BSc (Hons) طراحی بازی

عمومی

شرح برنامه

جزئیات دوره

این دوره شما را با مهارت و دانش تخصصی برای ورود به بازی ها، صنایع سرگرمی دیجیتال و خلاق، تجهیز خواهد کرد. شما در سه زمینه اصلی تمرکز خواهید کرد: برنامه نویسی و مهندسی نرم افزار؛ هنر، مفهوم و تولید دارایی؛ و مطالعات طراحی بازی، تمرین و نظریه.

شما از طریق ایده اولیه، از طریق طراحی، تجسم و مراحل پیاده سازی فنی، محصولات را می گیرید. این دوره خلاقیت فردی شما را تقویت می کند و فرصت های شغلی، رویدادهای شبکه و سخنرانی مهمانان از کارشناسان صنعت، آگاهی شما را از فرصت های شغلی برای شما افزایش خواهد داد.

چهارچوب تحقیقاتی 2014

چالش تحقیقاتی 2014: دانشگاه ما توانست در پنج حوزه تحقیقاتی که در ابتدای ورود به آن، از جمله علوم رایانه ای وارد شده بود، قدرت را نشان دهد.

مزایای دوره

در طول دوره، تمرکز قوی بر یادگیری مبتنی بر کار و افزایش قابلیت اشتغال شما وجود دارد. طرح جابجایی ما به شما فرصتی برای به دست آوردن وقت با ارزش در صنعت می دهد، به شما این امکان را می دهد که مهارت خود را در ایجاد محتوای مبتنی بر خلاصه های حرفه ای افزایش دهید. دانشجویان پیشین با شرکت Team17 Digital، Dubit، Fusion Unlimited، Jagex و Omerta Game Ltd. تدریس کرده اند. همچنین شما می توانید در خارج از کشور در اروپا و بین المللی تحصیل کنید.

ما میزبان سخنرانی ها و ویدیو های ویدئویی به طور منظم از کارشناسان صنعت میزبانی می کنیم. در گذشته، این برنامه شامل Codemasters Team17 Digital و Dan Gray از UsTwoGames بود. ما همچنین اعضای جمهوری بازی هستیم و هر سال ما دانشجویان را به مسابقه نمایشگاه دانشجویی با بسیاری از جوایز برنده از قضات صنعت می گیریم.

دانش آموزان سال آخر نیز فرصت نمایش کار خود را در مقابل کارفرمایان پیشرو در پایان سال تحصیلی نشان می دهد. سال های گذشته بسیاری از دانشجویان ما فرصت های شغلی را از طریق فرصت های شغلی دریافت می کنند.

شرایط ورود

امتیاز امتیازات UCAS 96 امتیاز مورد نیاز است. (حداقل 64 مورد از دو سطح A یا معادل آن، به استثنای مطالعات عمومی).

الزامات اضافی:

GCSEs:

GCSE زبان انگلیسی و ریاضی در درجه C یا بالاتر (درجه 4 برای کسانی که GCSE خود را از سال 2017 به بعد) و یا معادل آن. مهارت های کلیدی سطح 2، مهارت های عملکردی سطح 2 و گواهی در مورد سواد بزرگسالان / شمارش پذیری به جای GCSEs پذیرفته می شوند.

دسترسی به DIPLOMA:

حداقل با 96 امتیاز تعرفه UCAS را به طور کلی بفروشید.

جوایز SCOTTISH:

حداقل 5 نفر در درجه B در سطح بالاتر.

گواهی پایان دوره یاریس:

حداقل 5 نفر در درجه C1 یا بالاتر در سطح بالاتر که حداقل 3 باید در B2 باشد.

معیارهای انتخاب:

ممکن است از معیارهای انتخاب شما بر اساس خصوصیات شخصی استفاده کنیم تجربه و / یا تعهد به منطقه تحصیل. این اطلاعات از بیانیه و مرجع شخصی شما مشتق می شود و تنها در صورتی قابل قبول خواهد بود که مورد نیاز عمومی شما قرار می گیرد.

مدرک بین المللی: 24 امتیاز

آیلتس:

آیلتس 6.0 بدون مهارت زیر 5.5 یا یک معادل آن. این دانشگاه پشتیبانی عالی برای هر متقاضی دارد که ممکن است نیاز به انجام دوره های اضافی زبان انگلیسی داشته باشد.

متقاضیان بالغ

دانشگاه ما از متقاضیان بالغ که برنامه های بالقوه تحصیلی را نشان می دهند، تقاضا می کند. ما معمولا به شواهدی از تحصیلات اخیر دانشگاهی نیاز داریم، به عنوان مثال، تکمیل یک دوره دسترسی، با این حال ممکن است که تجارب مربوط به کار مربوطه نیز در نظر گرفته شود. لطفا توجه داشته باشید که برای برخی از دوره های حرفه ای ما همه متقاضیان باید به شرایط ورودی مورد نیاز برسند و در این موارد کار تجربه را نمی توان جایگزین کرد.

اگر می خواهید از طریق این مسیر درخواست کنید، باید به شناخت دانشگاه از سیاست آموزش قبلی توجه کنید.

لطفا توجه داشته باشید که همه متقاضیان دانشگاه باید شرایط لازم برای زبان انگلیسی استاندارد GCSE C یا معادل آن را داشته باشند، تغییرات در این مورد در مورد شرایط ورود به دوره فردی ذکر شده است.

دورنمای شغل

شما با طیف وسیعی از مهارت های مربوط به محاسبات، تولید استودیو دیجیتال، بازار آژانس های خلاق و مدیریت کسب و کار کوچک فارغ التحصیل خواهید شد. شما می توانید در بازی ها و سرگرمی های دیجیتال، تجسم 3D یا در بخش بازاریابی خلاق کار کنید. فارغ التحصیلان ما استخدام برخی از شرکت های بازی های بزرگ، از جمله Rockstar لیدز، Sumo دیجیتال، و Team17 دیجیتال، و همچنین سازمان های دیجیتال بین المللی مانند Dubit است.

 • برنامهنویس بازی
 • هنرمند هنرمند و هنرمند دیجیتال و مفهوم
 • طراح بازی
 • تستر

مشاوره شغلی

تیم مشغول و کار حرفه ای ما مشاوره متخصص و منابع زیادی را برای کمک به شما در انتخاب و کسب اشتغال ارائه می دهد. این که آیا شما در اولین یا آخرین سال خود هستید، می توانید با اعضای کارکنان دفتر حرفه ای ما صحبت کنید که می توانند از طریق نوشتن یک رزومه برای جستجوی شغل توصیه های خود را ارائه دهند.

ماژول ها و یادگیری

ماژول های اصلی سال 1

 • طراحی بازی
 • توسعه بازی 1
 • ایجاد دارایی بازی 1
 • توسعه بازی 2
 • مفهوم هنر و تجسم 1
 • ایجاد دارایی بازی 2

سال دوم ماژول های اصلی

 • مطالعات بازی
 • توسعه بازی 3
 • انیمیشن شخصیت
 • مدل سازی محیطی
 • مفهوم هنر و تجسم 2
 • پروژه گروهی

سال 3 ماژول هسته ای

 • تجسم 3D پیشرفته
 • استودیو بازی
 • پروژه تولید

سال 3 ماژول گزینه

 • طراحی پیشرفته 3D کاراکتر
 • بازی موبایل
 • سیستم های پیشرفته بازی و برنامه نویسی
 • طراحی بازی های کاربردی

هزینه و بودجه

انگلیس و اتحادیه اروپا

شهریه سال تحصیلی دانشجویان 9250 پوند است. مبلغی که پرداخت می کنید ممکن است هر سال برای در نظر گرفتن اثرات تورم افزایش یابد.

دیدارهای آموزشی - هزینه این سفرها شامل سفر، اقامت و اموال است. قیمت سال به سال متفاوت است و حضور در اختیارتان است.

مواد مطالعه - ما مواد هسته ای را در طول تحصیلات خود ارائه می دهیم و ممکن است تصمیم به خرید مواد اضافی بگیرید. این اجباری نیست و بستگی به پروژه هایی که شما انجام می دهید.

بین المللی

شهریه سال تحصیلی دانشجویان 12000 پوند است. مبلغی که پرداخت می کنید برای هر سال از دوره شما در این سطح ثابت است.

دیدارهای آموزشی - هزینه این سفرها شامل سفر، اقامت و اموال است. قیمت سال به سال متفاوت است و حضور در اختیارتان است.

مواد مطالعه - ما مواد هسته ای را در طول تحصیلات خود ارائه می دهیم و ممکن است تصمیم به خرید مواد اضافی بگیرید. این اجباری نیست و بستگی به پروژه هایی که شما انجام می دهید.

امکانات

سوئیت نرم افزار

مجموعه نرم افزار به شما امکان دسترسی به Adobe Creative Suite، Final Cut Studio، 3ds Max، Unreal Tournament و Unreal Engine را می دهد. ما همچنین دارای 8 آزمایشگاه متخصص در حال اجرا ویندوز و Mac OS X و آزمایشگاههایی هستند که Oracle و Oracle Apex را در اختیار دارند.

مجموعه عکسبرداری حرکتی

شما به مجموعه ضبط حرکت ما و همچنین محاسبات فیزیکی مبتنی بر سنسور، واقعیت مجازی و تکنولوژی های واقعیت افزوده دسترسی خواهید داشت.

دانشگاه هابل

مرکز تاریخی هیدینگلی ما در 100 هکتار پارک با دسترسی آسان به مرکز شهر لیدز قرار دارد.

کتابخانه و منابع آنلاین

کتابخانه ما 24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته، هر روز سال باز است و به شما امکان دسترسی به کتابهای تخصصی و مجلات، فضاهای یادگیری، کامپیوترها، امکانات چند رسانه ای و استخدام تجهیزات رسانه ای را می دهد. دهها هزار نفر از منابع دیجیتالی کتابخانه ما، از جمله کتاب های الکترونیکی، مجلات الکترونیکی و پایگاه های داده، می توانند به صورت آنلاین و در هر لحظه به صورت آنلاین قابل دسترسی باشند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. اطلاعات محدود
لیدز , UK آنلاین + 1 بیشتر کمتر