کارشناسی در طراحی مد

The College of Fashion & Design, Dubai

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی در طراحی مد

The College of Fashion & Design, Dubai

مد یک پدیده فرهنگی است که نه تنها مربوط به پوشاک است، بلکه به شیوه ای که مردم برای اولین بار با شیوه لباس پوشیدن و انتخاب های دیگر مرتبط با شیوه زندگی خود ارتباط برقرار می کنند. صنعت مد نشان دهنده بیان تجاری خود است که میلیونها نفر از مردم در سراسر جهان حضور دارند. خلاقیت یک زمینه ظریف است که انواع مختلفی از اطلاعات را اجرا می کند و به یک پس زمینه فرهنگی عمیق نیاز دارد؛ همچنین این نیاز به توانایی استفاده از چنین فرهنگی به شیوه شخصی و اصلی برای ایجاد نوآوری دارد.

این برنامه شامل تمام ابزارهای متعدد برای آماده سازی دانش آموزان برای مدیریت طیف کاملی از ابزار لازم برای مقابله با چنین صنعت پیچیده است. این برنامه دانشجویان را به تمام جنبه های صنعت مد، از طراحی و توسعه محصول و در نهایت تمرکز بر بازاریابی و مدیریت، می دهد. شرکت ها اکنون نیازمند کارکنانی هستند که مهارت های مدیریتی مختلفی دارند تا کسب و کار را از مرحله شروع تا مدل کسب و کار بیشتر توسعه دهند. دانش آموزان درک منسوجات، ساخت و ساز پوشاک، معیارهای کیفی و بازاریابی پوشاک را به دست می آورند. دانش آموزان همچنین به نحوه استفاده از مفاهیم لازم برای تصمیم گیری در حرفه های آینده خود دست می یابند.

برنامه چشم انداز

برنامه مدرک کارشناسی مدرن طراحی شده است که شامل یک برنامه درسی است که تفکر انتقادی، خلاقیت، نوآوری و مهارت های رهبری را در دانش آموزان برای اعمال تفکر طراحی برای حل مشکلات پیچیده در صنعت مد مدرن جهانی مد نظر قرار می دهد.

ماموریت برنامه

مأموریت مدرک کارشناسی مد طراحی این است که رویکرد چند گانه ای را برای شکل دادن به حرفه ای ها که فردا فردا را در صنایع و در بخش فرهنگی عمیق آن شکل می دهد، شکل دهد.

ساختار

126 برنامه درسی اعتباری طراحی شده است تا دانش آموزان را با پوشش گسترده ای در معرض تمام جنبه های مد طراحی در حالی که تمرکز بر مناطق خاص تمرکز برای پاداش شغلی در کسب و کار و صنایع مد است طراحی شده است. طیف گسترده ای از دوره های ارائه شده در این برنامه دانش آموزان را به طیف گسترده ای از تخصص و دانش در آموزش عمومی، زمینه های کاربردی طراحی مد و انتخاب های مد طراحی معرفی می کند. 33 اعتبار در دوره های آموزش عمومی برای ارتقاء شخصی و حرفه ای، شایستگی در طراحی مد با مطالعه 54 دوره آموزشی اصلی، و شایستگی در یک منطقه کسب و کار خاص از طریق مطالعه 21 دوره تمرکز اعتبار به دست می آید. 15 دوره انتخابی اعتباری و 3 اعتبار برای کارآموزی برای گسترش دانش و دیدگاه دانشجویان از طراحی مد طراحی فراتر از زمینه های تمرکز آنها طراحی شده است.

غلظت

  • تمرکز ارتباط بصری
  • طراحی لوازم جانبی کنسانتره
  • انتخاب برای کارشناسی در طراحی مد

الزامات

  • مورد نیاز آموزش و پرورش عمومی
  • مد و طراحی مورد نیاز هسته
  • مد کسب و کار مدیریت
  • مدیر مد کسب و کار انتخابی
  • دوره انترنی

استراتژی یادگیری و تدریس

برنامه کارشناسی در طراحی مد بر اساس اصولی است که موثرترین تجربه آموزشی ترکیبی از آموزش ساخت یافته و توسعه شخصی است. دوره ها طراحی شده اند تا دانش آموزان را قادر به دیدار با هر دو موضوع نظري و عملی در روابط متقابل کنند. دانش آموزان در معرض طیف گسترده ای از استودیو های آموزشی و اطلاع رسانی هستند که اغلب از طریق اجزاء دوره ها به هم پیوسته اند. این برنامه بر مبنای مجموعه ای از روش های آموزشی است که شامل سخنرانی ها، بحث های باز، استودیو، تمرین و سخنرانی ها می شود تا انواع مختلفی از موضوعات و رشته ها را تحت پوشش طبیعت و دانش آموزان مهارت قرار دهد. حرکت مداوم رویکرد خودگردانی و تیمی برای پروژه ها برای حمایت از زبان آموزان در حال توسعه توانایی کار در محیط حرفه ای با دیگران و تبدیل شدن به بازیکنان موثر تیم و در عین حال تحریک خلاقیت فردی در تعریف شخصیت خود خواهد بود هویت

مهارت های طراحی مد به دست آمده

شکل حرفه ای طراح مد در حال تغییر است؛ عمدتا توسط یک بازار جهانی تحت الشعاع قرار گرفته و طراحان نیاز دارند تا ایده ها و محصولات را با سرعت بسیار زیاد تولید کنند. در حال حاضر تعداد روزافزون جمع آوری شده در طول یک سال تولید شده بسیار زیاد است، زیرا طراحان تحت فشار خلاقانه اغلب با اهداف این رشته قابل اجرا نیستند. با این حال، در این تغییر، فضای گسترده ای برای نوآوری و رویکردهای متنوع وجود دارد. این برنامه با هدف ارائه دانشآموزان به ابزارهای فنی و خلاقانه برای رسیدن به چنین سریع سرعت حرفه ای است و آنها را قادر میسازد طرحهای جدید را نه تنها از لحاظ طرحها، بلکه به عنوان مدلهای کسب و کار جدید نیز طراحی کنند. فرصت های شغلی برای طراحان دانش بیشتر و بیشتر از بازار را در بر می گیرد تا آنها بتوانند کسب و کار خود را به عنوان مشاور و کارآفرین به کار گیرند. سهم صنعت در برنامه، هم از لحاظ مهمان و هم کارآموزی، از دانش آموزان برای ورود به این حوزه با یک رویکرد بنیادی حمایت می کند. دانش آموزان همچنین به دیدگاه های مهم ترین موضوعات رشته ها دست می یابند. این امر آنها را قادر می سازد بهترین روش ها را برای مواجهه با مسائل اخلاقی، پایداری و تفاوت های فرهنگی در یک جهان جهانی به نمایش بگذارند. دانش آموزان قادر خواهند بود با تکمیل برنامه، حضور آنلاین تمامی عناصر را تجربه کنند.

ارزیابی

دوره ها بر روی انواع خروجی ها شامل: سخنرانی، نوشتاری، دیجیتال، ارائه های بصری و همچنین ارائه بیشتر مفاهیم فنی مانند مدل سازی آگهی های تبلیغاتی. تخصیص ها برای کمک به دانش آموزان برای ایجاد دانش، مهارت و اعتماد به نفس برای رسیدن به پتانسیل کامل آنها طراحی شده است. به منظور کمک به دانش آموزان در بهبود سطح فعلی عملکرد خود برای ارزیابی های آینده، "پیش بینی" در مورد وظایف ارزیابی انجام پذیرفت. هر دانش آموز یک مشاور ایجاد خواهد شد که مدرک و پیشرفت دانش آموز را نظارت خواهد کرد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی October 9, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
امارات متحده عربی - Dubai
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
امارات متحده عربی - Dubai
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات