خلاصه برنامه

آزمایش یک جزء کلیدی در یادگیری علم در Carleton است. در سال اول، کلاس های شما به طور معمول دارای سخنرانی و یک آزمایشگاه یا جزء آموزش هستند. هر آزمایشگاه سه ساعت در هفته است، بنابراین اگر سه دوره از این دوره های آزمایشگاهی را انتخاب کنید، می توانید هر هفته 9 ساعت تمرین آزمایشی داشته باشید.

آزمایشگاه های ما، آموزش ها، دوره های آموزشی و سمینارها در کلاس های کوچک انجام می شود و منجر به فراگیری تعاملات شخصی با استادان، ناظران آزمایشگاهی و همکاران می شود.

دانشجویان سال اول دانش آموزان تشویق می شوند که در دوره سمینار منحصر به فرد خود، سمینار در علوم، به طور خاص برای معرفی شما به آخرین مسائل علمی طراحی شده و برای کمک به توسعه نوع ارتباط، تفکر تحلیلی و مهارت های تحقیقاتی که برای دانش خود نیاز دارید، مطالعات و حرفه شما

بسیاری از استادان ما به طور جدی در تحقیقات پیشگامانه در زمینه تخصص خود مشارکت دارند و شما می توانید خود را در برخی از این پروژه ها پیدا کنید. استادان کارلتون همچنین ارتباطات قوی با صنایع مبتنی بر اتاوا، آزمایشگاه ها و ادارات دولتی، و همچنین بیمارستان های آموزشی و تحقیقاتی، ارائه دانش آموزان کارلتون را با طیف گسترده ای از تحقیقات و فرصت های استخدامی ایجاد می کنند.

کاوش علم در دانشگاه کارلتون

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 18 برنامه دیگر ارائه شده توسط Carleton University Undergraduate »

آخرین به روز رسانی فوریه 9, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
آوریل 30, 2023
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آوریل 30, 2023