BSC - کارشناسی ریاضیات

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی - کارشناسی ریاضی

سازمان از این موضوع به عنوان انعطاف پذیر که ممکن است، با در نظر گرفتن جنبه های خاص از آموزش ریاضیات، منطق درونی که تعیین تا حد زیادی نظم که در آن مفاهیم باید ارائه شود.

این برای برنامه های متنوع از مطالعه و امکان متمرکز کردن دوباره خود را جهت اواخر به دوره باعث می شود ارائه می دهد و یک پایه بسیار سخت از مبانی نظری که در آینده حیاتی خواهد بود. دانش آموزانی که پیش بینی از فارغ التحصیلی به زندگی فعال قادر به پیدا کردن در این آموزش برنامه ای است که با انتخاب مجموعه ای از واحد های تدریس این است که کمتر نظری پوشش می دهد اما طیفی از دانش است که گسترده تر و یا در راستای برنامه های کاربردی به برنامه های خاص خود را سازگار خواهد بود.

فرصت

مطالعات بیشتر


- کارشناسی ارشد یا مدرسه مهندسی می باشد.

- آمادگی برای امتحان رقابتی برای استخدام به یک موقعیت عمومی: CAPES در ریاضیات به ویژه بلکه ورود به IUFM به منظور تبدیل شدن به یک معلم مدرسه و یا امتحان رقابتی اداری.

ادغام حرفه ای

- بخش بانکداری، بیمه و یا در صنعت.

سازمان

اخذ درجه لیسانس را در ریاضیات نیاز به اعتبار 180 اثرات، یعنی، 60 واحد در هر سال (L1، L2 و L3) و تایید شرایط زیر:

- حداقل 90 اعتبار باید به هسته طوس در ریاضیات مطابقت دارد.

- حداقل 30 اعتبار باید به طوس اولیه (شیمی، الکترونیک، علوم کامپیوتر، مکانیک، فیزیک، و غیره)، که 12 باید در L2 است مطابقت دارد.

- حداقل 6 اعتبارات باید به زبان طوس مطابقت دارد.

- حداقل 6 و حداکثر 24 اعتبار باید به روش، پروژه، ادغام حرفه ای، علمی و یا فرهنگ عمومی طوس مطابقت دارد.

سطح L2

برنامه درسی شامل طوس زیر است:

دوره 1 (30 اثرات):

- 12 اثرات: سری و انتگرال

- 6 اثرات: ریاضی

- 6 اثرات: اولیه TU

- 6 اثرات آزاد: به عنوان مثال، زبان و فرهنگ TU علمی TU

دوره 2 (30 اثرات):

- 6 اثرات: توابع از چند متغیر و انتگرال های چند گانه

- 6 اثرات: فرم های درجه دوم و هندسه - 6 اثرات: احتمالات و آمار ابتدایی یا نمودار و ترکیبیات

- 6 اثرات: اولیه TU

- 6 اثرات: TU در ریاضیات و یا اولیه TU یا 6 اثرات آزاد

سطح L3

موضوع ارائه می دهد پنج ممکنمناطق تمرکز.

- تمرکز بر روی جبر، تجزیه و تحلیل، تجزیه و تحلیل های دیجیتال و یا احتمالات است برای دانش آموزان که مایل به ادامه به انجام مدرک کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده. برنامه های جبر و تجزیه و تحلیل برای کسانی که در حال برنامه ریزی برای آماده شدن برای امتحان تجمع * * * * پس از یک سال کارشناسی ارشد توصیه می شود.

- یکی از مناطق تمرکز برای دانش آموزانی که مایل به توقف در سطح مجوز به منظور برای امتحان آماده CAPES یا وارد زندگی کاری فعال طراحی شده است.

یادگیری از راه دور نیز برای L2 سطح (با همکاری CNED) و همچنین برای رسیدن به سطح L3 ارائه شده است. این است که برای تمام دانش آموزانی که می تواند دوره در سایت را در نظر گرفته شده (دانش آموزان grandes écoles، کار دانش آموزان، این مطالعات راه اندازی مجدد، و غیره).

دوره عصر نیز ارائه شده است.


عمومی خوب هدف قرار

دانش آموزانی که دارای BAC S و بعد از به دست آوردن 60 اثرات مجوز سال اول (L1) با ریاضیات به عنوان موضوع اصلی. به عنوان مثال، برنامه L1- MIME (ریاضی، علوم کامپیوتر، مکانیک، الکترونیک) از چرخه ادغام در UPMC. دانش آموزانی که یک یا دو سال از کلاس های آماده سازی برای écoles grandes انجام داده اند می تواند در سطح L2 L3 یا وارد پس از کاربرد آنها بررسی شده است. دانش آموزانی که مایل به تغییر جهت مطالعات خود را پس از ناکامی در PCEM و بعد از کاربرد آنها مورد بررسی قرار داده شده است. 

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

در سال 2009، UPMC هر دو بازسازی تورهای زامانسکی و نه قرن فعالیت دانشگاه را در محل سنت ویکتور ابی، که به عنوان مرکز رنسانس فکری غرب شناخته می شود، با یک کتابخانه معروف و مرکز آموزش روحانیون جشن گرفت. ا ... اطلاعات بیشتر

در سال 2009، UPMC هر دو بازسازی تورهای زامانسکی و نه قرن فعالیت دانشگاه را در محل سنت ویکتور ابی، که به عنوان مرکز رنسانس فکری غرب شناخته می شود، با یک کتابخانه معروف و مرکز آموزش روحانیون جشن گرفت. این مدرسه که توسط Guillaume de Champeaux در سال 1109 تأسیس شد، در قرن نوزدهم نقش مهمی را در فتنه های فکری بخش لاتین ایفا کرد. گرامر، سخنرانی، دیالکتیک، موسیقی، ریاضیات، هندسه، نجوم و حتی تکنولوژی همه در آنجا آموزش داده شد. پس از انقلاب، این سایت توسط انبارهای مختلف و سپس "halle aux vins" اشغال شده بود، قبل از اینکه دوباره به دنیای تحقیقاتی به عنوان بخشی از دانشکده علوم دانشگاه پاریس در سال 1959 بپیوندد. تحت رهبری آندره مالراو، تصمیم در مورد پروژه آلبرت و برج در سال 1963 ساخته شد. و نه صد سال بعد، UPMC تلاش برای شناختن بالاترین نظم در قلب پاریس را ادامه می دهد. دانشکده ها و موسسات UPMC متشکل از هفت بخش و دانشکده : شیمی، مهندسی، ریاضیات، پزشکی، فیزیک، علوم زیستی، علوم زمین، محیط زیست و تنوع زیستی است. همچنین دارای یک دانشکده مهندسی - Polytech'Paris UPMC، موسسه استریپ فیزیک پاریس، موسسه هنری پوینکاره و 3 ایستگاه دریایی در Roscoff، Banyuls و Villefranche-sur-Mer که دارای رصدخانه ی علوم Universe (OSU) هستند. در دانشکده ریاضیات ISUP، مدرسه برتر آمار در فرانسه است. UPMC و Val-d'Oise اتاق بازرگانی Yvelines با یکدیگر برای ایجاد اولین واحد آموزش کارآموزی در یک چارچوب دانشگاهی گرد هم آمدند: CFA UPMC. اطلاعات محدود