چرا علم سیاست شناسی: سیاست جهانی؟

سياست جهانی به سرعت در حال تغيير است، زيرا جهانی شدن موجب می شود كه دولت ها و مردم بیشتر متصل شوند، اما تقسیم های جدید نیز ایجاد می شود. ترامپ "آمریکا را اولین" قرار می دهد، با خروج از معاهدات و تهدید جنگ های تجاری، در حالی که چین همچنان افزایش می یابد. اروپا، با مواجه شدن با موج خود از سیاست های پوپولیستی، در حال تلاش برای تعریف موقعیت خود در این اختلال جدید جهانی است. با سیاست جهانی، شما این چالش ها و مشکلات را مطالعه خواهید کرد، تحولات حرکتی اساسی را تحلیل می کنید و در مورد راه حل های احتمالی بازتاب می کنید.

آینده کاری شما

سیاست جهانی به شما یک پایه محکمی برای ادامه دادن به خودتان در یک برنامه استاد بزرگ بین المللی علوم سیاسی می دهد. شما می توانید به عنوان یک مشاور سیاسی، روزنامه نگار، محقق یا سیاست گذار کار کنید که در مورد قدرت و سیاست گذاری در اروپا و جهان، درباره جهانی شدن و تغییرات قدرت جهانی، و مشکلات مربوط به مسائل جهانی و راه حل های احتمالی آنها آگاه باشید.

الزامات پذیرش خاص

به منظور واجد شرایط برای پذیرش، شما نیاز به یک دیپلم مدرسه قبل از دانشگاه هلندی (VWO) یا یک دیپلم معادل آن شامل اثبات مهارت کافی در ریاضیات قابل مقایسه با مطالعات ریاضیات هلندی ریاضی یا IB ریاضی. علاوه بر این، شما باید نیاز به مهارت زبان انگلیسی را ببینید.

کارشناسی ارشد علاقه مند پس از مجله ی شما

علوم سیاسی؛ قانون و سیاست امنیت بین المللی؛ یک برنامه کارشناسی ارشد در روابط بین الملل، مطالعات اروپایی، ادارات دولتی، یا مطالعات امنیتی و درگیری

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 17 برنامه دیگر ارائه شده توسط Vrije Universiteit Amsterdam »

آخرین به روز رسانی November 7, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Price
2,083 EUR
برای دانشجویان EEA.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019