یادگیری با انجام این کار، اصل دوره های سه ساله Raffles Milano که یک دوره آموزشی است که ذهن را تشکیل می دهد، زمینه ای جامع فنی فراهم می کند و باعث می شود افق های زندگی خود را گسترش دهید.

چرا؟

بدون طراحی دنیای فقیرتر و خسته کننده تر خواهد بود. رشته طراحی می تواند به عنوان "هوش عاطفی" تعریف شود که ما را برای یافتن معانی جدید و راه حل های جدید دعوت می کند و مردم را به منظور ایجاد ارزش و ارزش برای جهان اطراف ما آموزش می دهد. طراحی همیشه یک موتور قدرتمند از پیشرفت اجتماعی، زیبایی شناختی و اندیشه بوده است.

فرصت های حرفه ای

طراحی یک عامل اجتناب ناپذیر برای همه شرکت هایی است که خود را در بازار برای کیفیت محصولات خود قرار می دهند. این کیفیت شامل مفهوم، قابلیت استفاده و عاطفه بودن، رضایت از الزامات سازگار با محیط زیست، انتخاب مواد مناسب و چرخه زندگی محصولات می باشد. طراح اولین بازیگر در تعریف ویژگی های اصلی محصول است. در پایان دوره، کاندید فرصت های همکاری یا مشاغل ساختاری در زمینه های صنعتی متنوعی پیدا می کند که نوآوری و کیفیت محصولات، خدمات و فرآیندها همگرا است.

چه کسی است که

این دوره به کاندیداهای دارای مدارک متوسطه باز می باشد. دانشجوی ایده آل البته می خواهد ویژگی های خلاق خود را به تفکر، مفهوم، تحقق و ارتباط پروژه ها، محصولات و خدمات تبدیل کند. البته این ابزارها، روشها و فرآیندهای تحقیقاتی را برای مدیریت پیچیدگی طراحی فراهم می کند. از آنجا که طراحی متضاد بین رشته ای است، در طول دوره، ابزار برای تعامل با متخصصان مختلف در مدیریت فرآیند، از ایده محصول به بازاریابی آن ارائه شده است.

برنامه

برنامه اول سال یک پیش نیاز برای به دست آوردن ابزارهای طراحی اولیه، ادراک و حس گرایی، دانش مواد، تاریخ طراحی، تئوری پروژه و نمایش، طراحی 1. سال دوم است که توسط یک جزء قوی از کارگاه ها، کارگاه ها ، آزمایشگاه های بین رشته ای، بازدید از شرکت ها. سال سوم به تجزیه و تحلیل روند و سناریو های آینده، فرصت های طراحی جدید، با شهر به عنوان یک تئاتر پروژه اختصاص داده شده است. آخرین ترم به توسعه یک پایان نامه پروژه در همکاری با شرکت اختصاص داده شده است.

موضوع

 • طراحی پایه
 • تاریخ هنر و طراحی.
 • طراحی مواد.
 • جستجو برای سناریوها و توسعه مفهوم
 • نمایندگی و ارتباطات محصولات و خدمات
 • ارگونومی فیزیکی و شناختی.
 • کیفیت درک شده و حس گرایی.
 • طراحی و پایداری
 • بازاریابی استراتژیک / محصول و ارتباطات.
 • مدیریت طراحی

تایید

برای تضمین کیفیت و اثربخشی مدل تدریسی، تریئنال به حمایت از خود دست یافت:

ADI

معلمان پروژه

حرفه ای ها ایجاد شده اند، نویسندگان پروژه هایی که علامت خود را ترک کرده اند و با سالها آموزش در پشت آنها. آنها یک نگاه باز و کاملا بین المللی دارند. آنها بخشی از یک گروه مستقل و بارور هستند و دوست دارند در مورد پیشرفت دوره ها، فرصت های ارائه شده در مسابقه و عملکرد دانش آموزان فردی صحبت کنند.

 • کارلو دامنو
  طراح
  ildoppiosegno.comانریکو پیزینو
  مهندس
  Enricopisino.Linkedin Matteo Ragni
  طراح
  matteoragni.com Duccio Mauri
  طراح
  طراحي نوين. Makio Hasuike
  طراح
  makiohasuike.com پادشاه

شرکت

در تقریبا سی سال فعالیت، گروه Raffles یک شبکه جامع از شرکای ایجاد کرده که در دوره های سه ساله و کارشناسی ارشد همکاری می کنند. شهرت شرکت ها و کیفیت روابط توسعه تضمین برخورد مطلقا بارور بین دنیای آموزش و پرورش و کسب و کار است.

آدیداس، آیگنر، B

بحث دوشنبه

هر شب دوشنبه در 18:00 Raffles Milano دانش آموزان را دعوت به دیدار با یک شخصیت بزرگ از صحنه طراحی، سبک و طراحی فرهنگ است. گوش دادن در داستان زندگی می کنند و ایده های موثر بر بازار و پیشبرد طرز فکر ما یک فرصت از عمق بزرگ، که مکمل برنامه های آکادمیک است. در اینجا جلسات سال آینده هستند.

پذیرش

Triennale فراهم می کند تا مشارکت تا 20 دانش آموز.
انتخاب نامزدها از طریق مصاحبه فردی با رهبر دوره انجام می شود.

مستقیم

 • دوره های ایتالیایی:

  دانش آموزان از اتحادیه اروپا و از سوئیس

  7،000.00 یورو من محدوده درآمد
  9،000.00 یورو II محدوده درآمد
  11،000.00 یورو III محدوده درآمد
  € 15،000.00 IV محدوده درآمد

 • دوره های زبان انگلیسی:

  دانش آموزان از اتحادیه اروپا و از سوئیس

  € 10،000.00 من محدوده درآمد
  11،500.00 یورو II محدوده درآمد
  12،500.00 یورو III محدوده درآمد
  € 15،000.00 IV محدوده درآمد
 • دانشجویان اضافی اتحادیه اروپا، دوره های ایتالیایی یا انگلیسی:
 • اظهارنامه درآمدهای ISEE:
 • هزینه پذیرشبرنامه آموزش در:
انگلیسی
ایتالیایی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط RM Istituto Moda e Design Milano »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
15,000 EUR
Deadline
اکتبر 1, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
End Date
ژوئن 1, 2022
آخرین مهلت تقاضا
اکتبر 1, 2019

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
اکتبر 1, 2019
End Date
ژوئن 1, 2022