BSc (Hons) مدیریت تجارت بین المللی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

BSc (Hons) مدیریت تجارت بین المللی

تجارت بین الملل کارشناسی ارشد است به دانش آموزانی که علاقه مند به توسعه دانش و درک از جنبه های کلیدی کسب و کار و مدیریت و به ویژه، که به دنبال پیگیری حرفه ای در سطح بین المللی در مدیریت کسب و کار است.

سال اول عناصر بنیادی مدیریت تجارت را در بر می گیرد. سال 2 رشته های مختلف مدیریتی را در بر می گیرد. سال 3 در بین المللی در یکی از سازمانهای GUS در برلین یا انگلیس با سازمانی با دفاتر بین المللی یا حضور بین المللی کار می کند. این برنامه زمینه های فکری مورد نیاز برای یک حرفه را در یک محیط کار با سرعت در حال تغییر ، رویکردی دقیق به خودآگاهی و پیشرفت شخصی و قرار گرفتن در معرض قابل توجه در دنیای کار و خواسته های فعلی آن از طریق فرصت های تجربه کاری فراهم می کند.

تأکید در طراحی دوره ، فراهم کردن این مدرک قوی تجاری با تمرکز بر اشتغالزایی است. این دوره به دانش بسیار خوبی در مورد جنبه های اصلی مدیریت مشاغل که توسط طیف وسیعی از ماژول ها از حوزه موضوع مدیریت تحت پوشش قرار می گیرد ، زمینه ای عالی ارائه می دهد. این نوبه خود به نوبه خود در تلاش است تا دانش آموزان بسیاری از مهارتها و مهارتها را در زمینه تحقیق ، ارائه ، تحلیل انتقادی ، حل مسئله ، تیم سازی و کارآفرینی تحریک کند ، که همگی باید برای فرصتهای شغلی آینده مفید باشند.

با اخذ مدرک تحصیلی با دانشکده بازرگانی دانشگاه حقوق در یکی از دانشگاه های انگلستان ، شما نیز واجد شرایط پیشنهاد کارشناسی ارشد رایگان ما خواهید بود. برای به حداکثر رساندن چشم انداز اشتغالزایی خود ، می توانید در دوره کارشناسی ارشد کسب و کار بدون هزینه اضافی در تکمیل موفقیت آمیز دوره کارشناسی خود پیشرفت کنید.

پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان گزینه های شغلی مختلفی در اختیار مدیران شرکت های بین المللی قرار می دهند. در نتیجه تجربه کاری بین المللی، آنها قادر خواهند بود تا دانش و تجربه خود را نشان دهند. دانش آموزان همچنین ممکن است مطالعات خود را با یکی از گزینه های فوق لیسانس زیر در نظر بگیرند: کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)، کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک و یا مدرک کارشناسی ارشد مدیریت انستیتو.

این دوره برای تحصیل در لندن Bloomsbury یا لیدز در دسترس است.

الزامات دوره

  • بی بی سی در سطوح A و درجه C / 4 یا بالاتر در ریاضیات GCSE و زبان انگلیسی یا معادل آن.
  • دانشجویان بین المللی: سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.0 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.

محل

London Bloomsbury یا لیدز با تجربه کار بین المللی در سال 3

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... اطلاعات بیشتر

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. اطلاعات محدود
لندن , لیدز , منچستر , برلین , بیرمنگام , لندن , لندن , ناتینگهام + 7 بیشتر کمتر