اهداف برنامه

برنامه تحصیلات لیسانس علوم (افتخارات) (علوم ورزشی) با هدف آموزش دانشجویانی که مایل به دنبال کارهای مرتبط با آموزش علوم با تمرکز بر علوم ورزشی در تنظیمات غیر از مدارس ابتدایی و متوسطه هستند.

در تکمیل موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان قادر خواهند بود:

  • مهارت ها و دانش خود را در هسته و زمینه های کاربردی علم ورزشی شامل آناتومی، بیومکانیک، فیزیولوژی ورزشی، فرهنگ اجتماعی، روانشناسی، تغذیه و کنترل حرکت نشان می دهد. تسلط دانش آموزان در این زمینه ها برای حرفه های خود برای فعالیت هایی در زمینه های آموزش و پرورش مشتریان و نیز دنبال کردن یک برنامه تحقیق فعال ضروری است؛
  • به طور انتقادی مفاهیم توسعه و تحویل برنامه درسی و همچنین جنبه های آموزش و پرورش مربوط به علوم ورزشی را ارزیابی می کند. به عنوان کارشناسان علوم ورزشی، فارغ التحصیلان منبع اطلاعات بی طرفانه برای مشتریان خود خواهند بود و این مهارت به آنها اجازه می دهد که مسیرهای شغلی را در محیط های آموزشی سنتی و غیر سنتی و همچنین در سازمان های خصوصی و عمومی انتخاب کنند؛
  • یادگیری موثر خود را در علوم ورزشی با استفاده از سخنرانی های شفاهی، گزارش های آزمایشگاهی و مقالات نوشتاری نشان می دهد و آنها یک پروژه تحقیقاتی را در اختیار دارند.

ویژگی های برنامه

در حال حاضر، برنامه های کارشناسی به طور خاص در آموزش علمی با توجه به علوم ورزشی در هنگ کنگ وجود ندارد. برنامه هایی وجود دارد که در محدوده وسیعی از تربیت بدنی / ورزش / ورزش در موسسات دیگر قرار دارند. با این حال، آنها یک بازار متفاوت را هدف قرار می دهند، تمرکز خود را بر آموزش معلمان PE برای مدارس محلی، ورزش و فعالیت های فیزیکی و یا مدیریت بازاریابی. برنامه EdUHK بیشتر به علوم ورزشی توجه می شود که در زمینه بین المللی قابل درک است. به همین ترتیب، این برنامه به طور بالقوه جذاب برای متقاضیان خارج از کشور خواهد بود.

ساختار برنامه *

با توجه به تعهد دانشگاه به توسعه تمام افراد، این برنامه یک تجربه یادگیری کامل برای همه دانش آموزان است که شامل دوره های آموزشی، یک پروژه افتخار، یک کارآموزی، انتخابی، آموزش عمومی، برنامه درسی و آموزش خدمات آموزشی و تقویت زبان است تا فارغ التحصیلان ما را به تبدیل شدن به شهروندان مسئول با دانش گسترده علوم ورزشی. دانش آموزان یک برنامه 120 امتیاز اعتبار چهار ساله را امتحان خواهند کرد. جدول زیر دوره های آموزشی و تجارب یادگیری را که شامل برنامه های درسی هستند را مشخص می کند:

110876_1.jpg

* ساختار برنامه درسی مورد بررسی است

نکته: کلاس ها در مرکز آموزشی Tai Po و مرکز مطالعات کوئونگ کوان / مرکز مطالعات ماهواره / Kowloon Tong برگزار می شود.

تقویت زبان

مرکز زبان در آموزش و پرورش (CLE) هر دو برنامه های زبان دارای اعتبار و غیر اعتبار (زبان انگلیسی و چینی) را فراهم می کند؛ برنامه های حمایت از خود و فعالیت های اجتماعی برای مبادلات فرهنگی و زبان. دانش آموزان ملزم به ارائه مجموع 6 دوره اعتبار در زبان انگلیسی و 3 دوره اعتبار در زبان چینی است.

متوسط ​​آموزش

این برنامه در درجه اول به زبان انگلیسی انجام می شود.

چشم انداز فرصت های حرفه ای / حرفه ای

فارغ التحصیلان این برنامه طیف گسترده ای از Pathways حرفه ای و پیشرفته تر را پیدا خواهند کرد، از جمله: مدرس علوم ورزشی (دانشگاه علمی، پژوهشگر)، بهداشت

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 23 برنامه دیگر ارائه شده توسط The Education University of Hong Kong »

آخرین به روز رسانی می 1, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,800 HKD
(در هر 3 اعتبار)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date