بررسی اجمالی

فضاهای زندگی و کار ما عمیقا بر ما تاثیر می گذارد. آنها بر روحیه ما تاثیر می گذارند و اگر بتوانند درست طراحی کنند، می توانند هماهنگی ایجاد کنند. با برنامه Fanshawe's Honors Bachelor of Interior Design، این فرصت را دارید که علامت پایدار را نه تنها در فضاهای ایجاد شده، بلکه در افرادی که در آنها زندگی می کنید را ترک کنید.

چه باید از درجه طراحی داخلی ما انتظار داشته باشد

مدرک لیسانس برنامه طراحی داخلی شما را برای این خلاقیت و تقاضای کاری آماده می کند، شما در مورد طراحی تجاری و مسکونی یاد خواهید گرفت. این درجه طراحی داخلی، جنبه های اصلی طراحی داخلی را بررسی می کند مانند تجزیه و تحلیل مشکلات، توسعه مفهوم، ارتباطات طراحی، روشنایی، نقشه ها و مشخصات و تکنولوژی طراحی پیشرفته. این همه نیست، زیرا برقراری ارتباط و به اشتراک گذاشتن ایده های خود با مشتریان آینده، بخش مهمی از طراحی داخلی است، شما روش های گفتاری و بصری را مطالعه خواهید کرد. شما ایده های خود را در یک محیط پرورش، کار و خرید، چه خلاقیت کار می کنید، و چه چیزی را نمی کنید. همچنین، شما یک اصطلاح را در یک محیط همکاری کامل خواهید کرد، در ابتدا چالش ها و پاداش های طراحی داخلی را تجربه خواهید کرد.

در قلب مدرک کارشناسی ارشد برنامه طراحی داخلی تاکید بر ایجاد پروژه های پایدار محیط زیست است. همچنین، اگر شما هیجان زده به کمک به ایجاد فضایی است که نیازهای جسمی، اجتماعی و روانی جامعه نوین را پرورش می دهد، سپس کارشناسی برنامه طراحی داخلی برای شما مناسب است.

طراحان داخلي طراحان داخلي انتاريو، ARIDO، مدرک کارشناسی طراحي داخلي را از افتخارات فانشاو بر عهده دارند.

شرایط پذیرش

OSSD با دوره هایی از دانشگاه (U) یا دانشگاه / کالج (M) با :

 • درجه 12 انگلیسی (U)
  (توجه: حداقل نمره نهایی مورد نیاز 65 است)
 • هر ریاضی درجه 11 * (U) یا (M) یا کلاس 12 ریاضی (U)
 • بعلاوه چهار دوره اضافی کلاس 12 دانشگاه (U) یا دانشگاه / کالج (M). * متقاضیان متقاضی درجه 11 ریاضی (U) یا (M) باید 5 دوره اضافی دانشگاه 12 درجه (U) یا دانشگاه / کالج (M) داشته باشند
 • حداقل میانگین حداقل 65.0٪ بر اساس بالاترین شش دوره دانشگاه 12 درجه (U) یا دانشگاه / کالج (M)
  یا
  متقاضی بالغ با حضور در دوره ها و نمرات موردنیاز ذکر شده در بالا
  یا
  ایستادن بعد از متوسطه ** (در صورت وجود) و
 • تکمیل نمونه کارها دیجیتال و نوشتن نمونه

الزامات زبان انگلیسی

متقاضیانی که زبان اول انگلیسی نیستند، باید از یکی از روشهای زیر استفاده کنند:

 • اعتبار کلاس کالج درجه 12 یا دانشگاه انگلیسی جریان دانشگاه از یک مدرسه متوسطه انتاریو یا معادل آن بسته به شرایط پذیرش برنامه.
 • آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) با حداقل نمره 560 برای آزمون مبتنی بر مقاله (PBT) ، یا 84 برای آزمون مبتنی بر اینترنت (iBT) ، با نتایج آزمون در دو سال گذشته.
 • سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) آزمون علمی با نمره کلی 6.5 با نمره کمتر از 6.0 در هر یک از چهار گروه با نتایج آزمون در دو سال گذشته.
 • آزمون زبان انگلیسی دانشگاهی کانادا (CAEL) با نمره کلی 70 ، با نتایج آزمون در دو سال گذشته.
 • Pearson Test of English Academic (PTE) با حداقل نمره 59 ، با نتایج آزمون در دو سال گذشته.
 • آزمون انگلیسی کمبریج (FCE / CAE / CPE) با نمره کلی در مقیاس انگلیسی کمبریج 176 بدون مهارت زبانی کمتر از 169 ، با نتایج آزمون در دو سال گذشته.
 • ارزیابی زبان انگلیسی (ELE) در Fanshawe College با حداقل نمره 75٪ در تمام بخش های آزمون، با نتایج آزمون در دو سال گذشته.
 • دانشجویان Fanshawe College ESL4 / GAP5: حداقل نمره 80٪ در ESL4 / GAP5 سطح 9 یا 75٪ در ESL4 / GAP5 سطح 10.

آماده سازی آکادمیک توصیه شده

 • دوره های دروس زیر: هنر و طراحی ، طراحی محیطی / شهری ، پایداری ، معماری و پیش نویس.

آمادگی شخصی توصیه شده

 • دانش آموزان باید در جستجوی استفاده و طراحی فضاهای فیزیکی باشند. آنها باید از فعالیت های هنری، خلاقانه لذت ببرند. سودمند بودن در زمینه پایداری محیطی و مسئولیت اجتماعی سودمند است.

معیار انتخاب برای متقاضیکسر تعداد متقاضیان واجد شرایط از فضاهای موجود در برنامه فراتر می رود، معیارهای انتخاب کننده درخواست خواهد شد:

 1. اولویت برای ساکنان دائم انتاریو.
 2. دریافت درخواست تا اول فوریه (پس از این تاریخ ، Fanshawe College متقاضیان را برای اولین بار و برای اولین بار به خدمت ارائه می دهد تا این برنامه کامل شود).
 3. دستاورد در شرایط لازم برای پذیرش.
 4. پیشرفت در مطالعات بعد از متوسطه ** (در صورت وجود).
 5. ارزیابی مهارت مهارت متقاضی مربوط به برنامه بر اساس نمونه کار دیجیتال و نمونه نویسی.توجه داشته باشید:

** متقاضیانی که در حال حاضر در یک دانشگاه ثبت نام کرده اند یا قبلا در دانشگاه یا سایر موسسات پس از تحصیل مشغول به تحصیل بوده اند و درخواست می کنند برای انتقال به دوره کارشناسی ارشد برنامه طراحی داخلی بر اساس موقعیت پس از آن در نظر گرفته شوند. به طور خاص، متقاضیانی که در حال حاضر در یک دانشگاه ثبت نام کرده اند و یا قبلا در دانشگاه حضور داشته اند باید حداقل حداقل 65.0٪ در آخرین ده اعتبار کامل یا دوره های معادل اعتبار کامل داشته باشند تا برای پذیرش در نظر گرفته شوند. متقاضیانی که دارای کمتر از 10 دوره کامل اعتبار هستند باید حداقل در 65.0٪ در تمام دوره ها حفظ شوند تا برای پذیرش در نظر گرفته شوند. متقاضیانی که از یک کالج اجتماعی درخواست می کنند باید یک برنامه دیپلم را با یک GPA کلی از 2.5 در برنامه کامل تکمیل کنند. علاوه بر این، تمام دانش آموزانی که از دانشگاه یا کالج درخواست می کنند، باید دوره های لازم را در زبان انگلیسی و ریاضیات تکمیل کنند، همانگونه که در شرایط پذیرش آمده است.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان این برنامه می توانند طراحان با شرکت های طراحی داخلی، شرکت های معماری یا موسسات شرکت باشند. آنها همچنین ممکن است به عنوان طراحان آزاد و یا به عنوان نمایندگان معماری و طراحی با تامین کنندگان اتحاد مجتمع کار کنند. آنها قادر به طراحی دفاتر، مهمان نوازی، تأسیسات خرده فروشی و نهادی، امکانات بهداشتی و تنظیمات مسکونی خواهند بود، که شامل اقدامات پایدار است که در طول برنامه تأکید شده است.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط Fanshawe College »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 9, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
تمام وقت
Price
7,591 CAD
هزینه تحصیل در کانادا: $ 3،030.16 هزینه تحصیلات بین المللی: $ 7،591.00
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020