توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره

مهندسی برق برای دنیای مدرن ضروری است و شامل همه چیز از انرژی و اتوماسیون تا ارتباطات و حمل و نقل است. برنامه مهندسی برق BEng (Hons) طراحی شده است تا دانش آموزان را با مهارت هایی که به عنوان مهندسان آینده به موفقیت می رساند طراحی کند.

در همکاری با زیمنس، دانشکده مهندسی University of Lincoln تاسیس شده است و یک فلسفه اصلی از آموزش های تحقیقاتی دارد. همکاری های نوآورانه صنعتی ما منجر به یک برنامه سخاوتمندانه و فرصت های شغلی شده است. جزئیات بیشتر را می توان با استفاده از لینک در بالای این صفحه یافت.

در طول دوره، فرصت هایی برای مشارکت در پروژه های دست ساز وجود دارد و از یادگیری در محیطی که تحقیقات مهندسی برق توسط دانش آموزان ما انجام می شود، سود می برند.

پیوند های قوی بین درجه های مکانیک و برق ما وجود دارد، به طوری که اطمینان حاصل شود فارغ التحصیلان تمرکز عالی متقابل و فهم عالی از مهندسی را به دست می آورند.

همکاری نوپای ما با زیمنس برنده جایزه معتبر لرد استفورد و تایمز تحصیلات عالی است.

چگونه مطالعه میکنید

این دوره موضوعات اصلی مهندسی برق را پوشش می دهد و فرصت هایی را برای تخصص در الکترونیک پیشرفته فراهم می کند.

سال اول و دوم برنامه های مهندسی برق BEng یک مبنای تئوری و عملی مهندسی را ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند دانش بنیادی در زمینه هایی مانند رباتیک، فیزیک دستگاه نیمه هادی، تکنولوژی الکتریکی، الکترومغناطیس، ریاضیات مهندسی و محاسبات عددی را توسعه دهند. آموزش شامل مهارت های فنی و کارگاهی مهم است و پس از سال اول، دانش آموزان می توانند در مهندسی برق و الکترونیک تخصص داشته باشند.

ماژول های تخصصی در سال سوم شامل قدرت و الکترونیک هوشمند هستند. در هر مرحله، دانش آموزان فرصت دارند مهارت های مهندسی خود را در زمینه های زندگی واقعی از طریق کار پروژه ها تمرین و توسعه دهند.

فیلم های ضبط شده از سخنرانی ها به دانش آموزان تمام وقت، نیمه وقت و دانش آموزان از راه دور در دسترس هستند.

جیسون برادبری، میزبان نمایشگر گجت در حال حاضر سخنران مهمان برای مدرسه است.

ساعت تماس و خواندن برای یک دوره

دانش آموزان در این برنامه از کارکنان دانشگاهی که اغلب در تحقیق و یا حرفه ای در سطح جهانی یا بین المللی فعالیت می کنند، یاد می گیرند. زمان تماس می تواند در کارگاه ها، جلسات عملی، سمینارها یا سخنرانی ها باشد و ممکن است از ماژول به مدول و از سال تحصیلی تا سال متفاوت باشد. جلسات آموزشی و نظارت بر پروژه می تواند به صورت تعامل فرد به فرد یا جلسات گروه کوچک باشد. بعضی از دوره ها فرصتی را برای شرکت در بازدید کنندگان خارجی و کارهای میدانی فراهم می کنند.

هنوز دانش آموزان برای مدرک تحصیل می کنند و این بدان معنی است که علاوه بر ساعت های تماس با برنامه ریزی شده، دانش آموزان باید در یک مطالعه مستقل شرکت کنند. این به شما اجازه می دهد تا در مورد موضوع مطالعه کنید و برای خواندن گسترده تر و یا برای تکمیل وظایف نظیر تکالیف یا تجدید نظر به سخنرانی ها و سمینارها بپردازید. به عنوان یک راهنمای کلی، میزان مطالعات مستقل مورد نیاز دانشجویان University of Lincoln این است که برای هر ساعت در کلاس شما انتظار می رود حداقل دو تا سه ساعت در یک مطالعه مستقل صرف.

چگونه ارزیابی می شود

بازخورد ارزیابی

سیاست University of Lincoln در بازخورد ارزیابی به منظور اطمینان از این است که دانشگاهیان به سرعت به دانشجویان ارزیابی می کنند - معمولا ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ ارسال.

روش های ارزیابی

شیوه ای که دانش آموزان در این دوره ارزیابی می کنند ممکن است برای هر یک از ماژول ها متفاوت باشد. نمونه هایی از روش های ارزیابی که استفاده می شوند عبارتند از: دوره کار، مانند تکالیف نوشته شده، گزارش یا پایان نامه؛ امتحانات عملی مانند ارائه ها، عملکرد ها یا مشاهدات؛ و امتحان های کتبی، مانند امتحانات رسمی و یا آزمون های در کلاس. وزن هر روش ارزیابی ممکن است در هر سال تحصیلی متفاوت باشد. University of Lincoln قصد دارد اطمینان حاصل کند که کارکنان به سرعت به دانش آموزان ارزیابی می کنند.

امکانات

تیم علمی یک مجموعه غنی از تجربه تحقیقاتی در زمینه های مختلف الکترونیک، کنترل، و قدرت و انرژی را به ارمغان می آورد. دانشگاهیان ما دارایی هایی را از موسسین بزرگ انگلستان و اروپا دریافت کرده اند و تحقیقات، توسعه و مشاوره ای را برای شرکای صنعتی مانند Siemens، Castlet Inc، e2V، Dynex Semiconductor Ltd. و Arralis Ltd. تحویل داده اند.

شامل در هزینه های شما

هزینه های هر سفر به عنوان بخشی از دوره تحت پوشش دانشکده مهندسی است.

لینک های صنعت

همکاری جایزه مدرک مهندسی با زیمنس مزایای فراوانی برای دانش آموزان را شامل می شود، از جمله بسته بندی سخاوتمندانه و فرصت هایی برای تجربه کار. این برنامه ها به دانشجویان انتخاب شده در برنامه های BEng یا MEng ارائه می شود که University of Lincoln را انتخاب می کنند که در اولین مرحله انتخاب می شوند. اطلاعات بیشتر در تب مقدمه موجود است. همکاری ما با زیمنس جایزه معتبر لرد استفورد و جایزه تحصیلی تایمز را به دست آورده است.

شرایط ورود

  • سطح پیشرفته GCE: بی بی سی، برای حداقل درجه B در ریاضیات
  • مدرک لیسانس بین المللی: 29 امتیاز به طور کلی شامل سطح بالاتری از رتبه 5 در ریاضیات است
  • دیپلم BTEC در مهندسی: تمایز، شایستگی، شایستگی
  • دسترسی به دیپلم تحصیلات عالی: 45 سطح 3 اعتبار با حداقل 112 امتیاز UCAS امتیاز، از جمله 40 امتیاز از 15 اعتبار در ریاضی

متقاضیان همچنین باید حداقل سه GCSE را در درجه 4 (C) یا بالاتر داشته باشند که باید شامل انگلیسی و ریاضی باشد. معیار سطح 2 معادل نیز ممکن است در نظر گرفته شود.

دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که زبان اول انگلیسی نیست، نیاز به زبان انگلیسی IELTS 6.0 با حداقل 5/5 در هر عنصر یا معادل آن http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

این دانشگاه طیف وسیعی از مدارک را به عنوان پایه ورودی پذیرش می کند و متقاضیانی را انتخاب می کند که ترکیبی از مدارک تحصیلی دارند.

ما همچنین متقاضیان را با تجارب گسترده و مربوطه در نظر می گیریم و به کسانی که شرایط ورود به استاندارد را برآورده نمی کنند، توجه خاصی به آنها خواهیم کرد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
University of Lincoln

مشاهده 112 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Lincoln »

آخرین به روز رسانی April 28, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
3 - 6 
تمام وقت
Price
15,900 GBP
در هر سطح. دانش آموزان بین المللی. | خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا: 9،250 پوند برای هر سطح
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019