Keystone logo
تایوان

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی برنامه ها که در تایوان 2024

تعداد مؤسسات: 18
  • Taipei, تایوان
  • Kaohsiung, تایوان

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • 250, تایوان

  در سال 1973 ، یونگ-چینگ وانگ ، رئیس گروه پلاستیک فرموس ، در پاسخ به درخواست دولت برای توسعه ورزش ملی ، یک سالن ورزشی ، اولین گنبد داخلی در تایوان را با خرید زمین به دولت اهدا کرد. در ماه مه 1984 ، به منظور توسعه ورزش ملی درازمدت ، وزارت آموزش و پرورش یک پارک ورزشی 66 هکتاری با عملکرد چند منظوره ، از جمله سالن ورزشی اهدا شده در آن زمان و سایر زمین های خصوصی مصادره شده ایجاد کرد.

  • 43號, تایوان

  دانشگاه ملی علم و فناوری تایوان در تاریخ 1 آگوست 1974 به عنوان م Nationalسسه ملی فناوری تایوان (NTIT) تاسیس شد. این اولین موسسه آموزش عالی در نوع خود در سیستم آموزش فنی و حرفه ای کشور ما بود. با گسترش این سیستم به بالاترین سطح ، این مدرسه جدید برای تأمین نیاز ایجاد شده توسط توسعه سریع اقتصادی و صنعتی ما برای مهندسان و مدیران سطح لیسانس بسیار آموزش دیده در نظر گرفته شد. در سال 1979 و 1982 ، NTIT به ترتیب برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا را اضافه کرد.

  • 123號, تایوان

  با توجه به ارزشهای سنتی و اصلی دانشگاه ، "صداقت ، افتخار ، پشتکار و اصالت" ، یون تک دانش آموزان را به حرفه ای هایی تبدیل می کند که توانایی مدیریت دانش ، رقابت بین المللی و تأکید برابر بر علوم انسانی و فناوری دارند.

  • 162號, تایوان

  از نظر سنتی و نوآوری ، National Taiwan Normal University (NTNU) مدت هاست که به عنوان یکی از نخبگان آموزش عالی تایوان شناخته می شود. NTNU در سال 1922 تاسیس شد ، قبلاً م institutionسسه ای بود که به آموزش معلمان اختصاص داشت. این دانشگاه بعداً به یک دانشگاه جامع تبدیل شد که دانشجویان و دانش پژوهان را برای مطالعه و انجام تحقیقات در طیف وسیعی از زمینه ها فراهم می کند. در طول تاریخ طولانی خود ، NTNU همیشه متعهد به تعالی آکادمیک بوده است و این امر در بسیاری از مربیان و پژوهشگران تأثیرگذار که طی سالها در NTNU تحصیل کرده اند ، منعکس شده است.

  • 101號, تایوان

  Hsing Wu University از 4 دانشکده تشکیل شده است: مدیریت بازرگانی ، گردشگری و مهمان نوازی ، طراحی و هنرهای محبوب. این مدرسه 18 دوره کارشناسی و 4 دوره کارشناسی ارشد ارائه می دهد. در سال 2020 ، ثبت نام 9000 دانش آموز توسط 217 معلم تمام وقت اختصاص داده می شود. استادیاران و معلمان مستحکم 70٪ اعضای هیئت علمی را تشکیل می دهند. این دانشکده متعهد به دانش مستقیماً مرتبط با صنعت مرتبط با آن است تا یک برنامه درسی جامع در اختیار دانش آموزان قرار دهد.

  • New Taipei, تایوان

  دانش منتقل می شود ، پتانسیل بالقوه ارائه می شود ، دانش بنیادی جدیدی کشف می شود و حقیقت به طور آزادانه کشف می شود تا مربیان و دانش آموزان را با شخصیت "3H" - فروتن ، انسانی ، شوخ طبعانه مجهز کند و همچنین آنها را به خوبی رشد و توسعه دهد اشخاص حقیقی.

  • New Taipei, تایوان

  Christ's College در سال 1959 توسط دکتر جیمز آر گراهام تاسیس شد. والدین دکتر گراهام ، جیمی و سوفی گراهام از سال 1889 تا 1940 به عنوان مبلغ در چین خدمت می کردند ، بنابراین دکتر گراهام در چین بزرگ شد. پس از تحصیل در کالج همپدن-سیدنی در آمریکا ، وی احساس کرد که به عنوان مبلغی برای کمک به مردمی که بسیار عمیقاً دوست دارند به چین بازگردد. دکتر گراهام اعتقاد زیادی به تعلیم و تربیت مسیحی داشت و نیاز به دانشکده ای در تایوان بر اساس مبانی مسیحی را می دید.

  • 1號, تایوان

  National Kaohsiung University Of Hospitality And Tourism در سال 1995 تاسیس شد ، اولین موسسه دانشگاهی مهمان نوازی و گردشگری در تایوان بود. NKUHT مرکز پیشرو در زمینه خود است و استعدادهای برجسته ای را به صنعت خدمات ارائه می دهد. هدف NKUHT این است که دانش آموزان را به داشتن نگرش مثبت نسبت به کار و خدمت به مشتریان با اشتیاق راهنمایی کند. این نوع نگرش و اشتیاق به این خصوصیات احتیاج دارد: عزت نفس ، عزت نفس ، متواضع ، اصیل و بینا.

  • 313號, تایوان

  دانشگاه فنی Chihlee در سال 1965 به عنوان کالج تجارت Chihlee تاسیس شد. نام و شعار مدرسه مطابق با تعالیم فلاسفه و حکمای چینی باستان به تصویب رسید: صداقت ، اعتماد ، حرفه ای بودن و کوشش. چیهلی با چهار بخش دانشگاهی شروع به کار کرد: تجارت بین الملل ، مدیریت بازرگانی ، حسابداری و آمار و بانک و بیمه. گروه علوم دبیرخانه در سال 1967 اضافه شد. در آگوست سال 2015 ، Chihlee Institute Of Technology Chihlee به دانشگاه صنعتی Chihlee تغییر نام داد ، با ارائه مدارک کارشناسی و همچنان بخش کالج جونیور را حفظ کرد.

  • 117, تایوان

  خانم پنگ ونهونگ ، بنیانگذار جمهوری چین ، مدرسه میانه وفنگ را در سال 1949 در Chiayi تأسیس کرد برای اجاره زمین 3A مزرعه Fangcao به عنوان سایت مدرسه با دولت شهری هماهنگ شده است. این برنامه منجر به ایجاد دانشجویان جدید شد.

  • 66號, تایوان

  تأسیس مدرسه توسط یوان اجرایی در ژانویه 1989 به تصویب رسید. دفتر مقدماتی در سال 1993 تأسیس شد. نام کالج ملی هنر تاینان رسماً در ژوئیه ، 1996 به تصویب رسید. نام در ماه اوت به Tainan National University Of The Arts ، 2004 ، یک رویداد مهم در جدول زمانی مدرسه. این مدرسه در کنار مخزن زیبای Wushantou در منطقه گوانتیان ، تاینان واقع شده است.

  • Yilan City, تایوان

  Fo Guang University است که توسط استاد فو گوانگ شان زینگ یون تاسیس شده است. این دانشگاه همچنین اولین دانشگاه در لانیانگ است. این پردیس در تپه دهکده Linmei ، شهرستان Jiaoxi ، شهرستان ییلان واقع شده است. از سطح دریا حدود 430 متر ارتفاع دارد که از آن می توانید منظره چشم پرنده وسیعی داشته باشید. دشت Lanyang و جزیره Guishan در دریای آزاد معلق است. هاله کوه ها و رودخانه های محوطه دانشگاه ، تجهیزات ساده کلاس ، سیستم آموزش کلاس کوچک و بهترین نسبت معلم به دانشجو در کشور ، بهترین محیط یادگیری را برای شما ایجاد می کند.

  • 1, تایوان

  National Ilan University (NIU) تنها دانشگاه ملی در شهرستان ییلان است. این برجسته این تبلیغ واجد شرایط با پروژه هایی برای تسریع در تحقیق و آموزش سطح بالا برای نسل های جدید بود. برای گسترش دانش به جامعه علمی گسترده تر ، NIU هدف بین المللی سازی را به عنوان یکی از اولویت های اصلی خود تعیین می کند.

  • 1, تایوان

  با رعایت روح "پا به کوآندو ، به دنیا نگاه کن" ، TNUA نه تنها مدرسه هنری پیشرو در تایوان ، بلکه رهبر اتحادیه هنرهای هنری آسیا (ALIA) است. در عین حال ، دارای 7 زمینه مهم هنری و فرهنگی از جمله موسیقی ، هنر ، نمایش ، رقص ، فیلم و رسانه های جدید ، منابع فرهنگی ، علوم انسانی و سالن های مختلف نمایشگاهی حرفه ای در دانشگاه است. یکپارچگی و جامعیت آن در داخل و خارج از کشور نادر است. آموزش و تمرین همدیگر را انعکاس می دهند و با استفاده از یکدیگر زمینه عالی را برای افراد با استعداد هنری تشکیل می دهند.