لیسانس در راهنمایی و مشاوره روانشناسی

دانشکده علوم تربیتی

دانشگاه بهزیستی قبرس مرکز مشاوره و مشاوره روانشناسی هدف از آموزش مشاوران روانشناختی واجد شرایط است که ساختار تفکر خلاق و بحرانی دارند و می توانند در این زمینه منجر شوند و تاثیر مثبتی بر برنامه های راهنمایی و مشاوره روانی در سطح ملی و بین المللی داشته باشند. در دنیای امروز، که در آن جهانی شدن به طور قابل ملاحظه ای در آموزش و پرورش منعکس شده است، مربیان که در هماهنگی با فرهنگ های مختلف زندگی می کنند، که به نوآوری ها و مجهز هستند، آموزش دیده اند. نامزدهای مشاور روانشناسی، که یکی از مهمترین عوامل در فرایند آموزش کاربردی هستند، همراه با تعاملات دائمی با معلمان متخصص، تنها یکی از منحصر به فردی است که ما برای آموزش آموزگاران ارائه می دهیم. هدف ما آموزش مشاوران روان شناختی ما نه تنها با صلاحیت های ملی بلکه با صلاحیت های بین المللی است و ما برای کاندیداهای ما برای دریافت یک دیپلم دارای اعتبار بین المللی خواهیم بود.

متقاضیان بین المللی

دانش آموزان عزیز محترم؛

به وب سایت دفتر بین المللی دانشگاه قبرس BAU خوش آمدید. در طول اقامت شما در BAU، شما یک فرصت منحصر به فرد برای تجربه زندگی و یادگیری در یک محیط کاملا فرهنگی دارید. دفتر ما نه تنها به دنبال رفاه دانشجویان بین المللی است بلکه همچنین اطمینان حاصل می کند که شما از طیف وسیعی از فعالیت های اجتماعی و فرهنگی که از طریق آن می توانید از این تنوع و از آن لذت ببرید، ارائه می شود. ما از امکانات برجسته ما استفاده کامل می کنیم. دفتر ما نیز با شرکای سراسر جهان همکاری می کند و ما را قادر می سازد تا برنامه تبادل سریع دانشجویان را ارائه دهد و برنامه ای کامل از دوره های کوتاه مدت معتبر بین المللی در مدرسه تابستانی جهانی BAU ارائه دهد.

دفتر بین المللی بخشی از شبکه پشتیبانی دانشجویان دانشگاه است. ما در طبقه اول دانشگاه دانشگاه قرار گرفته و از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر تا دوشنبه تا پنجشنبه و روز جمعه 9 صبح تا 4 صبح باز است. کارکنان اداری دارای مسئولیت های منطقه ای هستند که دارای تجربه و تخصص هستند و به طور مرتب سفر خود را به بخشی از جهان انجام می دهند و کارکنان مجاز به ارائه مشاوره های رفاه و مهاجرت هستند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط BAU Bahcesehir Cyprus University »

آخرین به روز رسانی July 13, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
3,500 USD
دانش آموزان بین المللی؛ TRNC TC: 2625 دلار
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date