Keystone logo

فیلترها

 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات ورزش و ورزش
 • تجارت ورزشی
 • مدیریت ورزشی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات ورزش و ورزش (4)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

4 مدیریت بازرگانی برنامه ها که در مدیریت ورزشی 2024

  مدیریت بازرگانی برنامه ها که در مدیریت ورزشی

  فارغ التحصیلان دبیرستان که علاقه مند به کار در کسب و کار اغلب را انتخاب کنید به دنبال مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی، و یا BBA. این یک برنامه چهار ساله که ممکن است کلاس های آموزش کسب و کار به طور کلی و همچنین دوره های پیشرفته تر شامل در یک زمینه خاص از مطالعه است.

  BBA در مدیریت ورزشی چیست؟ هدف از این نوع برنامه است که برای آموزش شرکت کنندگان در مورد جنبه از کسب و کار دبیرستان، کالج و ورزش حرفه ای است. برخی از دوره، مانند حسابداری، بازاریابی، امور مالی و قانون، ممکن است در کسب و کار تمرکز کنید. دیگران خواهد شد به طور خاص به سمت صنعت ورزشی بشود. دانش آموزان ممکن است ارتقاء رویداد، تولید پوشاک ورزشی، سازمان های ورزشی مدیریت، روابط رسانه ای و استخدام مطالعه است. این درجه بسیار عالی برای هر کسی که با علاقه شدیدی را در دو و میدانی و کسب و کار است.

  مزایای زیادی برای تحصیل در رشته مدیریت ورزشی وجود دارد. شرکت کنندگان ممکن است رهبری ارزشمند، مهارت های ارتباطی و مالی به دست آورید.علاوه بر این، فارغ التحصیلی از یک برنامه مدیریت ورزشی می توانید درب به انواع فرصت های شغلی هیجان انگیز را باز کنید.

  مدرک کارشناسی می توان پر هزینه و یا کاملا ارزان، بسته به جایی که یک دانش آموز را به آموزش و پرورش و چه مدت لازم برای تکمیل خود را. دانش آموزان آینده نگر می توانید اطلاعات بیشتری در مورد هزینه های شهریه از دانشگاه انتخاب خود را یاد بگیرند.

  بسیاری از فرصت های شغلی به فارغ التحصیل از یک برنامه مدیریت ورزشی باز وجود دارد. ممکن است تبدیل شدن به یک مدیر ورزشی برای عمومی یا مدرسه خصوصی، مرکز جامعه یا دانشگاه. دیگر ممکن است کار به عنوان یک عامل های ورزشی و یا یک مدیر ورزشی پیدا کنید. بسیاری از فارغ التحصیلان را انتخاب کنید به کار در بازاریابی ورزشی، روابط عمومی و یا عملیات بازی روز. همچنین مشاغل موجود در تبلیغات ورزشی، مدیریت رویداد و مدیریت تفریحی وجود دارد. برخی از مشاغل ممکن است به یک ورزش خاص مربوط، مانند فوتبال، فوتبال، بسکتبال و هاکی، در حالی که دیگران با انواع ورزش ها ارتباط برقرار خواهد کرد.

  گزینه های بسیاری در دسترس برای دانشجویان آینده نگر علاقه مند در یک BBA در مدیریت ورزشی وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.