در پیشانی باشید

کارآفرینی مدیریت کسب و کار ما یکپارچه دانشگاهیان درجه یک و تجربه کسب و کار معنادار است، ایجاد یک همجوشی قدرتمند به شما قدرت برای تبدیل شدن به رهبران کسب و کار. این برنامه مهارت هایی را برای توسعه ایده ها به شرکت های جدید فراهم می کند و یا با راه های نوین با کسب و کارهای موجود کار می کند.

برنامه مدیریت کسب و کار 3 ساله و کارآفرینی مبتنی بر کسب و کار

دانشکده علمی ISME و متخصصان با تجربه، دنیای واقعی کسب و کار را در کلاس های خود به اشتراک می گذارد. دانش آموزان ما فراتر از کلاس درس هستند و تجربه و فرصت ها و چالش های صنعت را از طریق فعالیت های مختلف یادگیری تجربی از جمله کارآموزی، یادگیری خدمات، تحقیق در مقطع کارشناسی، تحصیل در خارج از کشور و دیگر تجربه های خلاق و حرفه ای تجربه می کنند.

غواصی جهانی

مشارکت جهانی گسترده ما با آکادمیک و صنعت، فرصتی دانش آموزان برای یادگیری شیوه های تجاری دیگر مراکز پویای لندن، نیویورک و دبی را فراهم می کند. در طول یک هفته دانشجویان شبکه با دانشگاه های پیشرو و رهبران کسب و کار به یک چشم انداز جهانی.

مسئولیت اجتماعی

دانش آموزان به طور فعال در پروژه های اجتماعی از مرحله ایده ها برای اثبات مستند سازی مشارکت دارند. از سوی مربیان هدایت شده و توسط رهبران کسب و کار هدایت می شود، دانش آموزان ما را قادر می سازد تا مردم بخشی از موفقیت های خود باشند. چنین تعاملات منجر به تبدیل هر دو، زندگی افرادی که ما در خدمت و به نوبه خود زندگی دانش آموزان ما که به رهبران سرسخت تر تبدیل شده است.

غواصی روستایی

از طریق برنامه غوطه وری روستایی ما در ارتباط با Grassroutes یک سازمان با ماموریت اجتماعی برای ایجاد 1 میلیون فرصت معیشت در هندوستان روستایی است. ما جوانان هند را تحریک می کنیم تا شکاف بین هندوستان و روستاییان را به هم بزنیم. دانش آموزان در یک سفر هیجان انگیز از شناسایی روستاهای مختلف میراث برای شاهد جادو طبیعت گرفته شده است.

کیست می تواند درخواست کند

دانش آموزانی که برای آزمون 10 2 ظاهر شده اند. (مانند سطح، CBSE، HSC، IBDP، ISC، و غیره) یا معادل آن در هر رشته (مانند علوم، بازرگانی، هنر)

ویژگی های فارغ التحصیل

1. اندیشمندان انتقادی و خودخواه

2. نوآوری همکاری

3. رهبران مسئول اجتماعی

4. مدیریت ریسک آماده

5. حرفه ای گری، اخلاق

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی August 29, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school