Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه کارشناسی های مدیریت بازرگانی که در ارتباطات تجاری 2024

1 مدیریت بازرگانی برنامه ها که در ارتباطات تجاری 2024

بررسی اجمالی

BBA مخفف مدرک لیسانس در مدیریت کسب و کار، و آن را یک برنامه کارشناسی طراحی آماده سازی دانشجویان برای یک حرفه ای در کسب و کار است. آن طول می کشد به طور متوسط ​​سه تا پنج سال برای تکمیل، و کلاس را می توان در یک دانشگاه، مدرسه کسب و کار گرفته شده، و یا حتی آنلاین.

دانش آموزان ممکن است درخواست، چه BBA در ارتباطات کسب و کار است؟ این درجه است برای دانش آموزان که می خواهید به یادگیری اصول پایه کسب و کار و همچنین از آخرین تکنیک های ارتباطی و راهبردهای طراحی شده است. عناصر اصلی که افراد در تمرکز هستند مدیریت ارتباطات و مدیریت کسب و کار. همراه با برنامه درسی، دانش آموزان ممکن است این گزینه به تخصص در یک منطقه خاص است. این ممکن است روابط عمومی، لابی، نوشتن کسب و کار، کسب و کار جهانی ارتباطات، برنامه ریزی، رسانه ها و ارتباطات جمعی، و پروژه های تحقیقاتی است.

دنبال تحصیل در رشته ارتباطات کسب و کار برای کسانی که لذت بردن از کار کردن با دیگران و لذت بردن از برقراری ارتباط موثر سودمند است.تعدادی از فرصت های شغلی برای کسانی که باید از ابزار و استعدادهای لازم برای این درست چالش برانگیز است.

هزینه های مربوط به کسب مدرک می تواند بسیار کمی متفاوت باشد بسته به نهاد. مدارس در سراسر جهان و کمک درسی بسته به محل، شهرت، و مدت زمان برنامه وجود دارد. دانش آموزان باید تحقیقات کامل را انجام دهید و مطمئن شوید که آنها می توانند تعهدات مالی مورد نیاز در مدرسه را تامین کند.

فارغ التحصیلان با درجه ارتباطات کسب و کار می تواند فرصتهای شغلی در تعدادی از مناطق مختلف به دلیل توانایی آنها برای کار با شخصیت و فرهنگ های مختلف پیدا کنید. فارغ التحصیلان ممکن است موقعیت های مانند برنامه ریز رویداد، مدیر روابط عمومی، متخصص تبلیغات، و یا رهبر شرکت پیدا کنید، در بخش های خصوصی، شرکت ها، و یا غیر انتفاعی. فرصت های دیگر ممکن است در مهمان نوازی، عملیات، بانکداری خرده فروشی، و خرید و فروش شده است.

شروع به تحقیق در و مقایسه مدارس در حال حاضر.پایگاه داده آنلاین گسترده ما بسیار سریع و آسان برای استفاده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مدیریت بازرگانی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
  • ارتباطات
  • ارتباطات تجاری
رشته های تحصیلی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه