توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره

از رباتیک و فناوری های کمک به هواپیماهای بدون سرنشین، ماشین های بدون راننده و خطوط تولید اتوماتیک، مهندسی مکانیک و کنترل در نوآوری فن آوری برای دنیای مدرن حیاتی هستند.

مهندسی مکانیک (سیستم های کنترل) BEng (Hons) در لینکلن با هدف تولید فارغ التحصیلانی با مهارت و مهندسی خلاقانه که می توانند با چالش های جدید سازگار شوند و راه حل های پایدار برای جامعه مدرن را ارائه دهند. دانشکده مهندسی چند رشته ای ما محیطی عالی برای کشف این زمینه هیجان انگیز و توسعه مهارت ها و دانش در آماده سازی حرفه ای در مهندسی ارائه می دهد.

در همکاری با زیمنس، دانشکده مهندسی University of Lincoln ، یک فلسفه هسته ای از آموزش های تحت هدایت پژوهشی را تشکیل می دهد. همکاری های نوآورانه صنعتی ما منجر به یک برنامه سخاوتمندانه و فرصت های تجربی در محل کار شده است. جزئیات بیشتر را می توان با استفاده از لینک در بالای این صفحه یافت. این دانشگاه همچنین یکی از گروه های انتخابی شرکای اصلی جهانی زیمنس است.

ارتباط قوی بین برنامه های مکانیک و برق ما وجود دارد، و اطمینان حاصل می شود که تمام فارغ التحصیلان تمرکز متقابل انضباطی لازم برای مهندس مدرن و درک خوبی از دیدگاه های صنعت دارند.

اعتبار نامه ها

University of Lincoln دوره های مهندسی مکانیک توسط موسسه مهندسان مکانیک تأیید شده است.

چگونه مطالعه میکنید

سال اول و دوم هدف از ارائه یک مبنای کامل در تئوری و عملی مهندسی است. دانش آموزان می توانند مهارت های فنی بنیادی را بسازند و پس از سال اول، متخصص سیستم های کنترل در کنار واحد های اصلی مکانیک مهندسی. سال سوم شامل مؤلفه های تخصصی در زمینه تئوری کنترل و پردازش سیگنال می باشد.

در هر مرحله، فرصت ها برای تمرین و توسعه مهارت های مهندسی در مشکلات زندگی واقعی از طریق کار پروژه وجود دارد.

جیسون برادبری، میزبان نمایشگر گجت در حال حاضر سخنران مهمان برای مدرسه است.

  • ساعت تماس و خواندن برای یک دوره

دانش آموزان در این برنامه از کارکنان دانشگاهی که اغلب در تحقیق و یا حرفه ای در سطح جهانی یا بین المللی فعالیت می کنند، یاد می گیرند. زمان تماس می تواند در کارگاه ها، جلسات عملی، سمینارها یا سخنرانی ها باشد و ممکن است از ماژول به مدول و از سال تحصیلی تا سال متفاوت باشد. جلسات آموزشی و نظارت بر پروژه می تواند به صورت تعامل فرد به فرد یا جلسات گروه کوچک باشد. بعضی از دوره ها فرصتی را برای شرکت در بازدید کنندگان خارجی و کارهای میدانی فراهم می کنند.

هنوز دانش آموزان برای مدرک تحصیل می کنند و این به این معنی است که علاوه بر ساعت های تماس با برنامه ریزی شده، دانش آموزان باید در مطالعه مستقل شرکت کنند. این به شما اجازه می دهد تا در مورد یک موضوع بخوانید و برای خواندن و خواندن گسترده تر، یا برای تکمیل وظایف نظیر تکالیف یا تجدید نظر، برای سخنرانی ها و سمینارها آماده شوید. به عنوان یک راهنمای کلی، میزان مطالعات مستقل مورد نیاز دانشجویان University of Lincoln این است که برای هر ساعت در کلاس انتظار می رود که حداقل دو تا سه ساعت در مطالعه مستقل صرف شود.

چگونه ارزیابی می شود

علاوه بر امتحان های سنتی، تکالیف کار در تعدادی از ماژول ها که در آن دانش آموزان مجبور به کار در خود یا گروه های کوچک هستند استفاده می شود. آنها طراحی شده اند تا دانشجویان را قادر به توسعه و نشان دادن درک خود از محتوای ماژول کنند. سخنرانی های دهان اغلب به عنوان بخشی از دوره های آموزشی برای ارائه فرصت هایی برای توسعه مهارت های ارتباطی ضروری است.

انتظار میرود که دانشجویان در سال آخر سال تحصیلی خود یک پروژه فردی را تکمیل کنند، و فرصتی عالی برای دانش آموز فراهم آورد تا هر جنبه ای از توسعه خود را در طول دوره به هم متصل کنند.

سخنرانی های ضبط شده نیز برای دانش آموزان مبتنی بر دانش آموزی نیمه وقت و مبتنی بر فاصله در دسترس هستند. این همچنین می تواند توسط دانش آموزان تمام وقت قابل دسترسی باشد.

شرایط ورود

سطح پیشرفته GCE: بی بی سی، برای حداقل درجه B در ریاضیات.

مدرک لیسانس بین المللی: 29 امتیاز به طور کلی شامل سطح بالاتری از رتبه 5 در ریاضیات است

دیپلم BTEC در مهندسی: تمایز، شایستگی، شایستگی.

متقاضیان همچنین باید حداقل سه GCSE را در درجه 4 (C) یا بالاتر داشته باشند که باید شامل انگلیسی و ریاضی باشد. معیار سطح 2 معادل نیز ممکن است در نظر گرفته شود.

دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که زبان اول انگلیسی نیست، نیاز به زبان انگلیسی IELTS 6.0 با حداقل 5/5 در هر عنصر یا معادل آن http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

این دانشگاه طیف وسیعی از مدارک را به عنوان پایه ورودی پذیرش می کند و متقاضیانی را انتخاب می کند که ترکیبی از مدارک تحصیلی دارند.

ما همچنین متقاضیان را با تجارب گسترده و مربوطه در نظر می گیریم و به کسانی که شرایط ورود به استاندارد را برآورده نمی کنند، توجه خاصی به آنها خواهیم کرد.

برای متقاضیانی که شرایط ورود به استاندارد ما را برآورده نمی کنند، سالن بنیاد علوم ما می تواند راهی جایگزین برای ورود به برنامه های کامل تحصیلی ما باشد:
https://www.lincoln.ac.uk/home/course/sfysfyub/engineering/

برنامه آموزش در:
انگلیسی
University of Lincoln

مشاهده 119 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Lincoln »

آخرین به روز رسانی September 3, 2018
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
15,600 GBP
در هر سطح. دانش آموزان بین المللی. | خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا: 9،250 پوند برای هر سطح
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019