توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

مدرک کارشناسی در طراحی محصول، متخصص در طراحی حمل و نقل معادل درجه تحصیلی (240 ECTS) است. این درجه حرفه ای را آماده می کند که قادر به طراحی نه تنها وسایل نقلیه بلکه سیستم های حمل و نقل و لوازم جانبی مرتبط با این بخش است.

طراحی حمل و نقل یک نظم است که شامل بیش از طراحی اتومبیل: حمل و نقل نیازهای سازگاری و تنوع به منظور پاسخ به نیازهای مختلف، از موتور سیکلت برای استفاده در شهرستان به هواپیما با طراحی غیر قابل تصور داخلی و کشتی ها در اندازه های نامحدود و با فن آوری ها را به خودشان اختصاص دهند.

هر گونه استفاده از حالت (زمین، دریا و هوا)، طرح هایی برای حمل و نقل محصولات یا افراد نیاز به دید وسیع و جامع و متناسب با نیازهای فعلی دارد.

آموزش داده شده در IED بارسلونا شامل نه تنها آخرین تکنیک ها و فن آوری های طراحی و طراحی خودرو (اتومبیل ها، اتوبوس ها، هواپیما ها، کشتی ها و غیره) بلکه راه حل های کلی است که به دنبال فراتر رفتن و پیش بینی نیازهایی است که می تواند از نظر حمل و نقل.

نتایج حرفه ای: خودرو داخلی و خارجی طراحان، موتور سیکلت، کشتی، بخش هواپیما، حمل و نقل عمومی، رنگ

شرح

طراحی حمل و نقل در جریان فرایند دور و دراز است که تغییر می کند: اتومبیل های امروز بسیار متفاوت از دیروز هستند، چرا که آنها در حال حاضر تکنولوژی را تغییر می دهند که با سیستم های سوخت جدید، ابزارهای جدید، برنامه های کاربردی، استفاده های جداگانه، تعاملات فزاینده پیچیده که کاربران را تجربه جدید و سیستم های بازاریابی جدید می دهد.

مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای را آماده می کند که قادر به طراحی خودروها و همچنین سیستم های حمل و نقل و لوازم جانبی مرتبط با این بخش است. این طراحان داخلی و خارجی را برای وسایل نقلیه حمل و نقل، قادر به مقابله با عوامل تجاری، روحی و اجتماعی مرتبط با تحرک، آماده می کند.

در این دوره، دانش آموزان یاد خواهند گرفت که جنبه هایی مانند مکانیزم روانشناختی و عاطفی مصرف کنندگان، شهروندان یا کاربران و مفاهیم حمل و نقل، وسیله نقلیه و فرهنگ که توسط اهداف مختلف مرجع نگهداری می شود، درک شود. این درجه به شرکت کنندگان کمک می کند تا نیازها و انتظارات عموم مردم را درک و تفسیر کنند، در عین حال حفظ خلاقیت، سبک، روند و چرخه های زندگی محصول.

تجربه در این زمینه، علاوه بر همکاری با شرکت های بزرگ در این بخش، دانش آموزان را قادر می سازد تا مهارت خاصی را که هم از لحاظ نظری و هم از نظر عملی، یک ویژگی معمول از طراحان حمل و نقل است، توسعه دهد. این روش بر یک مقایسه ثابت بین دانش فنی و نظری و کاربرد بنیادی آن برای ایجاد و توسعه پروژه های به طور فزاینده ای دشوار تأکید دارد.

در سال اول دوره ، دانش آموزان طراحی حمل و نقل با تخصص های دیگر برای به دست آوردن یک روش اساسی و روند خلاقانه کار می کنند. تمرکز خلاقیت تجربه شخصی طراح است، در آنچه که ما آن را محیط داخلی می نامیم. در این سال، دانش آموزان با مواد، ابزار و تکنیک های مورد نیاز خود آشنا می شوند و نحوه شکل گیری ایده ها را با استفاده از معیارها و منابع مورد استفاده شکل می دهند.

سال دوم تمرکز بر توسعه خلاقیت هر یک از افراد است، به عنوان آنها شروع به مطالعه ابزار مرتبط با تخصص، مانند بسته بندی، خاک رس، طرح اصلی، Chartpaks احساس نوک قلم، نام مستعار، و ارتباط گرافیکی.

سال دوم، با یادگیری روش های تحقیق، فرآیندها و ابزارهایی که امکان پاسخگویی به نیازهای خاص افراد و شرکت ها در محیط فوری را فراهم می کند، ادامه می یابد. این روش طراحان آینده را نشان می دهد که نیازهای خودشان از دیگران نیستند و آنها یاد می گیرند که آنها را درک کنند و برای حل نیازهای خاص پروژه های ارائه شده به آنها کار کنند. سطح فنی با توانایی طراحان جوان برای بیان ایده های خود و کنترل توسعه آنها افزایش می یابد. دانش آموزان شروع به همکاری در پروژه ها با شرکت ها می کنند.

سال سوم جهش بزرگی است. دانش آموزان با دنیای حرفه ای آشنا می شوند، از جمله موضوعات مدیریتی، پروژه های پیچیده تر و تقاضای بیشتر برای دستیابی به نتایج. در این مرحله، دانش آموزان قادرند با استفاده از یک پایگاه جامع فنی و روش شناسی خلاقانه ایجاد کنند. تقاضا برای سختی حرفه ای به نظر می رسد و اجرای کدهای حرفه ای است که به آنها اجازه می دهد تا حرفه ای بسازند. در این مرحله، دانش آموزان پروژه هایی را برای افرادی که پیوندهای کمتر با حمل و نقل (جغرافیایی، نسل، فرهنگی یا اقتصادی دارند)، در بر می گیرند، و آموزش های خود را نزدیک تر به واقعیت هایی که در هنگام خروج از IED بارسلونا پیدا می کنند، در بر می گیرد.

دانش آموزان در حال حاضر بر روی پروژه هایی با چالش های واقعی و چالش های شرکت ها کار می کنند.

در سال چهارم ، دانش آموزان باید توانایی خود را برای شرکت در یکی از نقش های حرفه ای که آنها به عنوان یک طراح آموزش دیده در IED بارسلونا تحت شرایط محتوا مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش و دولت منطقه ای کاتالونیا آرزومند. آموزش فنی آنها کامل است و طراحان با چالش های چند رشته ای، چشم انداز دراز مدت و خدمات مرتبط با تخصص خاص خود مواجه هستند. ما این را محیط پیچیده می نامیم.

دانش آموزان باید نمونه کارها را با توانایی های حرفه ای که شخصیت خود را به عنوان سازنده نشان می دهند، فراهم کند و درب ها را به جهان حرفه ای باز کند.

در نهایت، طراحان جوان باید نشان دهند که اکنون با حل یک چالش واقعی، متخصصان بالقوه هستند: پروژه نهایی که توسط یک شرکت معتبر انتخاب شده توسط IED پیشنهاد شده است. آنها باید پروژه های خود را به صورت علمی و برای یک مشتری واقعی ارائه دهند، که ارزیابی خواهند کرد که آیا آنها آماده هستند یا در شرکت خود یا برای دیگران کار کنند.

روش شناسی

درجه یک مسیر نوظهور را فراهم می کند که دانشجویان را قادر می سازد تا به نیازهای بازار، با گفتگو با نیت های تجاری و تبدیل آنها به یک پروژه به درستی تعریف شده که می تواند تولید شود، درک و پیش بینی می شود. بر اهمیت مفهوم تاکید می کند تا پیش بینی روند و سبک های مصرف، بر اساس درک نیازهای بازار و نیازهای اجتماعی.

این دوره همچنین دانش آموزان را در زمینه تولید مواد و فن آوری فراهم می کند تا بتوانند پروژه های خود را به زندگی تبدیل کنند. علاوه بر درک نظری پروژه، دانش آموزان بر تحلیل تکنیک ها، عملکرد، ارگونومی و قابلیت استفاده تمرکز خواهند کرد.

مدت زمان: 4 سال
شروع: سپتامبر 2017

برنامه آموزش در:
اسپانیایی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Barcelona »

آخرین به روز رسانی June 18, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 1, 2019
Duration
تمام وقت
Price
12,800 EUR
Deadline
سپتامبر 1, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 1, 2019
End Date
سپتامبر 1, 2023
آخرین مهلت تقاضا
سپتامبر 1, 2019

سپتامبر 1, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
سپتامبر 1, 2019
End Date
سپتامبر 1, 2023