توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره

مهندسی مکانیک (برق و انرژی) BEng (Hons) در لینکلن با هدف تولید فارغ التحصیلانی که متخصصان خلاق و متخصص هستند، با درک عمیق از تکنولوژی های الکتریکی. دانش آموزان فرصت مطالعه مهندسی مکانیک را دارند و سپس در تولید برق و الکترونیک تخصص می گیرند.

در همکاری با زیمنس، دانشکده مهندسی University of Lincoln ، یک فلسفه اصلی از آموزش پژوهشی را به عهده دارد. همکاری های نوآورانه صنعتی ما منجر به یک برنامه سخاوتمندانه و فرصت های تجربی در محل کار شده است. جزئیات بیشتر را می توان با استفاده از لینک در بالای این صفحه یافت. این دانشگاه همچنین یکی از گروه های انتخابی شرکای اصلی جهانی زیمنس است.

ارتباط قوی بین برنامه های مکانیک و برق ما وجود دارد، و اطمینان حاصل می شود که تمام فارغ التحصیلان تمرکز متقابل انضباطی لازم برای مهندس مدرن و درک خوبی از دیدگاه های صنعت دارند.

اعتبار نامه ها

University of Lincoln دوره های مهندسی مکانیک توسط موسسه مهندسان مکانیک تأیید شده است.

چگونه مطالعه میکنید

سال های اول و دوم، پایه محکمی در تئوری و عمل مهندسی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند دانش بنیادی را در زمینه موضوعاتی مانند مکانیک، فرایندهای تولید، تکنولوژی برق، ریاضیات مهندسی، ترموفولیدها و محاسبات عددی توسعه دهند. سال سوم، ماژول های متخصص در زمینه های برق، مانند تولید برق و الکترونیک قدرت را ارائه می دهد.

جیسون برادبری، میزبان نمایشگر گجت در حال حاضر سخنران مهمان برای مدرسه است.

چگونه ارزیابی می شود

علاوه بر امتحان های سنتی، تکالیف کار در تعدادی از ماژول ها که در آن دانش آموزان مجبور به کار در خود یا گروه های کوچک هستند استفاده می شود. آنها طراحی شده اند تا دانشجویان را قادر به توسعه و نشان دادن درک خود از محتوای ماژول کنند. سخنرانی های دهان اغلب به عنوان بخشی از دوره های آموزشی برای ارائه فرصت هایی برای توسعه مهارت های ارتباطی ضروری است.

انتظار میرود که دانشجویان در سال آخر سال تحصیلی خود یک پروژه فردی را تکمیل کنند، و فرصتی عالی برای دانش آموز فراهم آورد تا هر جنبه ای از توسعه خود را در طول دوره به هم متصل کنند.

سخنرانی های ضبط شده نیز برای دانش آموزان مبتنی بر دانش آموزی نیمه وقت و مبتنی بر فاصله در دسترس هستند. این همچنین می تواند توسط دانش آموزان تمام وقت قابل دسترسی باشد.

شرایط ورود

سطح پیشرفته GCE: بی بی سی، برای حداقل درجه B در ریاضیات.

مدرک لیسانس بین المللی: 29 امتیاز به طور کلی شامل سطح بالاتری از رتبه 5 در ریاضیات است

دیپلم BTEC در مهندسی: تمایز، شایستگی، شایستگی.

متقاضیان همچنین باید حداقل سه GCSE را در درجه 4 (C) یا بالاتر داشته باشند که باید شامل انگلیسی و ریاضی باشد. معیار سطح 2 معادل نیز ممکن است در نظر گرفته شود.

دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که زبان اول انگلیسی نیست، نیاز به زبان انگلیسی IELTS 6.0 با حداقل 5/5 در هر عنصر یا معادل آن http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

این دانشگاه طیف وسیعی از مدارک را به عنوان پایه ورودی پذیرش می کند و متقاضیانی را انتخاب می کند که ترکیبی از مدارک تحصیلی دارند.

ما همچنین متقاضیان را با تجارب گسترده و مربوطه در نظر می گیریم و به کسانی که شرایط ورود به استاندارد را برآورده نمی کنند، توجه خاصی به آنها خواهیم کرد.

برای متقاضیانی که شرایط ورود به استاندارد ما را برآورده نمی کنند، سالن بنیاد علوم ما می تواند راهی جایگزین برای ورود به برنامه های کامل تحصیلی ما باشد:
https://www.lincoln.ac.uk/home/course/sfysfyub/engineering/

برنامه آموزش در:
انگلیسی
University of Lincoln

مشاهده 119 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Lincoln »

آخرین به روز رسانی September 3, 2018
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
15,600 GBP
در هر سطح. دانش آموزان بین المللی. | خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا: 9،250 پوند برای هر سطح
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019