لیسانس مهندسی مکانیک

South Ural State University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس مهندسی مکانیک

South Ural State University

مهندسی مکانیک

دانش آموزان در زمینه پردازش فلزات، آلیاژها و مواد پودر با فشار دادن، فشار دادن و فشار دادن، دانش بنیادی را کسب می کنند. آمادگی برای اجرای فعالیت های سازمانی-اداری و تحقیقاتی، ارتقاء دانش و مهارت های لازم برای اجرای فعالیت های طراحی، تولید و تکنولوژیکی در زمینه فشار پردازش مواد.

برنامه TEMPUS مبادلات دانشجویی وجود دارد که از سال 2010 با همکاری مؤسسه مهندسی ملی سنت اتیان (ENISE)، فرانسه اجرا شده است.

تخصص در این برنامه

  • ماشین آلات و فن آوری پردازش مواد تحت فشار

فرآیند مواد با فشار - یک روش همه کاره و گسترده برای تولید قطعات ساده و پیچیده از مواد مختلف: فلزات، آلیاژهای، مواد پودر شده، پلاستیک و غیره. تکنولوژی مدرن نیاز به پردازش توسط فشار دریافت اقلام با دقت بالا و قدرت، خواص مکانیکی، تریبولوژیکی و دیگر موارد. این شامل قطعات وسیله نقلیه، تراکتور، تجهیزات، سیستم های پیچیده هواپیمایی و سیستم های فضایی، انرژی هسته ای و لوازم خانگی است.

  • جوش، فرآیندهای مرتبط و فن آوری

هدف این برنامه این است که: - کار تحقیقاتی در زمینه جوشکاری، فرآیندهای مربوط و مرتبط با آن؛ - مطالعه روش های مدرن طراحی کامپیوتری اجزای جوش داده شده. - مطالعه مدلسازی ریاضی، فیزیکی و عددی فرایندهای تکنولوژیک؛ - تحقیق در زمینه بازده ساخت سازه های جوش؛ - ارزیابی عمر باقی مانده سازه های جوش داده شده. - برنامه ریزی ربات جوش در سلول جوشکاری

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی August 12, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
134,430 RUB
Locations
روسیه - Chelyabinsk, Chelyabinsk Oblast
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
روسیه - Chelyabinsk, Chelyabinsk Oblast
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات