Keystone logo

5 مدیریت بازرگانی برنامه ها که در مطالعات فن آوری سیستم های اطلاعاتی سیستم های اطلاعاتی بازرگانی 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات فن آوری
  • سیستم های اطلاعاتی
  • سیستم های اطلاعاتی بازرگانی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدیریت بازرگانی برنامه ها که در مطالعات فن آوری سیستم های اطلاعاتی سیستم های اطلاعاتی بازرگانی

کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) دو تا چهار سال تحصیل در مقطع لیسانس است که دانش آموزان را برای موقعیت های ورود به سطح شرکت های بزرگ آماده است. برخی از دانش آموزان را انتخاب خواهد کرد تا به دنبال مطالعه بیشتر در مدیریت کسب و کار پس از اخذ مدرک خود را.

BBA در سیستم های اطلاعات کسب و کار چیست؟ سیستم های اطلاعات کسب و کار یک برنامه مطالعات کسب و کار است که ترکیبی از دوره های کسب و کار معمولی مانند شرکت های بزرگ سازمان، مدیریت و امور مالی با دوره های که در جنبه های تکنولوژیکی در حال اجرا یک کسب و کار تمرکز است. در دنیای دیجیتال امروز، هر جنبه ای از هر نوع کسب و کار بستگی به عملکرد، فن آوری کامپیوتر کارآمد می باشد. با تا به روز، اطلاعات دقیق در حق بیمه، فن آوری ارتباطات یک جزء حیاتی از یک کسب و کار موفق است. دیگر حوزه های مرتبط شامل ایجاد پایگاه داده و مدیریت، فن آوری تجزیه و تحلیل داده ها و برنامه مدیریت پروژه است.تمرکز بر سیستم اطلاعات کسب و کار خواهد شد دانش آموزان ابزار مورد نیاز به درک و استاد این جنبه بسیار مهمی از عملیات کسب و کار.

دانش آموزان BBA که دوره کامل در سیستم اطلاعات کسب و کار در تقاضای بالا در سراسر جهان می باشد. به طور فزاینده، موفقیت یک شرکت وابسته به دسترسی به داده ها و پردازش های مربوطه.

به دست آوردن یک BBA در سیستم های اطلاعات کسب و کار معمولا سه تا چهار سال طول می کشد. هزینه درآمد این درجه را در موسسه است که آن ارائه می دهد بستگی دارد. دانش آموزان باید در مدرسه خود را انتخاب طور مستقیم تماس به پیدا کردن اطلاعات خاص.

درجه در سیستم های اطلاعات کسب و کار اغلب به موقعیت به عنوان سیستم های کامپیوتری تحلیلگر، سیستم های شبکه مدیر و دیگر مواضع درگیر با فن آوری اطلاعات منجر می شود. موقعیت های موجود در طیف گسترده ای از کسب و کار و صنعتی می باشد.فارغ التحصیلان که دارای هر دو دانش کسب و کار به طور کلی و همچنین مهارت های لازم برای ساخت و ساز، نگهداری و استفاده از سیستم های اطلاعات کسب و کار به شدت توسط شرکت به دنبال استخدام باارزش است.

BBA می تواند اولین گام در حرفه ای هیجان انگیز و انجام. برای کسب اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.