BSc (Hons) در علوم داده های آماری

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

بررسی اجمالی

علم داده های آماری در هسته تجزیه و تحلیل داده های مدرن قرار دارد که داده ها را به اطلاعات برای تصمیم گیری و حل مشکلات چالش برانگیز تبدیل می کند. کاربردها از اقتصاد و پزشکی گرفته تا علوم اجتماعی و محیطی است. این درجه عناصر نظری و کاربردی آمار مدرن را پوشش می دهد و آموزش و تجربه عملی در مدل سازی ، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده های واقعی مورد نیاز در اقتصاد ، صنعت و تحقیقات را فراهم می کند. سالهای ابتدایی این رشته ریاضیات پایه ، محاسبات ، احتمالات و آمار را پوشش می دهد. سالهای آخر روی موضوعات تخصصی پیشرفته در مدل سازی آماری ، علوم داده ، یادگیری ماشین ، احتمال و فرآیندهای تصادفی تمرکز دارد.

محتوای دوره

سال اول

حساب مقدمه ای بر علوم آماری و دوره های اختیاری از جمله منطق و اثبات ، ریاضیات گسسته و توسعه نرم افزار.

سال دوم

احتمال و آمار؛ جبر خطی؛ ریاضیات حسابداری و مالی؛ تجزیه و تحلیل واقعی و دوره های اختیاری از جمله پایگاه داده و طراحی نرم افزار.

سال سوم

مدل های آماری فرآیندهای تصادفی ؛ آمار بیزی ؛ مدلهای Survival؛ روش های آماری برای علوم اجتماعی و دوره های اختیاری از جمله هوش مصنوعی و سیستم های مدیریت پایگاه داده.

سال چهارم

سری زمانی؛ بهینه سازی؛ شبیه سازی و محاسبات آماری ؛ روش های آماری بیشتر ؛ مبانی یادگیری ماشین آماری ؛ پایان نامه و گزینه های مختلف ، شامل مباحث ویژه در مدل سازی آماری (به عنوان مثال در اپیدمیولوژی ، بوم شناسی یا امور مالی) ، محاسبات آماری و تجزیه و تحلیل تجسم داده ها.

الزامات زبان انگلیسی

در جایی که زبان انگلیسی در مدرسه متوسطه نبود ، متقاضیان باید مهارت زبان انگلیسی معادل آیلتس 6.0 آکادمیک را نشان دهند (بدون عنصر زیر 5.5).

مهلت درخواست

پردیس دبی ما یک روند پذیرش در طول سال را اجرا می کند: به محض اینکه یکی از مصرف شما بسته شد ، شروع به پذیرش برنامه های کاربردی برای نفر بعدی خواهیم کرد. همچنین برای شما امکان دارد تا تاریخ شروع خود را تا یک سال به تعویق بیاندازید.

اکثر دانش آموزان 6-10 ماه قبل از انتخاب انتخابی خود درخواست می کنند. ما می توانیم درخواست ها را تا 3 هفته قبل از شروع هر بار مصرف بپذیریم اما باید توجه داشته باشید که یک درخواست دیررس تقریباً به معنای تأخیر در ارائه خدمات ضروری اداری ، مانند کارت تحصیلی دانشجویی (بدون آن است که شما نباشید) باشید. قادر به دسترسی به کتابخانه یا خدمات آنلاین).

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. اطلاعات محدود