توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره

این یک دوره آموزشی مبتنی بر صنعت است که هدف آن تولید حرفه ای مهندسین ماهر است که می توانند به طور فعال در طراحی و اجرای سیستم های اتوماسیون و مدیریت اجرایی شرکت کنند.

مهندسی اتوماسیون در لینکلن با همکاری غول های صنعتی جهانی مانند B طراحی شده است

دو سال اول مطالعه پایه های مشترک مهندسی اتوماسیون در زمینه هایی از قبیل ریاضیات، سیستم های محاسباتی، مهندسی مکانیک و الکتریکی، و همچنین اطلاعات و ارتباطات مخابراتی در بخش اتوماسیون صنعتی قرار خواهد گرفت. در طول سال دوم، دانش آموزان پروژه گروهی را در ماژول مهندسی طراحی انجام می دهند که اولین دیدگاه آنها را در سیستم های اتوماسیون مدرن ارائه می دهد.

دانش آموزان فرصت دارند تا دانش عملی خود را در سال سوم تحکیم کنند در حالی که یک پروژه فردی را در زمینه ی مهندسی اتوماسیون می گذرانند.

چگونه مطالعه میکنید

هدف کلی این برنامه ایجاد فارغ التحصیلان است که با نیازهای سازمان ها در بخش اتوماسیون ادغام خواهند شد. دو سال اول مطالعه با هدف پایه های مشترک اصول مهندسی اتوماسیون راه اندازی شده است. سال آخر دانشجویان فرصتی را برای تعمیق یادگیری خود از طریق مشارکت با یک پروژه مهم و مرتبط با صنایع خود فراهم می کنند. توسعه یافته های یادگیری از طریق روش های یادگیری و یادگیری ترویج می شود:

 • سخنرانی ها: بیشتر دوره های سخنرانی، صفحات مشکوک، نمونه کارها و / یا مطالعات موردی را ارائه می دهند. دانش آموزان نیز به منابع مناسب در ارتباط با طیف وسیعی از فناوری اطلاعات و ارتباطات هدایت می شوند تا آنها بتوانند درک خود را از موضوع در طول تحصیل خصوصی خود گسترش دهند.
 • آموزشها و کلاسهای نمونه: اینها به طور معمول به گروههای کوچکتر (از کلاسهای) دانشآموزان ارائه میشوند و فرصتی برای کارکنان دانشگاهی برای بحث در مورد محتوای درس با دانشآموزان فراهم میکنند.

کارگاه های آموزشی: اینها برای کمک به دانش آموزان برای کار بر روی «مشکلات باز» و اغلب نامطلوب مربوط به شرایط مهندسی واقعی مورد استفاده قرار می گیرند.

 • کلاس های آزمایشگاهی: برای معرفی تکنیک های تجربی و روش های عملی استفاده می شود.
 • اعطای دوره های آموزشی: دانشجویان ممکن است مستقل و یا در گروه های کوچک کار کنند.
 • سخنرانی های سخنرانی و پوستر اغلب به عنوان بخشی از تکالیف کار درج شده است.
 • ارزیابی های ابتدایی: این ها به عالئم نهایی به دست آمده برای هر یک از ماژول ها کمک نمی کند، بلکه فرصتی برای دانش آموزان برای توسعه مهارت های ارزشیابی انتقادی و نظارت بر پیشرفت تحصیلی خود را فراهم می کنند.
 • پروژه فردی: در این سال سه پروژه، یک پروژه تحقیقاتی قابل توجه و مستقل در زمینه ی مهندسی اتوماسیون را نشان می دهد. این تحت نظارت یک عضو از کارکنان انجام می شود.

این مدرسه حداکثر استفاده از پیوند را با Schneider Electric و همچنین لینک های صنعت دانشگاه با هدف توسعه دانش آگاهان از تجربیات مدرن تجاری و مدیریتی مربوط به صنعت مهندسی به حداکثر می رساند.

علاوه بر شیوه های تحویل سنتی، تجربه کار در محیط کار و قرار گرفتن در معرض محیط زیست در برنامه از طریق پشتیبانی صنعت تعبیه شده است. این شامل سخنرانان صنعتی، تورهای کارخانه (که توسط دانشکده پرداخت می شود)، تابلوهای کار تابستانی (زبانه ویژگی ها را ببینید) و مشارکت در پروژه های مهندسی واقعی که توسط همکاران صنعتی تعیین شده است، در راستای اصول دانشجویی به عنوان تولید کننده.

مدرسه دائما در حال بررسی مکانیسم های تحویل آن به منظور شناسایی فرصت های بیشتر برای جلب این دانش آموز به عنوان تولید کننده اصول به منظور افزایش یادگیری دانش آموزان است.

ساعت تماس و خواندن برای یک دوره

دانش آموزان در این برنامه از کارکنان دانشگاهی که اغلب در تحقیق و یا حرفه ای در سطح جهانی یا بین المللی فعالیت می کنند، یاد می گیرند. زمان تماس می تواند در کارگاه ها، جلسات عملی، سمینارها یا سخنرانی ها باشد و ممکن است از ماژول به مدول و از سال تحصیلی تا سال متفاوت باشد. جلسات آموزشی و نظارت بر پروژه می تواند به صورت تعامل فرد به فرد یا جلسات گروه کوچک باشد. بعضی از دوره ها فرصتی را برای شرکت در بازدید کنندگان خارجی و کارهای میدانی فراهم می کنند.

هنوز دانش آموزان برای مدرک تحصیل می کنند و این بدان معنی است که علاوه بر ساعت های تماس با برنامه ریزی شده، دانش آموزان باید در یک مطالعه مستقل شرکت کنند. این به شما اجازه می دهد تا در مورد موضوع مطالعه کنید و برای خواندن گسترده تر و یا برای تکمیل وظایف نظیر تکالیف یا تجدید نظر به سخنرانی ها و سمینارها بپردازید. به عنوان یک راهنمای کلی، میزان مطالعات مستقل مورد نیاز دانشجویان University of Lincoln این است که برای هر ساعت در کلاس شما انتظار می رود حداقل دو تا سه ساعت در یک مطالعه مستقل صرف.

چگونه ارزیابی می شود

برای این دوره، ارزیابی در سال اول توسط 64٪ دوره کار و 36٪ امتحانات نوشته شده است. در سال دوم، 46 درصد کارهای آموزشی و 54 درصد آزمونهای کتبی است و در سال سوم 66 درصد کارهای آموزشی و 34 درصد از امتحانات کتبی است.

نحوه ارزیابی دانشجویان ممکن است برای هر ماژول متفاوت باشد. این ممکن است شامل امتحانات کتبی، تکالیف دوره کارشناسی، گزارشات آزمایشگاهی، گزارش فنی، یادداشت های فنی، پایان نامه ها، اوراق بهادار، آزمون های مبتنی بر کامپیوتر و شبیه سازی ها و تظاهرات نمونه های اولیه و نمایشگاه ها باشد.

ارزیابی همکارانه اغلب در ماژول هایی که شامل یک عنصر مهم کار تیمی هستند استفاده می شود. به طور معمول، دانش آموزان نمرات نهایی پروژه گروه را منعکس می کنند تا منافع اعضای تیم های مختلف را برای نشان دادن مشارکت کامل و برابر با هر دانش آموز نشان دهند. دانش آموزان همچنین می توانند کارهای دانشجویی دیگر را برای توسعه مهارت های تفکر انتقادی خود بررسی کنند. در این مثال، کیفیت بررسی همکار بررسی شده است.

تست های کلاس، که به درجه بندی درجه کلی در درجه تحصیلی کمک نمی کند در طول سال تحصیلی انجام می شود تا پیشرفت دانش آموز را ارزیابی کند. نتایج آزمایشات کلاس به منظور ارائه یک فرصت مفید برای ارائه بازخورد توسعه به دانش آموزان است.

سیاست University of Lincoln این است که اطمینان حاصل شود که کارکنان سریعا ارزیابی را به دانش آموزان می دهند.

امکانات

دانشجو به عنوان تولید کننده

دانش آموز به عنوان تولید کننده، یک مدل تدریس و یادگیری است که دانشگاهیان و دانشجویان مقطع کارشناسی را برای همکاری در فعالیت های پژوهشی تشویق می کند. این برنامه ای است که از طریق انجام یادگیری متعهد است.

ابتکار دانش آموزان به عنوان تولید کننده توسط QAA در سال 2012 ما مورد تحسین قرار گرفت و یکی از ویژگی های آموزش و یادگیری است که تجربه لینکلن را منحصر به فرد می کند.

شرایط ورود

 • سطح پیشرفته GCE: بی بی سی، برای حداقل درجه B در ریاضیات.
 • مدرک لیسانس بین المللی: 29 امتیاز به طور کلی شامل سطح بالاتری از رتبه 5 در ریاضیات است.
 • دیپلم BTEC در مهندسی: تمایز، شایستگی، شایستگی.
 • دسترسی به دیپلم تحصیلات عالی: 45 سطح 3 اعتبار با حداقل 112 امتیاز UCAS امتیاز، از جمله 40 امتیاز از 15 اعتبار در ریاضی.

متقاضیان همچنین باید حداقل سه GCSE را در درجه 4 (C) یا بالاتر داشته باشند که باید شامل انگلیسی و ریاضی باشد. معیار سطح 2 معادل نیز ممکن است در نظر گرفته شود.

دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که زبان اول انگلیسی نیست، نیاز به زبان انگلیسی IELTS 6.0 با حداقل 5/5 در هر عنصر یا معادل آن http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

این دانشگاه طیف وسیعی از مدارک را به عنوان پایه ورودی پذیرش می کند و متقاضیانی را انتخاب می کند که ترکیبی از مدارک تحصیلی دارند.

ما همچنین متقاضیان را با تجارب گسترده و مربوطه در نظر می گیریم و به کسانی که شرایط ورود به استاندارد را برآورده نمی کنند، توجه خاصی به آنها خواهیم کرد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
University of Lincoln

مشاهده 112 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Lincoln »

آخرین به روز رسانی April 28, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
15,900 GBP
در هر سطح. دانش آموزان بین المللی. | خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا: 9،250 پوند برای هر سطح
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019