لیسانس علوم ارتباطات

Vrije Universiteit Amsterdam

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس علوم ارتباطات

Vrije Universiteit Amsterdam

تحصیل در علوم ارتباطی؟

خبر خوبی است اگر همه با یک Vlog فکر می کنند که یک روزنامه نگار هستند؟ آیا دوستانتان واقعا شاد هستند زیرا در حساب کاربری Instagram خود ظاهر می شوند؟ رسانه های اجتماعی چه تاثیری بر تصمیم گیری سیاسی دارند؟ در طول برنامه کارشناسی علوم ارتباطات در VU Amsterdam ، شما مطالعه خواهید کرد که چگونه تحولات اخیر چشم انداز رسانه ها را روی سر خود قرار داده است.

در VU Amsterdam ، شما مستقل از تحقیقات زیادی انجام خواهید داد. شما مشکلات واقعی را با سازمان های واقعی روبرو خواهید کرد و به دنبال راه حلی مناسب خواهید بود. در نتیجه، نه تنها دانش ارتباطات را به دست خواهید گرفت، بلکه مهارتهای مهمی مانند نحوه تنظیم یک آزمایش و تجزیه و تحلیل داده ها را خواهید آموخت. به عنوان یک دانش آموز از این برنامه کارشناسی شما بخشی از یک کلاس بین المللی با دانش آموزان و معلمان از زمینه های مختلف (ملی) است. همه دوره ها به زبان انگليسي آموزش داده شده و از منظر بين المللي طراحي شده اند.

تقاضای روزافزون برای کارشناسان ارتباطات در بازار کار وجود دارد. پیشرفت های فنی به طور مداوم و به سرعت در حال وقوع است و استفاده از رسانه ها همواره در حال تغییر است. بنابراین، سازمان ها به کارشناسانی نیاز دارند که این تغییرات را درک کنند و بدانند چگونه با آنها برخورد کنند. به عنوان یک دانشمند ارتباطی، بدون در نظر گرفتن بخش، می توانید در هر سازمان با بخش ارتباطات کار کنید.

آینده کاری شما

به عنوان یک فارغ التحصیل علوم ارتباطات، می توانید استخدام کنید به عنوان یک متخصص ارتباطات، سخنگوی، کپی رایتین یا بازاریاب. مهارت های تحصیلی شما همچنین به شما امکان می دهد که به عنوان یک مشاور، استراتژیست یا مدیر تجاری کار کنید.

الزامات پذیرش خاص

به منظور واجد شرایط برای پذیرش، شما نیاز به یک دیپلم مدرسه قبل از دانشگاه هلندی (VWO) یا یک دیپلم معادل آن شامل اثبات مهارت کافی در ریاضیات قابل مقایسه با مطالعات ریاضیات هلندی ریاضی یا IB ریاضی. علاوه بر این، شما باید نیاز به مهارت زبان انگلیسی را ببینید.

کارشناسی ارشد علاقه مند پس از مجله ی شما

علوم ارتباطات؛ فرهنگ، سازمان و مدیریت؛ علوم سیاسی

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی November 7, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Price
قیمت
2,083 EUR
برای دانشجویان EEA. € 8.700 برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / غیر EEA.
Locations
هلند - Amsterdam, North Holland
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
هلند - Amsterdam, North Holland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات