لیسانس علوم در مهندسی کامپیوتر

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

لیسانس علوم مهندسی کامپیوتر یک برنامه درجه حرفه ای است که دانشجویان را برای مشاغل مهندسی کامپیوتر آماده می کند. این مدرک افراد را برای استفاده از اصول ریاضی و علمی در طراحی ، توسعه و ارزیابی عملیاتی سخت افزار رایانه ، سیستم های تعبیه شده ، سیستم های نرم افزاری و تجهیزات و امکانات مرتبط آماده می کند. و تجزیه و تحلیل مشکلات خاص برنامه های کامپیوتری به کارهای مختلف. فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر قادر به طراحی و اجرای سیستم رایانه ای برای اهداف عمومی یا محاسبات جاسازی شده است. دانش آموزان یاد می گیرند که بهترین شیوه ها و راه حل های مدرن را در انواع مشکلات محاسبات به شیوه ای اخلاقی و مسئولیت پذیر اجتماعی بگنجانند. این شامل سیستمهایی است که هم از لحاظ سخت افزاری و هم از نرم افزارهایی برخوردار هستند و طراحی آنها نیاز به یک رابط کاربری خوب بین این دو و ارزیابی نتایج مربوط به تجارت دارد. فارغ التحصیلان مهارت های ارتباطی قوی دارند و توانایی برقراری ارتباط با طیف وسیعی از مخاطبان و همچنین توانایی کار به عنوان عضوی تولیدی یک تیم میان رشته ای را دارند.119771_18165846101_d5448aab3b_z.jpg

اهداف برنامه

فارغ التحصیلان را برای یک حرفه به عنوان مهندس کامپیوتر حرفه ای آماده کنید.

فارغ التحصیلان قادر خواهند بود:

 1. مهندسی کامپیوتر با موفقیت در خدمت صنایع دولتی و منطقه ای ، آژانس های دولتی یا صنایع ملی و بین المللی باشید.
 2. با استفاده از تئوری و اصول مهندسی کامپیوتر ، راه حل هایی را برای مشکلات چالش برانگیز در حرفه خود ارائه دهید.
 3. به طور مؤثر ارتباط برقرار کنید ، به طور مشترک همکاری کنید و سطح بالایی از حرفه ای و مسئولیت اخلاقی را نشان دهید.
 4. موفقیت شخصی و حرفه ای را با آگاهی و تعهد به مسئولیت های اخلاقی و اجتماعی خود ، چه به عنوان افراد و چه در محیط های تیمی ، بدست آورید.

چرا باید در HPU رشته مهندسی کامپیوتر باشم؟

در عصر فناوری ، تقاضا برای برنامه نویسان رایانه همچنان گسترش می یابد. براساس دفتر کار آماری ایالات متحده ، تقاضا برای دانشجویان دارای مدرک مهندسی کامپیوتر سریعتر از اکثر مدارک در حال رشد است.

ما متعهد هستیم که آخرین روندهای فناوری را در برنامه درسی خود بگنجانیم.

شما به نرم افزار برتر موجود دسترسی خواهید داشت. دانش آموزان ما رویکردهای جدیدی را برای فناوری محاسبات ابداع و طراحی می کنند و کاربردهای ابتکاری را برای فناوری موجود می یابند.

مهندسان کامپیوتر از چشم انداز شغلی بسیار خوبی برخوردار هستند زیرا بسیاری از شرکت ها در یافتن این کارگران با مهارت بسیار مشکل دارند.

چه کاری می توانم با این بزرگ انجام دهم؟

دانشجویان دارای مدرک مهندسی کامپیوتر در زمینه های زیر به صورت حرفه ای کار می کنند: سخت افزار رایانه و طراحی نرم افزار ، سیستم های جاسازی شده ، شبکه های رایانه ای ، سیستم های فیزیکی سایبر ، روباتیک ، ادغام سیستم و اتوماسیون طراحی الکترونیکی.

ارائه دوره های منحصر به فرد

 • برنامه نویسی پیشرفته با ساختار داده ها
 • اصول CAD / CAM
 • مدارها
 • معماری کامپیوتر
 • منطق دیجیتال و سیستمهای رایانه ای
 • سازه های گسسته
 • الکترونیک
 • برنامه های ریز پردازنده
 • سیستم های عامل
 • برنامه نویسی در MATLAB
 • سیستم های Real-Time و Embedded
 • سیگنال ها و سیستم ها119752_18165814591_6a0306e77a_z.jpg

نتایج دانشجویی برنامه

دانش آموزان مهارت در زمان فارغ التحصیلی شامل موارد زیر هستند:

 1. توانایی شناسایی ، تدوین و حل مشکلات پیچیده مهندسی با استفاده از اصول مهندسی ، علوم و ریاضیات.
 2. توانایی استفاده از طراحی مهندسی برای تولید راه حل هایی که نیازهای مشخص را با توجه به بهداشت عمومی ، ایمنی و رفاه و همچنین عوامل جهانی ، فرهنگی ، اجتماعی ، زیست محیطی و اقتصادی برآورده سازد.
 3. توانایی برقراری ارتباط موثر با مخاطبین.
 4. توانایی تشخیص مسئولیت های اخلاقی و حرفه ای در شرایط مهندسی و داوری آگاهانه ، که باید تأثیر راه حل های مهندسی را در زمینه های جهانی ، اقتصادی ، زیست محیطی و اجتماعی در نظر بگیرد.
 5. توانایی عملکرد مؤثر بر تیمی که اعضای آن در کنار هم رهبری ایجاد می کنند ، ایجاد یک محیط مشترک و فراگیر ، ایجاد اهداف ، برنامه ریزی وظایف و تحقق اهداف.
 6. توانایی توسعه و انجام آزمایش های مناسب ، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها و استفاده از قضاوت مهندسی برای نتیجه گیری.
آخرین به روز رسانی آگوست 2019

درباره این دانشگاه

With more than 100 student life campus organizations and more than 600 students competing in club and intramural sports, at High Point University, you won’t just be asked to question the world around ... اطلاعات بیشتر

With more than 100 student life campus organizations and more than 600 students competing in club and intramural sports, at High Point University, you won’t just be asked to question the world around you-you'll be expected to become an active citizen. اطلاعات محدود