تحصیل در علوم ارتباطی؟

خبر خوبی است اگر همه با یک Vlog فکر می کنند که یک روزنامه نگار هستند؟ آیا دوستانتان واقعا شاد هستند زیرا در حساب کاربری Instagram خود ظاهر می شوند؟ رسانه های اجتماعی چه تاثیری بر تصمیم گیری سیاسی دارند؟ در طول برنامه کارشناسی علوم ارتباطات در VU Amsterdam ، شما مطالعه خواهید کرد که چگونه تحولات اخیر چشم انداز رسانه ها را روی سر خود قرار داده است.

در VU Amsterdam ، شما مستقل از تحقیقات زیادی انجام خواهید داد. شما مشکلات واقعی را با سازمان های واقعی روبرو خواهید کرد و به دنبال راه حلی مناسب خواهید بود. در نتیجه، نه تنها دانش ارتباطات را به دست خواهید گرفت، بلکه مهارتهای مهمی مانند نحوه تنظیم یک آزمایش و تجزیه و تحلیل داده ها را خواهید آموخت. به عنوان یک دانش آموز از این برنامه کارشناسی شما بخشی از یک کلاس بین المللی با دانش آموزان و معلمان از زمینه های مختلف (ملی) است. همه دوره ها به زبان انگليسي آموزش داده شده و از منظر بين المللي طراحي شده اند.

تقاضای روزافزون برای کارشناسان ارتباطات در بازار کار وجود دارد. پیشرفت های فنی به طور مداوم و به سرعت در حال وقوع است و استفاده از رسانه ها همواره در حال تغییر است. بنابراین، سازمان ها به کارشناسانی نیاز دارند که این تغییرات را درک کنند و بدانند چگونه با آنها برخورد کنند. به عنوان یک دانشمند ارتباطی، بدون در نظر گرفتن بخش، می توانید در هر سازمان با بخش ارتباطات کار کنید.

آینده کاری شما

به عنوان یک فارغ التحصیل علوم ارتباطات، می توانید استخدام کنید به عنوان یک متخصص ارتباطات، سخنگوی، کپی رایتین یا بازاریاب. مهارت های تحصیلی شما همچنین به شما امکان می دهد که به عنوان یک مشاور، استراتژیست یا مدیر تجاری کار کنید.

الزامات پذیرش خاص

به منظور واجد شرایط برای پذیرش، شما نیاز به یک دیپلم مدرسه قبل از دانشگاه هلندی (VWO) یا یک دیپلم معادل آن شامل اثبات مهارت کافی در ریاضیات قابل مقایسه با مطالعات ریاضیات هلندی ریاضی یا IB ریاضی. علاوه بر این، شما باید نیاز به مهارت زبان انگلیسی را ببینید.

کارشناسی ارشد علاقه مند پس از مجله ی شما

علوم ارتباطات؛ فرهنگ، سازمان و مدیریت؛ علوم سیاسی

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 17 برنامه دیگر ارائه شده توسط Vrije Universiteit Amsterdam »

آخرین به روز رسانی November 7, 2018
این دوره واقع در پردیس
Price
2,083 EUR
برای دانشجویان EEA. € 8.700 برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / غیر EEA.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ