BSc (Hons) مدیریت تجارت بین المللی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

BSc (Hons) مدیریت تجارت بین المللی

تجارت بین الملل کارشناسی ارشد است به دانش آموزانی که علاقه مند به توسعه دانش و درک از جنبه های کلیدی کسب و کار و مدیریت و به ویژه، که به دنبال پیگیری حرفه ای در سطح بین المللی در مدیریت کسب و کار است.

سال اول، عناصر پایه مدیریت کسب و کار را پوشش می دهد. سال دوم کار در بین المللی در یکی از سازمان های GUS در دوبلین سنگاپور، تورنتو، ونکوور یا برلین انجام می شود. سالها 3 یک رشته مدیریتی را پوشش می دهد که در طول تجربه کاری شما عمیق تر به نظر می رسد و به ویژه مهارت های استخدام خود را توسعه می دهد. این برنامه زمینه های فکری مورد نیاز برای حرفه ای را در یک محیط کاری به سرعت در حال تغییر، یک رویکرد دقیق به خودآگاهی و توسعه شخصی و مواجهه قابل ملاحظه با دنیای کار و خواسته های فعلی خود از طریق فرصت های تجربه کار فراهم می کند.

تأکید در طراحی دوره ، فراهم کردن این مدرک قوی تجاری با تمرکز بر اشتغالزایی است. این دوره به دانش بسیار خوبی در مورد جنبه های اصلی مدیریت مشاغل که توسط طیف وسیعی از ماژول ها از حوزه موضوع مدیریت تحت پوشش قرار می گیرد ، زمینه ای عالی ارائه می دهد. این نوبه خود به نوبه خود در تلاش است تا دانش آموزان بسیاری از مهارتها و مهارتها را در زمینه تحقیق ، ارائه ، تحلیل انتقادی ، حل مسئله ، تیم سازی و کارآفرینی تحریک کند ، که همگی باید برای فرصتهای شغلی آینده مفید باشند.

با اخذ مدرک تحصیلی با The University of Law Business School در یکی از دانشگاه های کشور انگلستان ، شما نیز واجد شرایط پیشنهاد کارشناسی ارشد رایگان ما خواهید بود. برای به حداکثر رساندن چشم انداز اشتغالزایی خود ، می توانید در دوره کارشناسی ارشد کسب و کار و بدون هزینه اضافی در تکمیل موفقیت آمیز دوره کارشناسی خود پیشرفت کنید.

پس از فارغ التحصیلی ، دانشجویان در زمینه مدیریت مشاغل بین المللی گزینه های شغلی متنوعی را در اختیارشان خواهند داشت. در نتیجه تجربه کاری بین المللی ، آنها قادر خواهند بود دانش و تجربه خود را نشان دهند. دانشجویان همچنین ممکن است ادامه تحصیل خود را با یکی از گزینه های بعدی برای تحصیلات تکمیلی در نظر بگیرند: کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) ، کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک تجارت یا مدارک تحصیلات تکمیلی موسسه مدیریت منشور.

این دوره برای تحصیل در لندن Bloomsbury یا لیدز در دسترس است.

الزامات دوره

  • بی بی سی در سطوح A و درجه C / 4 یا بالاتر در ریاضیات GCSE و زبان انگلیسی یا معادل آن.
  • دانشجویان بین المللی: سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.0 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.
آخرین به روز رسانی نوامبر 2019

درباره این دانشگاه

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... اطلاعات بیشتر

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. اطلاعات محدود
لندن , لیدز , منچستر , برلین , بیرمنگام , لندن , لندن , ناتینگهام + 7 بیشتر کمتر