بررسی اجمالی

مدرک در محیط زیست و محیط زیست، یک آموزش جامع مبتنی بر علم، طراحی شده برای درک عملکرد اکوسیستم ها، با هدف بهبود وضعیت یکپارچگی و کیفیت محیطی آنها است. این آموزش بین رشته ای را فراهم می کند که شامل: شیمی محیط زیست؛ مدلسازی اکولوژیکی؛ ساختار و عملکرد اکوسیستم؛ جانوران و گیاهان؛ تجزیه و تحلیل فضایی؛ مدیریت، حفاظت و بازسازی سیستم های زیست محیطی؛ شناسایی، ارزیابی، نظارت و بهبود کیفیت محیط زیست؛ تغییرات اقلیمی و ابعاد اجتماعی مسائل زیست محیطی، در میان دیگران.

دانشگاه یورا دارای مدرک قوی در زمینه های مختلف محیط زیست، علوم محیطی، مدیریت زمین و مدیریت و بازسازی محیط زیست است، با سال ها تجربه و سنت طولانی در زمینه تدریس و تحقیق در زمینه های محیط زیست و محیط زیست، که در آن دانشگاه یورا به ویژه در رتبه بندی بین المللی قرار دارد.

این دوره شامل معلمین با زمینه های مختلف است، بنابراین یک رویکرد جامع برای محیط زیست ارائه می دهد، از علوم طبیعی به علوم انسانی و علوم اجتماعی. نزدیکی اکوسیستم ها با سطوح مختلف اختلالات انسان شناسی شرایط عالی برای کلاس های عملی و کارهای زمینه فراهم می کند.

درجه در محیط زیست و محیط زیست اجازه می دهد تا دسترسی به طیف گسترده ای از مطالعات تحصیلات تکمیلی (دوره دوم و سوم) در زمینه های زیست محیطی و محیط برای کسانی که مایل به ادامه تحصیل هستند.

برنامه آموزش در:
  • Portuguese (Portugal)

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Universidade de Évora »

آخرین به روز رسانی ژوئن 6, 2019
این دوره آنلاین
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,500 EUR
دانش آموزان از کشورهای اتحادیه اروپا: 871.52 € | دانشجویان بین المللی: 2500 €
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019