Ba در طراحی داخلی (hons)

University of Gloucestershire

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Ba در طراحی داخلی (hons)

University of Gloucestershire

پیوستن به یک دوره حرفه ای تمرکز توسعه مهارت های طراحی و تکنولوژی که نیاز دارید برای پیشرفت به صنعت پیشرفته کنید. درک نقش پایداری در طراحی و استفاده از طراحی بیوفیلیک که سلامت و سلامت فرد را در محیط داخلی ارتقاء می بخشد. شما از متخصصان طراحی در سخنرانی ها می شنوید، در پروژه های صنعتی زندگی می کنید و در شرکت های طراحی آماده کار حرفه ای خود هستید. مقصدهای اخیر شامل Brinkworth، ترنر بیتس و Aecom است. شما همچنین می توانید از سفر به اروپا در یک سفر مسکونی با گزینه هایی از جمله کاوش در محیط های خلاقانه در برلین، بارسلونا و پراگ لذت ببرید.

در سال اول شما، با استفاده از نرم افزارهای ارتباطی CAD و ویژوال استاندارد صنعتی ایجاد و آزمایش خواهید کرد. شما طراحی فضایی و پایداری را بررسی می کنید، به بررسی نقش "داخلی" در فرایند طراحی و ساخت و ساز. شما تشویق به فکر کردن در خارج از جعبه و شروع به توسعه سبک خلاق خود را در حالی که تجربه کار گروه بین رشته ای، طراحی و مدل سازی. در سال دوم شما کارهای زیر را برای خرده فروشی، اوقات فراغت، محل کار، موزه و فضاهای نمایشگاهی انجام خواهید داد. شما مهارت های خود را در زیبایی شناسی با تمرکز بر رنگ، مواد، نور و جو، با استفاده از نرم افزار مدل سازی اطلاعات CAD ساختمان هوشمند (BIM) برای تست اصول بیوفیلیک، خواهید آموخت. در سال گذشته شما فرصت هایی را براساس مسیر طراحی آینده ای که می خواهید دنبال کنید را انتخاب کنید، با این فرصت برای نمایش پروژه نهایی خود در Free Range در لندن، نمایشگاه فارغ التحصیل که کارفرمایان طراحی بین المللی را جذب می کند.

با تمرکز حرفه ای، این دوره شامل قراردادهای تجاری، ساخت و ساز ساختمان، نوشتن مشخصات، هزینه گذاری و تدارکات است. شما برای تضمین یک کار تابستانی کار می کنید - ما از شما برای پیدا کردن آن حمایت می کنیم - و نام تجاری و نمونه کارها خود را، آماده برای حرفه ای خود را ایجاد کنید.

از سال 2018، تبلیغات، طراحی گرافیک و دوره طراحی داخلی ما به پردیس خیره کننده پارک ما در چلدنام حرکت خواهد کرد. خانه ای برای یک محدوده جهانی از دوره ها، دانشجویان و حرفه ای ها از تخصص های مختلف جمع آوری شده است. در مورد پارک بیشتر بدانید و ببینید که در آن شما می توانید اولین گام ها را به سمت حرفه ای خود در طراحی داخلی ببرید.

سبک مطالعه

کار در استودیوهای ساخته شده با هدف ما در محوطه دانشگاه Francis Close Hall شما از طریق سخنرانی ها، آموزش ها، پروژه های فردی و گروهی، مقالات، سخنرانی ها، تحقیقات و پروژه های عملی یاد خواهید گرفت. شما از بسته های طراحی صنعتی استاندارد استفاده می کنید و از یک کارگاه مدل سازی، تجهیزات لیزر برش و چاپگرهای 3D بهره مند خواهید شد.

شغل

فارغ التحصیلان ما برای شرکت های متخصص در طراحی داخلی برای خرده فروشی های مد، دفاتر، موزه ها، فضاهای حفاظت و میراث، هتل ها، تفریحات و رستوران ها نقش دارند.

لینک های صنعت

از تماس منظم با طراحی داخلی و محلی و معماری داخلی بهره مند شوید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی October 28, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 17, 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
9,250 GBP
Locations
بریتانیا - Cheltenham, England
تاریخ شروع : سپتامبر 17, 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 31, 2019
Dates
سپتامبر 17, 2018
بریتانیا - Cheltenham, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 31, 2019