دوره

هدف حسابداری و مالی لینکلن با هدف آموزش دانش آموزان به آموزش حرفه ای و مرتبط با تحصیلات عالی در یک برنامه است که همچنین امکان معافیت از تعدادی از حساب های حرفه ای را ارائه می دهد. این برنامه فرصتی برای توسعه مهارت های عملی و نظری در هر دو ماهیت و مکانیک اطلاعات مالی فراهم می کند.

این دوره دانش آموزان را فرصتی برای توسعه مهارت های تفکر انتقادی، دانش و توانایی های حل مسئله که توسط رهبران ارشد و تصمیم گیرندگان در کسب و کار مورد نیاز است، فراهم می کند. توانایی انتقاد از نقش خود، هم به عنوان افراد خصوصی و هم به عنوان اعضای جامعه، مورد توجه قرار گرفته است.

اعتبار نامه ها

این دوره معافیت ها را از عناصر معاینه برای موارد زیر فراهم می کند:

  • انجمن حسابداران رسمی مجاز (ACCA)
  • موسسه معتبر حسابداران مدیریت (CIMA)
  • موسسه حسابداران مجاز در انگلستان و ولز (ICAEW)
  • انجمن بین المللی حسابداران (AIA).

بسته به معافیت مورد نظر، ممکن است دانشجویان مجبور به انجام مدول های خاص باشند. معافیت های دیگر پس از اتمام دوره به دست می آید.

چگونه مطالعه میکنید

علاوه بر مقدمه ای برای حسابداری و مالی، سال اول دانش آموزان را به عناصر کلیدی کسب و کار معرفی می کند. سال دوم بر این اساس با حسابداری مالی، حسابداری مدیریت، مدیریت مالی و اقتصاد بین الملل متکی است. علاوه بر موضوع خاص ممکن است از گزینه هایی نظیر ممیزی و تضمین، مسائل معاصر برای بانکی، بانکی و توسعه بین المللی یا بازارهای مالی و موسسات انتخاب شود. فرصت برای توسعه مهارت در SAGE حسابداری در طول برنامه در طول سال دوم تعبیه شده است.

در سال آخر، دانش آموزان فرصت مطالعه حسابداری مالی، مدیریت مالی و حسابداری مدیریت در سطح پیشرفته را دارند و می توانند با انتخاب از طیف وسیعی از گزینه های متناسب با منافع فردی و جاه طلبی های حرفه ای، درجه خود را با هم مقایسه کنند.

ماژول های نهایی سالی اختیاری می تواند شامل مالیات، برنامه ریزی مالی شخصی، استراتژی مالی، بانکداری خصوصی و مدیریت ثروت و مالی و اقتصاد رفتاری باشد.

علاوه بر این، فرصتی برای تمام دانش آموزان تمام وقت در این دوره وجود دارد تا پس از سال دوم یک دوره کار یک ساله بگذرانید. دانشگاه از دانشجویان با برنامه های کاربردی خود برای تدریس پشتیبانی می کند. قرار دادن کار می تواند به دانش آموزان اجازه دهد که تجربه ارزشمندی کسب کنند و یادگیری خود را در عمل اعمال کنند. اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های بالقوه مرتبط با این قرار دادن در زبانه ویژگی ها مشخص شده است.

ساعت تماس و خواندن برای یک دوره

دانش آموزان در این برنامه از کارکنان دانشگاهی که اغلب در تحقیق و یا حرفه ای در سطح جهانی یا بین المللی فعالیت می کنند، یاد می گیرند. زمان تماس می تواند در کارگاه ها، جلسات عملی، سمینارها یا سخنرانی ها باشد و ممکن است از ماژول به مدول و از سال تحصیلی تا سال متفاوت باشد. جلسات آموزشی و نظارت بر پروژه می تواند به صورت تعامل فرد به فرد یا جلسات گروه کوچک باشد. بعضی از دوره ها فرصتی را برای شرکت در بازدید کنندگان خارجی و کارهای میدانی فراهم می کنند.

هنوز دانش آموزان برای مدرک تحصیل می کنند و این بدان معنی است که علاوه بر ساعت های تماس با برنامه ریزی شده، دانش آموزان باید در یک مطالعه مستقل شرکت کنند. این به شما اجازه می دهد تا در مورد موضوع مطالعه کنید و برای خواندن گسترده تر و یا برای تکمیل وظایف نظیر تکالیف یا تجدید نظر به سخنرانی ها و سمینارها بپردازید. به عنوان یک راهنمای کلی، میزان مطالعات مستقل مورد نیاز دانشجویان University of Lincoln این است که برای هر ساعت در کلاس شما انتظار می رود حداقل دو تا سه ساعت در یک مطالعه مستقل صرف.

چگونه ارزیابی می شود

شیوه ای که دانش آموزان در این دوره ارزیابی می شوند ممکن است برای هر یک از ماژول ها متفاوت باشد. نمونه هایی از روش های ارزیابی که استفاده می شوند عبارتند از: دوره های کارشناسی، مانند تکلیف نوشته شده، گزارش یا پایان نامه؛ امتحانات عملی مانند سخنرانی ها، نمایش ها یا مشاهدات؛ و امتحانات کتبی، مانند امتحانات رسمی و یا آزمون های کلاس. وزن هر روش ارزیابی ممکن است در هر سال تحصیلی متفاوت باشد. به طور کلی تاکید قوی بر امتحان های کتبی، برای رعایت الزامات دفتر حسابداری حرفه ای وجود دارد. سیاست University of Lincoln این است که اطمینان حاصل شود که کارکنان سریعا ارزیابی را به دانش آموزان می دهند.

امکانات

در مدرسه بازرگانی بین المللی لینکلن، ما دیدگاهی بین المللی داریم و تحقیقات ما در تمام دوره های ما آموزش می دهد. ما تحقیقات را با کسب و کارها، دولت ها و سازمان های غیر انتفاعی انجام می دهیم تا دانش و فهم را تقویت نمایند تا تفاوت قابل ملاحظه ای را برای صنعت و جامعه به وجود آورند. زمینه های تخصص تحقیق شامل بازاریابی، مدیریت زنجیره تامین، کارآفرینی، مطالعات سازمانی، توسعه جوامع و توسعه اقتصادی است.

صندوق سرمایه گذاری مدیریت دانشجویی

مدرسه کسب و کار بین المللی لینکلن فرصتی جدید برای دانش آموزان ما را در سراسر برنامه های مالی و بانکی ما فراهم می کند. مدرسه کسب و کار یک صندوق سرمایه گذاری برای دانش آموزان را برای تجربه خرید سهام برای ایجاد نمونه کارها، با هدف رسیدن به نتایج مثبت از طریق تجزیه و تحلیل بازار سهام است.

شرایط ورود

  • سطح پیشرفته GCE: بی بی سی
  • مدرک لیسانس بین المللی: 29 امتیاز کلی
  • BTEC Extended Diploma: Distinction، Merit، Merit
  • دسترسی به دیپلم تحصیلات عالی: 45 سطح 3 اعتبار با حداقل 112 امتیاز UCAS امتیاز

متقاضیان همچنین باید حداقل سه GCSE را در درجه 4 (C) یا بالاتر داشته باشند که باید شامل انگلیسی و ریاضی باشد. معادل سطح 2 مدارک ممکن است در نظر گرفته شود.

دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که زبان اول انگلیسی نیست، نیاز به زبان انگلیسی IELTS 6.0 با حداقل 5/5 در هر عنصر یا معادل آن http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

این دانشگاه طیف وسیعی از مدارک را به عنوان پایه ورودی پذیرش می کند و متقاضیانی را انتخاب می کند که ترکیبی از مدارک تحصیلی دارند.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ورود یا مایل به بحث در مورد اینکه آیا مدارک تحصیلی که شما در حال حاضر مطالعه می کنید قابل قبول است، لطفا با تیم پذیرش در شماره 01522 886097 تماس بگیرید یا admissions@lincoln.ac.uk

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
University of Lincoln

مشاهده 32 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Lincoln »

آخرین به روز رسانی آوریل 28, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
3 - 4 
تمام وقت
Price
14,100 GBP
در هر سطح. دانش آموزان بین المللی. | خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا: 9،250 پوند برای هر سطح
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019