی ملی دانشجویان 2017).

ما مدرک معتبر بریتانیا انجمن روانشناسی (BPS) به بررسی اسرار چه باعث می شود ما انسان، به چه معناست زنده باشد و به همین دلیل ما در راه رفتار می کنیم.

این دوره را تحت پوشش تمام زمینه های هسته روانشناسی مقرر شده در برنامه درسی بریتانیا انجمن روانشناسی (BPS). شما انسان، کار مغز، روند ها و مکانیزم تفکر انسان، احساس و رفتار و چگونه روانشناسان، پژوهش و درمان روانی می تواند تفاوت ملموس و مثبت به زندگی و جامعه مردم را کشف.

چرا این دوره را انتخاب کنید؟

تعالی تدریس و تحقیق

با پیوستن به یک دوره روانشناسی در NTU شما بخشی از یک جامعه فعال پژوهشی خواهید بود.

 • شما در سال آخر سال خود تحقیقاتی خود را طراحی و انجام می دهید و ممکن است فرصت رقابت برای کار پرداخت شده را به عنوان دستیار تحقیق بین سال های دو و سه داشته باشید.
 • 60٪ از خروجی های تحقیق ما به عنوان بین المللی عالی و یا جهانی در REF 2014 شناخته شده است و 100٪ از اثرات تحقیق ما بین المللی عالی با 73٪ به عنوان پیشرو در جهان شناخته شده است.
 • 95٪ از دانشجویان کارشناسی ارشد (Hons) روانشناسی تمام وقت، موافق هستند که کارکنان در توضیح امور خوب هستند (Survey 2017 Student National).

مهارت های حرفه ای و شناخت

 • دوره های روانشناسی ما * توسط انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) تأیید می شود تا زمانی که شما حداقل با یک مدرک 2.2 مدرک تحصیلی دریافت خواهید کرد که واجد شرایط دریافت مبنای فارغ التحصیل برای عضویت در مجوز BPS خواهید بود - اگر لازم باشد پیگیری آموزش بیشتر و حرفه ای به عنوان یک روانشناس حرفه ای.
 • شما می توانید تجربه عملی بین دو سال و سه به دست آوردن و همچنین انجام یک کار و یا قرار دادن خارج از کشور تحصیل در یکی از موسسات همکار ما.
 • همچنین شما میتوانید از انتخاب به تکمیل یک دوره چهار ساله که شامل قرار دادن کار سال های طولانی است.
 • در سال آخر شما این فرصت را برای شرکت در ماژول حرفه ای ما در روانشناسی دریافت خواهید کرد. به شما ارائه فرصتی برای تجربه زندگی به عنوان یک روانشناس مشاور، ارائه راه حل های روانی به مشکلات دنیای واقعی.

* شامل دوره های روانشناسی در دانشکده حقوق ناتینگهام یا موسسه آموزش و پرورش ناتینگهام نیست

یک تجربه شخصی

تجربه یادگیری خود را با طیف وسیعی از ماژول ها و مسیرهای اختیاری تطبیق دهید، می توانید منافع خود را دنبال کنید و یادگیری خود را به سمت مطالعه بیشتر و یا یک حرفه خاص آغاز کنید.

در پایان سال اول شما می توانید با انتخاب یک مسیر تخصصی متخصص در زمینه بهداشت روان یا روانشناسی قانونی یا تحصیلی و روانشناسی رشد کنید.

شما در فرصت مناسب برای تطبیق مطالعات خود با انتخاب گزینه های از طیف وسیعی از ماژول ها در سال گذشته خود، فرصت شغلی خواهید داشت.

کارشناسان و امکانات تخصصی

 • مطالعه در یکی از بزرگترین گروه روانشناسی در انگلستان. بیش از 80 روانشناس متخصص که طیف متنوعی از منافع و زمینه های تحقیقاتی دارند، تحت آموزش و نظارت قرار خواهند گرفت.
 • شما قادر خواهید بود به استفاده کامل از مجموعه آموزش آزمایشگاه عالی ما. امکانات و تجهیزات انحصاری برای دانشجویان روانشناسی ما است و به شما کمک می کند تجزیه و تحلیل داده ها و تحقیقات خود را انجام دهید.

آنچه شما مطالعه

در دو سال اول تحصیلی خود را، شما یک مقدمه ای بر روانشناسی، دروس پایه در روانشناسی زیست شناختی، اجتماعی، رشد و نمو، و شناختی به عنوان انجام آموزش در روش تحقیق و آمار کامل، و همچنین.

در جرم شناسی، شما ماژول اضافی پوشش رفتار مجرمانه، جرم و جنایت و جامعه، نظام عدالت کیفری، مسائل در پلیس معاصر و کیفرشناسی کامل است.

در سال آخر خود را، شما ماژول هسته بیشتر در روانشناسی نشستن، پوشش تفاوت های فردی و مسائل تاریخی و مفهومی، و می تواند مطالعات خود را (با توجه به فرصت های شغلی آینده اغلب) با انتخاب از طیف وسیعی از روانشناسی و جرم شناسی ماژول های اختیاری خیاط . در سال آخر خود را شما همچنین می خواهید یک پروژه تحقیقاتی در روانشناسی، در یک موضوع مورد نظر خود را تحت نظارت یک عضو تحقیقاتی فعال کارکنان متمرکز کامل است.

البته قرار دادن چهار سال

همچنین شما میتوانید از انتخاب به تکمیل یک دوره چهار ساله که شامل قرار دادن کار سال های طولانی در بین سال دو و سال سوم است. شما باید با C8M3 کد UCAS به برای دوره ساندویچ / قرار دادن چهار سال در نظر گرفته شود اعمال می شود.

تحصیل خارج از کشور

اگر شما در سه سال دوره تمام وقت شما همچنین ممکن است این شانس را به خارج از کشور تحصیل به عنوان بخشی از این دوره در یکی از دانشگاه های همکار ما داشته باشد. نهادهای شریک فعلی ما شامل مکان هایی مانند استرالیا، ایالات متحده آمریکا، مجارستان، هلند و لهستان هستند. شما در سال اول خود را تصمیم گرفتیم اگر شما می خواهم به درخواست شرکت در برنامه تبادل. شما می در خارج از کشور بین سال دو و سال سوم مطالعه و در نتیجه این کار شامل گسترش طول دوره به چهار سال است. این مطالعه در خارج از کشور گزینه فقط برای دانش آموزان در سه سال مسیر تمام وقت در دسترس است و بنابراین شما باید با کد C8M2 UCAS اعمال می شود.

خیاط تجربه یادگیری خود را با طیف وسیعی از ماژول اختیاری است. این به شما این شانس به دنبال منافع خود و شروع به شکل دادن به یادگیری خود را به سمت مطالعه بیشتر و / یا حرفه ای خاص است.

چگونه شما آموزش داده

روانشناسی کارشناسی (لیسانس) با جرم توسط کارکنان با تجربه استفاده می شود به برخورد با دانشجویان از طیف گسترده ای از زمینه ها و با سطوح مختلف مهارت و تجربه تدریس می شود.

به شما ارائه با یک تجربه یادگیری کلاس اول و تضمین شما یک فرصت برای بهترین استفاده را از زمان خود را در دانشگاه، به شما خواهد شد زمان تماس از طریق طیف متنوعی از روش های تحویل دریافت خواهید کرد. این دوره از طریق سخنرانی، کارگاه های آموزشی، آموزش گروه های کوچک و یک در یک نظارت تحویل داده شود. این سمینارها و کارگاه های آموزشی کوچکتر فرصت هایی را برای توسعه مهارت های حل مسئله، گروه کاری، تجزیه و تحلیل، مهارت های بحث، مهارت ارائه و بحث در مورد طیف گسترده ای از دیدگاه ها فراهم می کند.

یادگیری از کارشناسان

استادان ما بسیار مورد احترام، با بسیاری از درگیر در تحقیقات نوآورانه و یا نویسندگان در مناطق متخصص خود منتشر شده است. گروه های تحقیقاتی عبارتند از: اعتیاد و نابجای رفتارهای، رفاه، توسعه، تعامل و روابط اجتماعی، زبان و روان شناسی، شناخت و ادراک. همچنین طیف وسیعی از واحد تحقیقات جمله وجود دارد: واحد بین المللی انجمن تحقیقات، واحد پژوهش خدمات اورژانس، واحد تحقیقات ویژه اختلال در زبان و جرایم جنسی، جرم و واحد تحقیقات سوء رفتار.

علاوه بر سنتی سخنرانی ها، آموزش ها و مطالعه مستقل شما همچنین می خواهید بشنوند و یاد بگیرند از کارشناسان مشهور و حرفه ای در زمینه های مرتبط که به طور منظم را دعوت به آمدن و صحبت کردن با دانش آموزان ما با دیدی نسبت به دانش تخصصی و تجارب خود را به شما ارائه.

چگونه می توانم ارزیابی کنم؟

شما خواهید بود در یک از راه های مختلفی و به صورت مدولار ارزیابی؛ از طریق ابزارهای سنتی مانند امتحانات و مقالات، بلکه در راه های خلاقانه تر مانند گزارش های تحقیقاتی، ارائه شفاهی و پوستر، گزارش مورد و یک پروژه تحقیقاتی سال آخر. رویکرد متنوع ما به ارزیابی اجازه می دهد تا دانش آموزان برای نشان دادن وسعت توانایی های خود و فرصت را برای همه به اکسل فراهم می کند.

طیف وسیعی از ابزارهای ارزیابی شده است به عنوان یکی از نقاط قوت این دوره توسط کمیته اعتباربخشی BPS و ممتحن خارجی شناخته شده است.

در پاسخ به بازخورد دانشجویان دانشگاه سیاست حصول اطمینان از کار مشخص شده است را به شما به صورت الکترونیکی در عرض سه هفته از مسابقه باز معرفی کرده اند.

سری سمینار روانشناسی

شما این فرصت را به شرکت در گروه سری سمینار روانشناسی که می گیرد در طول سال تحصیلی است. سمینارها دعوت از کارشناسان و حرفه ای به ارائه نشریات خود و یافته های تحقیقاتی. این بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ پژوهش در گروه روانشناسی است و تحریک تفکر و بحث روانشناسی.

95 درصد از کارشناسی (لیسانس) روانشناسی با جرم شناسی دانشجویان تمام وقت دیدن همه موارد است که آنها قادر به تماس با کارکنان زمانی که آنها به نیاز بوده است. (بررسی ملی دانشجو 2016)

فرصت های شغلی و استخدام

فرصت تجربه کاری عالی

دوره های روانشناسی ما طراحی شده اند به طوری که شما می توانید تمام دانش و مهارت است که شما برای آینده کاری خود نیاز دارید را توسعه دهد. این دوره مهارت های قابل انتقال خود را، توسعه از جمله:

 • عددی
 • ارتباطات
 • ارائه
 • تحلیلی
 • مهارت های حل مسئله

شدت پس از کارفرمایان، این مهارت شما را در یک موقعیت قوی در بازار فارغ التحصیل قرار داده است.

شما این فرصت را به شرکت در تمرین حرفه ای ما در روانشناسی کنفرانس است که منحصر به NTU است. این شما فراهم می کند با فرصت برای تجربه زندگی به عنوان یک روانشناس مشاور، به ارائه راه حل های روانی به حالات مشکل دنیای واقعی عرضه شده توسط سازمان های خارجی، و ارائه راه حل های خود را به این سازمان ها را در یک فرمت کنفرانس های حرفه ای.

You'l همچنین قادر به انتخاب-اساس کار ماژول اختیاری روانشناسی تمرین باشد. دانش آموزان است که این ماژول را انتخاب نمایید خواهد شد برای شرکت در نقش مربوط به کار از طریق کار داوطلبانه، کار پرداخت می شود، و یا سایه محل کار.

البته قرار دادن چهار سال

همچنین شما میتوانید از انتخاب به تکمیل یک دوره چهار ساله که شامل قرار دادن کار سال های طولانی است. شما باید با C8M3 کد UCAS به برای دوره ساندویچ / قرار دادن چهار سال در نظر گرفته شود اعمال می شود.

ما را تشویق همه دانش آموزان ما را به شرکت در کار داوطلبانه. ناتینگهام ترنت داوطلبانه اجازه خواهد داد که شما به درگیر شدن در چالش یک روز، پروژه های دانشجویی و فروشگاه داوطلب.

توسعه حرفه ای خود را

با GBC روانشناسی جامعه بریتانیا امن، شما واجد شرایط در فارغ التحصیلی خواهد بود تا به دنبال کارشناسی ارشد بیشتر (کارشناسی ارشد دکتری) آموزش در روانشناسی، احتمالا به عنوان یک روانشناس حرفه ای (در پزشکی قانونی، بالینی، آموزشی، شغلی، مشاوره و روانشناسی ورزش)، به دنبال شغل دانشگاهی و / یا پژوهش در زمینه های مختلف از روانشناسی یا جرم شناسی (با کار به عنوان دستیار تحقیق، برای مثال، و یا با مطالعه برای کارشناسی ارشد یا دکترا)، و یا به دنبال جرم شناسی مشاغل مربوطه را در آزادی مشروط، پلیس و سرویس های زندان .

عناوین شغلی زیر را نشانه ای از مشاغل روانشناسی اخیر ما با فارغ التحصیلان جرم شناسی به دنبال: *

 • مامور اجرای عمران
 • مامور حفاظت از جامعه
 • دستیار مکالمات
 • HR مدیر
 • روان بهداشت و درمان دستیار
 • زندانبان
 • روابط عمومی دستیار
 • مشاور استخدام
 • دستیار تحقیق
 • دستیار آموزشی
 • پاسبان ویژه
 • پشتیبانی کارگران
 • کارگر جوان.
 • آخرین DLHE کارشناسی نتایج نظر سنجی 2011-12 - 2014-15.

دیگر فارغ التحصیلان بهره برداری از مهارت های قابل انتقال آنها آموخته اند در طول دوره خود را به دنبال طیف وسیعی از مشاغل خارج از روانشناسی یا جرم شناسی. مدارک مربوط روانشناسی تمایل به بسیار محبوب است با تمام کارفرمایان چرا که آنها خواهان توانایی برقراری ارتباط موثر در هر دو شکل گفتاری و نوشتاری (از طریق ارائه شفاهی و نگارش مقالات و گزارش)، توانایی حل مشکلات جهان واقعی و به خوبی توسعه یافته عددی مهارت ها. این همه به معنی you'l به خوبی قرار داده شده برای سرمایه گذاری در دیگر فرصت های شغلی فارغ التحصیل در مناطق مختلف به عنوان بازاریابی، روزنامه نگاری، منابع انسانی، پلیس و آموزش. شما ممکن است به مطالعه بیشتر کامل و یا آموزش برای برخی از این نقش نیاز دارند.

فرصت برای توسعه ارتباط با سازمان های مربوطه و کارفرمایان بالقوه اگر شما البته ساندویچ چهار سال و یا از طریق اختیاری اساس کار ماژول روانشناسی تمرین انجام در سال آخر این دوره وجود دارد.

تیم استخدام ما

فرصت های شغلی و استخدام مشاوره در دسترس همه دانشجویان مقطع کارشناسی است و توسط یک تیم از متخصصان موضوع در دانشکده روانشناسی و تیم استخدام دانشگاه ارائه شده است.

روانشناسی بسیار افتخار فارغ التحصیلان آن و موفقیت خود است، و ما بسیار مشتاقانه منتظر کمک شما را به زندگی حرفه ای خود را انتخاب فارغ التحصیل می شود آن را در روانشناسی و یا فراتر از آن.

دوره های روانشناسی ما توسط انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) معتبر تا زمانی که شما با حداقل درجه 2.2 افتخارات فارغ التحصیل شما واجد شرایط برای دریافت پایه تحصیلات تکمیلی برای خبره عضویت در BPS خواهد بود - که صلاحیت لازم اگر شما می خواهید به دنبال آموزش بیشتر و حرفه ای به عنوان یک روانشناس حرفه ای است.

شرایط ورود

انگلستان

برای ورود سپتامبر 2018 شما به موارد زیر نیاز دارید.

سه سال تمام وقت

 • A-سطح - BCC؛ یا
 • دیپلم تمدید BTEC - DMM؛ یا
 • 104 نقطه UCAS تعرفه از سه سطح A یا مدارک معادل و
 • دیپلم - انگلیسی و ریاضی کلاس C.

قرار دادن چهار ساله

 • A-سطح - BBB؛ یا
 • دیپلم تمدید BTEC - DDM؛ یا
 • 120 امتیاز UCAS تعرفه از سه سطح A یا مدارک معادل و
 • دیپلم - انگلیسی و ریاضی کلاس C.

ما همچنین مدارک معادل و ترکیب در نظر بگیرند.

تمام برنامه های کاربردی بر اساس مورد به مورد در نظر گرفته. ما خوشحالیم که برنامه های کاربردی را از دانش آموزان بالغ و دانش آموزان با شرایط دسترسی و یا بسیاری از انواع دیگر معیارهای استاندارد و غیر استاندارد دریافت کنیم که می توانیم امتیازات UCAS را محاسبه کنیم. متقاضیان غیر استاندارد ممکن است مصاحبه کند.

لطفا توجه داشته باشید که قبل از کار با جوانان و یا جمعیت های آسیب پذیر، ممیزی خدمات (Disclosure and Barring Service Check) (که قبلا به عنوان یک اداره ثبت اسناد رسمی شناخته می شود) لازم است قبل از کار با جوانان و یا جمعیت های آسیب پذیر لازم باشد، اما برای پذیرش در رشته روانشناسی با همکلاسی لازم نیست.

بین المللی

ما مدارک از مدارس، کالج ها و دانشگاه قبول در سراسر جهان برای ورود بر روی مدرک کارشناسی است. اگر شما مطمئن نیستید که چگونه صلاحیت بین المللی خود را منطبق بر نیازهای البته ما لطفا به صفحه مدارک بین المللی ما است.

برای ورود سپتامبر 2018 شما به موارد زیر نیاز دارید.

سه سال تمام وقت

 • A-سطح - BCC؛ یا
 • دیپلم تمدید BTEC - DMM؛ یا
 • 104 نقطه UCAS تعرفه از سه سطح A یا مدارک معادل و
 • دیپلم - انگلیسی و ریاضی کلاس C.

قرار دادن چهار ساله

 • A-سطح - BBB؛ یا
 • دیپلم تمدید BTEC - DDM؛ یا
 • 120 امتیاز UCAS تعرفه از سه سطح A یا مدارک معادل و
 • دیپلم - انگلیسی و ریاضی کلاس C.

ما همچنین مدارک معادل و ترکیب در نظر بگیرند.

زبان انگلیسی شرایط ورود

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، باید به ما نشان دهید که مهارت های زبان شما به اندازه کافی برای تحصیلات عالی دانشگاهی مناسب است. ما معمولا برای آزمون IELTS را بپرسید و ما برخی از آزمون های جایگزین زبان انگلیسی را بپذیرید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 11 برنامه دیگر ارائه شده توسط Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
3 - 4 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,250 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019