آیا شما از یک حرفه بین المللی به عنوان یک مشاور کسب و کار، مدیر بازاریابی، یک مدیر عامل، یک کارآفرین یا یک محقق میبینید یا میخواهید یک رهبر نوآورانه در زمینه شما باشد؟ آیا شما علاقه مند به تکمیل مدرک لیسانس در اقتصاد و مدیریت کسب و کار به زبان انگلیسی در یکی از مدارس کسب و کار در اروپا است؟

اهداف مطالعه

برنامه کارشناسی در کسب و کار بین المللی (برنامه BScBA) در Aalto University میکوکلی پردیس عالی ارائه می دهد در مدرسه کسب و کار برجسته در فنلاند، که برای اولین بار در منطقه Nordic برای رسیدن به اعتبار سه جانبه تاج (AACSB، EQUIS، AMBA). روشهای جامع تدریس، مطالعات بین المللی کسب و کار، همکاری با شرکت های داخلی و بین المللی و دوره مبادله در سال سوم تحصیل در یک دانشگاه شریک خارجی، پایه محکمی برای کار در محیط کاری و بین المللی کسب و کار در سراسر جهان است.

شما عناصر اصلی کسب و کار مانند حسابداری، اقتصاد، امور مالی، سیستم های اطلاعاتی، مدیریت و بازاریابی را یاد خواهید گرفت و این امکان وجود دارد که شما به طور مستقیم بعد از برنامه وارد بازار کار جهانی شوید. این مطالعات همچنین پایه ای قوی برای مطالعات پیشرفته تحصیلی در برنامه های کارشناسی و دکتری فراهم می کند. دانشجویان دوره کارشناسی ارشد مدرک لیسانس رشته مدیریت اقتصادی و تجاری در میککللی را تکمیل می کنند و پس از آن حق مطالعه خودکار را به برنامه های کارشناسی ارشد در دانشکده بازرگانی Aalto University در پردیس اوتامی می دهند.

زبان دستورالعمل

تحصیلات لیسانس در دانشگاه کمبریج Mikkeli به زبان انگلیسی ارائه می شود. مطالعات مدرک کارشناسی ارشد در پردیس اتانیمی اغلب به زبان انگلیسی و در برخی برنامه ها نیز به زبان فنلاندی ارائه می شود.

از آنجایی که زبان انگلیسی در برنامه درسی BScBA است، ضروری است که تمام شرکت کنندگان آماده باشند که زبان انگلیسی سریع و صریح را در سخنرانی ها و بحث های گروهی درک کنند. انتظار میرود دانش آموزان بتوانند به راحتی انگلیسی را بخوانند و افکار خود را به روشنی در انگلیسی صحبت و نوشته شوند.

زمینه تخصصی

برنامه کارشناسی در Mikkeli تمرکز بر یک واحد بزرگ: تجارت بین المللی است . پس از فارغ التحصیلی از برنامه BScBA، دانش آموزان می توانند در برنامه های مختلف کارشناسی ارشد در Otaniemi تحصیل ادامه تحصیل، اما پذیرش بر اساس معیارهای خاص برنامه در مطالعات کارشناسی خود را تعیین می کنند.

هزینه تحصیل و بورس تحصیلی

هزینه تحصیل دانشجویان مقطع کارشناسی در خارج از منطقه اتحادیه اروپا / EEA و یا سوئیس است که در ماه اوت 2017 یا بعد از آن دوره تحصیلات خود را در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد انگلیسی آغاز می کنند.

هزینه تحصیل در Aalto University یورو در سال تحصیلی برای لیسانس علوم در رشته مدیریت اقتصاد و تجارت است که در انگلستان در دانشگاه میککللی ارائه می شود و 15،000 یورو در هر سال تحصیلی برای برنامه های تحصیلات تکمیلی.

با معرفی هزینه های تحصیل، یک برنامه بورس تحصیلی نیز برای حمایت از دانش آموزانی که در یک برنامه تحصیلی هزینه می گیرند معرفی شده است. در Aalto University ، بورس تحصیلی به شکل یک هزینه خسارت درمانی اعطا می شود. تصمیمات در مورد بورس تحصیلی بر اساس امتیازات تحصیلی دانشجویان انتخاب شده برای تحصیل در برنامه ها صورت می گیرد. متقاضیان برای کمک هزینه تحصیلی به همراه پروسه پذیرش اعمال می شوند. تصمیم بورسیه در همان زمان به عنوان تصمیم پذیرش ساخته می شود.

Aalto University نیز دارای یک سیستم بورس تحصیلی است که بر پیشرفت تحصیلی تکیه می کند. اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های تحصیل و کمک هزینه تحصیلی را می توان در صفحه وب Aalto یافت .

فرصت های شغلی

این برنامه برای آموزش نسل جدیدی از حرفه ای های کسب و کار و رهبران نوآور برای زمینه های مختلف کسب و کار طراحی شده است. مدرک کارشناسی ارشد در دانشکده بازرگانی Aalto University ارائه می دهد طیف وسیعی از گزینه های حرفه ای بین المللی در فنلاند و خارج از کشور.

فارغ التحصیلان دانشکده بازرگانی Aalto University به خوبی کار می کنند و حقوق کارکنان متوسط فارغ التحصیلان فارغ التحصیلی 46 524 € / 54 495 $ در سال (دانشکده خدمات حرفه ای کسب و کار Aalto University 2016) است. فارغ التحصیلان این برنامه بین المللی در بسیاری از موقعیت های مرتبط با مطالعات خود به عنوان کارشناسان کسب و کار، متخصصان و مدیران در زمینه فروش، بازاریابی، مالی، تجارت، فن آوری و بخش عمومی یا به عنوان معلمان یا کارآفرینان کار می کنند. این برنامه همچنین شما را برای حرفه ای دانشگاهی آماده می کند.

پست های برگزار شده توسط فارغ التحصیلان Mikkeli عبارتند از:

 • تحلیلگر
 • مشاور
 • مدیر پروژه
 • متخصص ارتباطات
 • کنترل کننده
 • مدیر فروش
 • حسابدار
 • متخصص منابع انسانی
 • مدیر بازاریابی
 • مدیر عامل

گزینه های تحصیلات تکمیلی

مدارک تحصیلی دانشگاه فنلاند مربوط به دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می باشد. در اکثر زمینه ها دانش آموزان همچنین می توانند درجه ی داوطلبانه تحصیلی خود را قبل از رفتن به دکترا تکمیل کنند. دانشکده بازرگانی Aalto University یک دوره 4 ساله دکترا را به زبان انگلیسی برای فارغ التحصیلان با مدرک M.Sc. درجه تحصیلات دانشگاهی یا مقامات عالی رتبه در کسب و کار.

محتوای مطالعات

همه دانش آموزان Campus Camp Mikis دارای تجارت بین الملل به عنوان بزرگ و زبان آموزش انگلیسی است. این برنامه برای مطالعه تمام وقت، تقریبا در طول سال طراحی شده است، و این امکان را برای دانشجویان فراهم می کند که برنامه را در کمتر از سه سال تکمیل کنند.

در طی سال گذشته مطالعات، دانش آموزان یک دانشجوی خارجی را در یکی از دانشگاه های همکار در خارج از کشور برگزار می کنند که همچنین در طول مطالعات بین المللی فرصتی فراهم می کند. در طول سال های اول و دوم مطالعات شما دوره های مورد نیاز مربوط به مدیریت، بازاریابی، حسابداری، ارتباطات تجاری و قانون، و همچنین اقتصاد خرد و کلان را مطالعه خواهید کرد.

این برنامه یک تجربه یادگیری منحصر به فرد ارائه می دهد:

 • سال تحصیلی شامل دوره هایی است که در 15 جلسه سه هفته ای برگزار می شود، همچنین در طول تابستان. سیستم ماژول شدید طراحی شده است تا تعامل پویا میان دانش آموزان و استادان را تقویت کند.
 • در اکثر ماژول ها، دانش آموزان 6 اعتبار ECTS کسب خواهند کرد. کلاس ها به مدت سه ساعت در روز، پنج روز در هفته، برای 45 ساعت تماس با امتحانات برنامه ریزی شده است. این به این معنی است که تحصیل در برنامه BScBA نیاز به حضور و مشارکت فعال دارد.
 • هر ساله 60 تا 70 نفر از استادان از سراسر جهان استخدام می شوند تا در Aalto University کمبریج Aalto University . این استادان برجسته دانش پژوهان برتر در زمینه های خود هستند و از برخی از معتبرترین دانشگاه های جهان می آیند.
 • مطالعه در ماژولهای فشرده به دانش آموزان و استادان اجازه می دهد که بر موضوع و تعامل واقعی تمرکز کنند.
 • استادان مورد احترام بین المللی، دانش تیزهوشان را به تدریس و تکالیف ادغام می کنند. روش های مختلف آموزش ارائه محیط یادگیری جالب، چالش انگیز و انگیزشی است.
 • بسیاری از نمایندگان بخش تجاری و عمومی به عنوان سخنرانان مهمان در دوره های آموزشی خدمت می کنند. دانش آموزان در هر دوره چندین سفر را انجام می دهند و پروژه ها را برای شرکت ها انجام می دهند. همکاری با شرکت های محلی و بین المللی تضمین می کند که آموزش و پرورش دانشجویان را برای چالش های تجاری و مشکلات زندگی در دنیای کسب و کار پس از فارغ التحصیلی آماده می کند.
 • یک ترم، معمولا آخرین، در خارج از کشور در یکی از دانشگاه های دانشگاه تبادل شغلی مورد مطالعه قرار می گیرد که در آن دانش آموزان به عنوان بخشی از مدرک کارشناسی شرکت می کنند. برنامه BScBA دارای 52 دانشگاه شریک در بسیاری از مناطق جهان است. هر سال 70 تا 80 دانشجوی تبادل بین المللی در دانشگاه میککلی تحصیل می کنند.
 • در طول مطالعات، دانش آموزان تجزیه و تحلیل داده ها، کار گروهی و مهارت های ارتباطی خود را افزایش می دهند؛ همه اینها مهارت های لازم در زندگی تجاری است. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان مهارت های بسیار خوبی برای کار در محیط کار چند فرهنگی دارند؛ آنها دارای ظرفیت بالایی برای تفکر علمی و تحلیلی مستقل و حل مسئله و مهارت های زبان هستند.

ساختار مطالعات

دانشکده بازرگانی Aalto University از سیستم اعتباری مبتنی بر ECTS (European Credit Transfer System) استفاده می کند. اصل سیستم اعتباری مبتنی بر ECTS این است که یک سال تحصیلی مطالعات شامل 60 واحد (ECTS) است که برابر با 1600 ساعت کار است. برنامه کارشناسی (180 واحد) معمولا در سه سال تکمیل می شود. تعداد ساعتهای کاری دانشجویی که برای یک دوره به ارزش 6 اعتبار در نظر گرفته شده است، 160 ساعت (شامل ساعت کلاس و سایر موارد مورد نیاز است که توسط استاد تعیین شده است).

از 180 اعتبار مورد نیاز برای فارغ التحصیل از برنامه BScBA در Mikkeli

 • 60 از طریق دوره های هسته مورد نیاز،
 • 12 از طریق مطالعات متدولوژیک مورد نیاز،
 • 42 از طریق دوره های کارشناسی ارشد بین المللی،
 • 18 از طریق دوره های زبان و ارتباطات مورد نیاز،
 • 30 از طریق مطالعات موضوعی جزئی (مطالعه در خارج از کشور)، و
 • 18 از طریق دوره های انتخابی

مطالعات موضوعی جزئی (30 کیلوگرم) در خارج از کشور در یکی از دانشگاه های دانشگاه تبادل تحصیلی تکمیل می شود.

پایان نامه

پایان نامه کارشناسی یک سند رسمی است که مستلزم پیشنهاد رسمی و دفاع در سمینار کارشناسی (10 2 اعتبار) است. هدف از پایان نامه کارشناسی، توسعه توانایی دانش آموزان در انجام کار تحقیق مستقل در زمینه تجارت بین المللی است. این فرآیند برای توسعه مهارت هایی مانند تهیه یک برنامه تحقیقاتی، از جمله مشکل تحقیق، سوالات و اهداف طراحی شده است. پایان نامه باید شامل یک مرجع نظری با یک بررسی ادبی انتقادی باشد و دانش آموز باید از روش های مناسب برای به دست آوردن داده های مربوطه و تفسیر آن استفاده کند.

بین المللی شدن

برنامه کارشناسی در کسب و کار بین المللی در دانشگاه میککللی فرصت یک بار در طول زندگی را برای تحصیل در برنامه ای که واقعا در سطح بین المللی است، ارائه می دهد. برنامه درسی، یادگیری فردی و همکاری را در زمینه چند فرهنگی تسهیل می کند، در حالیکه حامی یک پایه ثابت در زمینه تجارت بین الملل است. هر سال، 60-70 استاد از سراسر جهان برای آموزش در برنامه استخدام می شوند. این استادان برجسته، دانشمندان برتر در زمینه خود هستند و از بعضی از معتبر ترین دانشگاه های جهان می آیند.

یک ترم (معمولا آخرین) در خارج از کشور در یکی از دانشگاه های دانشگاه تبادل تحصیلی که در آن دانش آموزان مطالعات موضوعی جزئی را به عنوان بخشی از مدرک کارشناسی ارزیابی می کنند مطالعه شده است. برنامه BScBA دارای 52 دانشگاه شریک در بسیاری از مناطق جهان است. هر سال حدود 70 تا 80 دانشجوی تبادلات بین المللی در برنامه Mikkeli.

الزاماتشرایط پذیرش برنامه خاص

در سال 2019 حداقل دانشجویان 82 درجه به طور رسمی به برنامه کارشناسی در کسب و کار بین المللی در دانشکده بازرگانی Aalto University ، Campus Campus Mickeli پذیرفته خواهند شد. دانشجویان پذیرفته شده در این برنامه حق تحصیل در رشته مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد و مدیریت کسب و کار در دانشکده کسب و کار Aalto University کرد، به طوری که

 • دانشجویان ابتدا لیسانس علوم در رشته اقتصاد و مدیریت کسب و کار در Campus و Mikkeli را تکمیل می کند
 • پس از فارغ التحصیلی از Mikkeli، دانش آموز حق مطالعه به صورت خودکار برای ادامه تحصیل در یکی از برنامه های کارشناسی ارشد در پردیس هلسینکی است.

علاوه بر این، سه دانشجوی جدید می توانند براساس مطالعات خود که در دانشگاه آزاد انجام می شوند، به برنامه BScBA برسند و دو دانشجوی جدید می توانند به عنوان دانشجویان انتقال از سایر موسسات تحصیلات عالی در فنلاند پذیرفته شوند. یک مجتمع Aalto University از Aalto University برای پذیرش دانشجویان دانشگاه Open Open وجود دارد.

درخواست برای برنامه کارشناسی در کسب و کار بین المللی باید از طریق سیستم مشترک آنلاین برنامه برای موسسات آموزش عالی فنلاند در studyinfo.fi (در opintopolku.fi فنلاند).

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Aalto University »

آخرین به روز رسانی October 15, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
12,000 EUR
12000 یورو در سال برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا / EEA
Deadline
درخواست اطلاعات
Applications open on 09.01.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Applications open on 09.01.

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Applications open on 09.01.
End Date