اهداف برنامه

لیسانس علوم اجتماعی (افتخارات) در علوم سیاسی و مدیریت (BSocSc (PSM)) یک برنامه منحصر به فرد است. هدف آن توسعه مهارت ها در رابطه با تحلیل و ارزیابی سیاست ها، ظرفیت های انتقادی و تحلیلی برای ارزیابی و درک فرآیندها از فرمولاسیون سیاست، پیاده سازی و نتایج سیاست و مهارت های دانش است که به دانش آموزان اجازه می دهد تا درک شرایط گوناگون، سیاست های بین المللی و چالش های حکمرانی در جهان معاصر به طور خاص، این برنامه آموزش های بین رشته ای را در زمینه سیاست های عمومی، حکومتداری و مدیریت بخش دولتی فراهم می کند و هدف آن تجهیز دانش آموزان به مهارت های ضروری برای حرفه های مدیریت عمومی، تجزیه و تحلیل و ارزیابی سیاست، مشاوره عمومی و خصوصی، بخش غیر انتفاعی (حمایت و سازمان های جامعه مدنی) و روابط تجاری و دولتی.

ویژگی های برنامه

این برنامه منحصر به فرد در حوزه آموزش عالی سیاست علمی هنگ کنگ قرار گرفته است. این برنامه نه تنها آموزش علوم سیاسی را ارائه می دهد، بلکه عمق آموزش، Pathways تخصصی و یا عمق غرق شدن در مهارت ها و توانایی های تجزیه و تحلیل و ارزیابی اصلی را ارائه می دهد.

این برنامه ظرفیت بیشتری برای مجموعه برنامه ها و فعالیت های گسترده ای در رابطه با موضوعات / مسائل مربوط به سیاست فراهم می آورد و تمرکز ویژه ای بر تجزیه و تحلیل، ارزیابی و تخصص های سیاست در مدیریت عمومی و سیاست و مدیریت اجتماعی فراهم می کند که موقعیت EdUHK را در خط مقدم علم سیاست در هنگ کنگ و منطقه.

ساختار برنامه (برای سالن ورودی)

دامنه

نکته: کلاس ها در مرکز آموزشی Tai Po و مرکز مطالعات کوئونگ کوان / مرکز مطالعات ماهواره / Kowloon Tong برگزار می شود.

چشم انداز فرصت های حرفه ای / حرفه ای

چندین Pathways آینده نگر وجود دارد، از جمله:

  1. حامیان، سازمان های غیر دولتی (سازمان های غیر دولتی)، مؤسسات تفکر، و سازمان های جامعه مدنی (نه برای بخش سود)؛
  2. دولت، سازمان های قانونی / سازمان ها و شرکت های مرتبط با دولت؛
  3. دولت - روابط تجاری (شامل ارائه خدمات به دولت؛ قراردادن، تهیه، تحلیلگر برنامه، انطباق با مقررات)؛
  4. بخش خصوصی (از جمله سازمان های مشاوره ای).

این است که بیشتر اشاره کرد که اشتغال Pathways برای فارغ التحصیلان علوم سیاسی هستند اغلب در جهت بین المللی، به ویژه برای دانش آموزانی که حرفه را دنبال در سازمان های غیر دولتی، سازمان های مدافع و جامعه مدنی، و بین المللی / منطقه سازمان [به عنوان مثال، اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا (آسه آن )، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD)]

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 23 برنامه دیگر ارائه شده توسط The Education University of Hong Kong »

آخرین به روز رسانی May 1, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
140,000 HKD
دانشجویان غیر محلی در سال | دانش آموزان محلی: 42،100 دلار هنگ کنگ در سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date