Keystone logo
آرژانتین

مطالعه کارشناسی که در آرژانتین 2024

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  154
 • اشتراک ابزارها

  13
 • اشتراک اینترنتی

  17
 • حمل و نقل محلی

  14

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  5
 • بلیط سینما

  4
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

نیازمندی‌های ویزا

برای دانشجویانی که بیش از 90 روز اقامت دارند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی

قیمت و ارز

USD 150

قیمت ویزای دانشجویی آرژانتین به ملیت شما بستگی دارد و می تواند حدود 150 دلار آمریکا باشد. همچنین هزینه متقابلی در حدود 100-160 دلار آمریکا وجود دارد. دانشجویان باید قبل از عزیمت به آرژانتین هزینه متقابل را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

اکثر ملیت ها می توانند تا 90 روز بدون ویزا وارد آرژانتین شوند. برای اطلاع از اینکه آیا برای ورود به آرژانتین به ویزا نیاز دارید، به صفحه مهاجرت دولت مراجعه کنید: http://www.migraciones.gov.ar/accesible/?visas.

تمامی دانشجویان بین المللی که در دوره های تحصیلات تکمیلی در آرژانتین بیش از 90 روز به طول می انجامند، باید ویزای دانشجویی دریافت کنند. همه دانشجویان باید با گذرنامه ای که حداقل 6 ماه پس از آخرین تاریخ تحصیل معتبر است وارد کشور شوند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

آرژانتین / کنسولگری آرژانتین

دانشجویان معمولاً به عنوان توریست وارد آرژانتین می شوند و پس از ورود به آرژانتین به ویزای دانشجویی روی می آورند. درخواست ها و مدارک باید شخصاً در تاریخ مصاحبه ویزا ارسال شود.

همچنین ممکن است در کشور خود از طریق کنسولگری آرژانتین درخواست دهید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

پس از ورود به آرژانتین، باید برای یک سوابق پلیس محلی در آرژانتین اقدام کنید، برای رفتن به اداره مهاجرت وقت بگیرید و در طی 30 روز اول برای ویزای دانشجویی اقدام کنید. هماهنگ کننده میزبان شما ممکن است قرار ملاقات را از قبل برای شما ترتیب دهد. بسیار مهم است که قرار ملاقات را نگه دارید و به موقع برسید. همچنین ممکن است مجبور شوید برخی از اسناد را به اسپانیایی ترجمه کنید.

برای دریافت ویزای دانشجویی در آرژانتین به موارد زیر نیاز دارید:

 • پاسپورت معتبر با مهر ویزای توریستی آرژانتین.
 • نامه ای مبنی بر ثبت نام از دانشگاه. دانشگاه پس از ورود شما این را ارائه می دهد.
 • گواهی پلیس که نشان دهد شما در آرژانتین سابقه کیفری ندارید. شما این را یک بار در کشور با کمک کارکنان ISA دریافت خواهید کرد (هزینه تقریبی 60 AR است که به ارز محلی قابل پرداخت است).
 • پرداخت هزینه پردازش ویزای دانشجویی AR 900 که فقط به صورت نقدی قابل پرداخت است.

دانشجویانی که قصد تحصیل در آرژانتین را برای هر دوره بیش از شش ماه دارند، باید گزارش پلیس/گواهی رفتار خوب را قبل از عزیمت به آرژانتین دریافت کنند. پس از ورود به آرژانتین باید سند را توسط یک مترجم معتبر ترجمه کنید.

بسته به ملیت، محل تحصیل و مدت اقامت مورد انتظار، ممکن است از شما خواسته شود مدارک دیگری مانند:

 • کپی های تایید شده از شناسنامه شما
 • اثبات وجوه کافی برای پوشش هزینه های شما در آرژانتین
 • مدارک دال بر دانش کافی زبان اسپانیایی

چه زمانی باید درخواست دهید؟

متقاضیانی که برای ویزای دانشجویی آرژانتین در کشور خود درخواست می کنند، به شدت تشویق می شوند که حداقل 30 روز قبل از سفر خود درخواست دهند.

ویزای استاندارد دانشجویی شش ماه طول می کشد، اما اگر دوره شما طولانی تر باشد، اگر در کشور خود به بررسی سوابق جنایی مراجعه کنید، می توانید ویزای معتبری تا یک سال دریافت کنید. شرایط دقیق بسته به ملیت فرد متفاوت است و مهم است که برای اطلاعات بیشتر با سفارت کشور خود تماس بگیرید.

زمان پردازش

30 Days

فرصتهای کاری

شما می توانید با ویزای دانشجویی در آرژانتین به صورت قانونی کار کنید.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.