Ba (hons) در کسب و کار و امور مالی بین المللی

University of Derby College of Business

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Ba (hons) در کسب و کار و امور مالی بین المللی

University of Derby College of Business

این درجه بر اساس یک هسته قوی اقتصادی است تا شما را در درک کامل از پیچیدگی عمل تجاری بین المللی به شما نشان دهد.

یک پلت فرم قدرتمند برای حرفه شما

فارغ التحصیلان که تخصص کسب و کار بین المللی و تخصص مالی با توانایی های تحلیلی قوی دارند، تقاضای زیادی در سراسر جهان دارند. ما فوق العاده متخصص و با تاکید بر ارتقاء قابلیت اشتغال، BA (Hons) کسب و کار بین المللی و مالی ما طراحی شده است به شما کمک کند تا بیشتر از فرصت های پیش رو استفاده کنید.

ما برنامه آموزشی دانشگاهی با چالش برانگیز است که بر ابعاد مالی بین المللی مالی تجاری تمرکز دارد، بلکه نشان دهنده طیف وسیعی از زمینه هایی است که سازمان ها در سراسر جهان فعالیت می کنند. شما دانش کامل از عوامل مهم اقتصادی، مالی، حقوقی و فرهنگی امروز کسب و کار بین المللی را به دست خواهید آورد.

ما توانایی های خود را در تجزیه و تحلیل اقتصادی کاربردی توسعه می دهیم و تمام مهارت های قابل انتقال از کارفرمایان پیشرو که از حل مسئله و تصمیم گیری به تحقیقات و مشاوره انتظار می رود، تجهیز می کنیم.

BA (Hons) تجارت بین الملل و مالی همچنین انتخاب و انعطاف پذیری با انواع ماژول های اختیاری در امور مالی، حسابداری، بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، پروژه های سازمانی و تدارکات ارائه می دهد. این به شما این امکان را می دهد تا درجه ای را که منعکس کننده آرزوهای شغلی شماست، ایجاد کنید و تضمین کنید که بتوانید به الگوهای در حال تغییر فرصت های شغلی سازگار شوید.

تجربه دستکاری در آزمایشگاه بازارهای مالی بلومبرگ

ما با بلومبرگ، رهبر اطلاعات و کسب و کار جهانی همکاری کرده ایم تا به اطلاعات زمان واقعی دسترسی پیدا کنیم که اطلاعات شما را در اختیار شما قرار می دهد و غنی سازی می کند.

در جدیدترین آزمایشگاه بازار مالی بلومبرگ، شما می توانید همان اطلاعات و فن آوری مورد استفاده توسط متخصصان مالی در سراسر جهان را در اختیار داشته باشید. شما با آخرین اطلاعات در مورد شرکت ها و بازارهای مالی، پروفایل مدیران و تجزیه و تحلیل امور جاری از اطلاعات بلومبرگ کار خواهید کرد. آزمایشگاه نیز ایده آل برای تقویت درک شما از فعالیت های فعالیت های طبقه است.

شما از آموزش توسط متخصصان بلومبرگ و دسترسی به کمک های خود بهره مند خواهید شد. شما همچنین می توانید به گواهینامه مفهوم بازار بلومبرگ برای اضافه کردن به مجموعه مهارت های خود کار کنید.

بر مشارکت کارفرمایان ما تمرکز کنید

همکاری های ما با کارفرمایان منطقه ای، ملی و بین المللی کمک می کند تا مطالعات خود را به روز نگه دارید و مرتبط. شما از سخنرانی های الهام بخش مهمان، مطالعات موردی واقعی و پروژه های مشاوره ای مفید بهره مند خواهید شد.

ما همچنین به شما فرصت های گسترده ای را پیشنهاد می کنیم تا بین دوره های دو تا سه دوره خود در محل کار یا کارآموزی - در خانه یا خارج از کشور شرکت کنید. این حداقل یک کارآموزی تابستانی سه ماهه یا حداکثر یک ساله را شامل می شود. شما می توانید در ارتباط با سازمان های حرفه ای مانند PwC، DHL، CPA استرالیا و موسسه مدیران برای رقابت برای فرصت های قرار دادن بین المللی استفاده کنید.

پشتیبانی کامل و راهنمایی در دسترس است تا به شما در پیدا کردن فرصت مناسب برای مطابقت با آرمان ها و منافع شغلی شما کمک کند. در طول زمان خود در محل کار، شما بازدید از یک معلم که پیشرفت شما را نظارت خواهد کرد.

چشم انداز جهانی خود را گسترش دهید

ما همچنین شما را تشویق می کنیم که از تحصیل در خارج از کشور برای دیدن تجارت و امور مالی بین المللی از دیدگاه های مختلف استفاده کنید. شما می توانید با یکی از موسسات شریک بین المللی خود را برای یک ترم یا یک سال، معمولا در مرحله دو مطالعه خود، مطالعه کنید. به طور خلاصه، شما می توانید طعم مطالعه بین المللی را با پیوستن به یکی از بازدید های کوتاه مدت در خارج از کشور ما هر ساله سازماندهی لذت ببرید.

تمرکز بر آینده شما

طراحی شده برای افزایش اشتغال شما، طرح جایزه آتی ما به شما کمک می کند که رزومه خود را تقویت کنید تا با تطبیق پذیری، حرفه ای بودن و پتانسیل رهبری خودتان را نشان دهید.

شما می توانید در کنار این جایزه اضافی در کنار درجه خود کار کنید. این نشان دهنده فعالیت های توسعه حرفه ای فوق العاده ای است که شما انجام می دهید، از تجربه شبکه به کار مشاوره ای.

فعالیت های جایزه آینده می تواند شامل حضور در کارگاه ها در طراحی و بهبود CV شود؛ تکنیک های توسعه برای مصاحبه ها؛ آماده شدن برای مراکز ارزیابی یا آزمون های روان سنجی؛ شرکت در حوادث شبکه؛ یا منجر به یک پروژه کوچک در یک جامعه دانشجویی یا نقش داوطلبانه می شود.

اختصاص داده شده به قابلیت اشتغال شما

ما متعهد به کمک به شما در دستیابی به مطالعات تحصیلی خود، توسعه مهارت های قابل انتقال و آماده شدن برای موفقیت حرفه ای هستیم.

سیستم آموزش خصوصی ما طراحی شده ویژه ویژگی های این دوره است. شما در طول هفته القاعده، معلم شخصی خود را ملاقات خواهید کرد و هر سال حداقل سه جلسه برنامه ریزی شده با آنها برقرار می کنید. آنها به شما در برنامه ریزی زندگی شخصی و حرفه ای خود و همچنین حمایت از شما به عنوان شما را به سمت جایزه آینده می پردازد.

شما همچنین توسط تیم آموزش دیده با تجربه ما که دارای زمینه های قوی در کسب و کار و امور مالی بین المللی هستند الهام گرفته و انگیزه می دهید. آنها به خاطر تخصص تحقیقاتی خود مشهور هستند و به طور گسترده ای در مورد برخی از نگرانی های روزافزون روزافزون کسب و کارهای جهانی منتشر می کنند.

یک تجربه یادگیری پر جنب و جوش

دانشکدۀ کسب و کار دربی، دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند، بنابراین شما می توانید ایده های کسب و کار بین المللی را از دیدگاه های مختلف جهانی در جامعه یادگیری متفاوتی به اشتراک بگذارید.

شما همچنین می توانید به یکی از جوامع مختلف دانشگاه مانند انجمن اقتصاد، تجارت و سرمایه گذاری، انجمن کسب و کار و کارآفرینی و شبکه کارآفرینان دانشگاه دربی (DUNE) ملحق شوید.

بعضی از دانش آموزان حتی انتخاب می کنند مشخصات حرفه ای خود را در مسابقات معتبر مطرح کنند. در دسامبر 2016، تیم ما دو جوایز بزرگ را در چالش تجارت بازرگانی به ثبت رسانده است و عصبانیت خود را نسبت به دانشجویان مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از مؤسسات برجسته در سراسر کشور.

چگونه به شما خواهد آموخت

یادگیری دنیای واقعی در قلب این برنامه است. تمرکز بر حل مسائل واقعی کسب و کار و سازمانی است.

ما از یک ترکیب قانع کننده از سخنرانی های تعاملی، سخنرانان متخصص، سمینارهای حل مسئله، کار گروهی، بحث گروهی، کارگاه های آموزشی، تجزیه و تحلیل مورد مطالعه، آزمایشگاه کامپیوتر و تجزیه و تحلیل عملی استفاده می کنیم. در تمام مطالعات خود، شما همچنین با کسب و کار و کارشناسان خارجی همکاری خواهید کرد.

شما می توانید خود را ایجاد اسناد استراتژی، تولید گزارش های بین المللی کسب و کار، ارائه سخنرانی ها و فیلم ها، و یا تجزیه و تحلیل اطلاعات از بلومبرگ در بازارهای و سازمان های بین المللی است.

در ابتدای دوره شما از تیم آموزش تان از جهت قابل توجهی بهره مند خواهید شد. به عنوان پیشرفت تحصیلی شما، انتظار می رود که به طور مستقل کار بیشتری داشته باشید، مسئولیت بیشتری برای یادگیری خود داشته باشید، اما همیشه با حمایت و مشاوره خود از معلمان خود.

چگونه می توانید ارزیابی

استراتژی ارزیابی ما طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که می توانید مسائل را شناسایی کنید، تصمیم بگیرید که چگونه شواهد را جمع آوری و تجزیه و تحلیل کنید، به نتیجه گیری های منطقی بر اساس این شواهد بپردازید، و یافته های خود را از طریق روش های مختلف ارتباط برقرار کنید.

در مرحله 1، ما از طیف وسیعی از ارزیابی های مبتنی بر رایانه استفاده می کنیم تا به شما کمک کنیم که میزان یادگیری خود را تعیین کنید و بازخورد سازنده بدست آورید. برخی از ماژول ها شامل مقالات سنتی سنتی و گزارش های تجاری و همچنین ترکیبی از وظایف فردی و گروهی است. شما نیز تشویق خواهید شد که نمونه های بازتابنده ای را نگه دارید.

در مرحله 2، ارزیابی های بیشتری از کار فردی و گروهی شما و مهارت های نوشتن گزارش شما وجود دارد. شما انتظار می رود که تجربه تجزیه و تحلیل حرفه ای را از طریق بازیابی داده ها و تجزیه و تحلیل کمی با استفاده از بلومبرگ توسعه دهید. این در رایانه، نمونه کارها و ارزیابی های مبتنی بر گزارش و نیز مصاحبه پخش شده است.

در مرحله 3، شما در مورد تحقیقات، تجزیه و تحلیل و مهارت های مشاوره خود در زمینه کسب و کار جهانی، اقتصاد و مالی ارزیابی خواهید شد.

چه کسی شما را ملاقات خواهد کرد

در Derby شما یک جامعه یادگیری دوستانه و حمایت کننده را کشف خواهید کرد، با کلاس های کوچک که در آن شما مقدار زیادی از مشاوره یک به یک را دریافت خواهید کرد.

شما توسط یک تیم مشتاق آموزش داده می شود که در تمام جنبه های کسب و کار تجربه ای دارد و تحقیقات شما یادگیری شما را افزایش می دهد. آنها توسط کارشناسان صنعت، از جمله پروفسور بازدید کننده در بانکداری و اقتصاد مالی، پروفسور ترور ویلیامز، که اکثریت رئیس بانک PLC بانک Lloyds هستند، پشتیبانی می شود.

رهبر برنامه شما دکتر یوجین مایکلز یک اقتصاددان کاربردی است. یوجین برنامه های متعددی را در مدرسه کسب و کار دربی رهبری می کند و نقش کلیدی در طراحی مجموعه های فعلی برنامه های بین المللی بازرگانی چند رشته ای دارد که دارای یک هسته قوی اقتصادی هستند. تمرکز او بر تشویق دانشجویان به اعمال استدلال اقتصادی و تفکر انتقادی است. منافع علمی او متمرکز بر اقتصاد رفتاری و پیامدهای آن برای سلامت شخصی شخصی (به خصوص حقوق بازنشستگی) و استفاده از بینش رفتاری برای سیاستگذاری کلان اقتصادی و کسب و کار است. او همکاری نویسنده ماهانه Economics Bulletin مدرسه کسب و کار دربی است.

ساعت آموزش

همانند اکثر دانشگاه ها، ما در دانشگاه بربری دوره های آموزشی تدریس می کنیم، بنابراین زمان تماس با استادان و استادان خود را می توانید هر زمان بین 9 صبح تا 9 بعد از ظهر. جدول زمانی شما پس از ثبت نام در دوره خود اعلام خواهد شد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی October 10, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Buxton, England
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بریتانیا - Chesterfield, England
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بریتانیا - Derby, England
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
بریتانیا - Derby, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بریتانیا - Buxton, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بریتانیا - Chesterfield, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات