Keystone logo
عربستان سعودی

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی برنامه ها که در عربستان سعودی 2024

تعداد مؤسسات: 32
  • Hamad Town, بحرین
  • Riyadh, عربستان سعودی

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sharjah, امارات متحده عربی
  • Oman Online, عمان
  • + 7 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ayn Ibn Fuhayd, عربستان سعودی

  از زمان ایجاد Josoor از طریق یک برنامه قدرتمند دیپلم و دوره های سفارشی ، نظریه و عمل را با هم آمیخته است ، برای بیش از 4000 شرکت کننده راه حل های آموزشی و آموزشی ارائه داده است ، آنها را با مهارت و تخصص برای مدیریت پروژه ها و سازمان ها در صنعت ورزش و ارائه کلاس جهانی ارائه می دهد. ، رویدادهای ورزشی و اوقات فراغت با مشخصات بالا.

  • Al Hofuf, عربستان سعودی

  ما چقدر از King Faisal University ، شهر دانش در واحه الاحسا خوشحال هستیم. تا از طریق پورتال الکترونیکی و پنجره های آن مشرف به دستاوردهای این دانشگاه باستانی ، و دستاوردهای آن بیش از چهار و نیم دهه از سال 1395 هجری قمری سال 1975 مطابق با سال 1975 م ، و ادامه شکرگذاری از خداوند متعال ، و سپس با مراقبت سخاوتمندانه و پشتیبانی نامحدودی که از رهبری فرزانه ما دریافت می کند ، خداوند برکت دهد ، با اعتقاد به نقش پیشگام و رهبری که به نهادهای آموزشی و تحقیقاتی کشور سپرده شده است تا در دستیابی به توسعه جامع ملی سهیم باشد.

  • Riyadh, عربستان سعودی

  Riyadh Elm University ، کالج های دندانپزشکی و داروسازی قبلی ریاض (RCsDP) یک موسسه آموزشی پس از متوسطه است که به صورت خصوصی پشتیبانی می شود و در ریاض در پادشاهی عربستان سعودی واقع شده است. این کالج رسماً در فوریه 2004 توسط وزارت تحصیلات عالی پادشاهی عربستان سعودی برای ارائه دوره های لیسانس حرفه ای در دندانپزشکی ، بهداشت دندان ، کمک به دندانپزشکی ، داروسازی و فناوری آزمایشگاه پزشکی تأیید شد.

  • Riyadh, عربستان سعودی

  در روز سه شنبه 09/01/1419 هجری قمری (06/05/1998 میلادی) ولیعهد HRH - خداوند او را حفظ کند - دستور ادغام دانشگاه اسلامی امام محمد بن سعود و دانشگاه پادشاه سعود در منطقه جنوب را در یک نهاد تحت هویت جدید صادر کرد. از " King Khalid University ". بعداً ، در تاریخ 11/3/1419 هجری قمری (6/7/1998 میلادی) ، یک فرمان سلطنتی ، فرمان 7/78 / م برای تکمیل کلیه مراحل منظم لازم برای انجام ادغام ، صادر شد. اولین بودجه دانشگاه در تاریخ 14/09/1419 هجری قمری (02/01/1999 میلادی) در بودجه عمومی دولت صادر شد.

  • Dammam, عربستان سعودی

  قبل از برجسته شدن نام "دانشکده های آل آسالا" ، یک مطالعه دقیق در مورد رشته ها ، تعداد دانش آموزان در هر رشته در سطح پادشاهی و در سطح هر شهرستان به بهترین رشته ها از نظر میزان حضور دانشجویان در رشته ها از یک طرف انجام شد. ، الزامات بازار کار عربستان به طور کلی و در استان شرقی به طور خاص از سوی دیگر.

  • Mecca, عربستان سعودی

  پادشاهی عربستان سعودی به دلیل موقعیت دینی و همچنین اهمیت تاریخی و تمدنی در صف مقدم کشورهای جهان اسلام است. این شامل قبله (كعبه) است كه مسلمانان هنگام نمازهای روزانه خود با آن روبرو می شوند. علاوه بر این ، میلیون ها قلب مردم به آرزوی انجام حج و عمره به مکه معطوف می شوند.

  • Industrial Area, عربستان سعودی

  Majmaah University یکی از جدیدترین دانشگاهها در میهن عزیز است که به یک سیستم عظیم و بزرگ علمی پیوسته است تا به عنوان یکی از شاخه های آموزش دانشگاه و مجوز برای مردم استان آل ماجماعه و استانهای دارای محدوده دانشگاه شناخته شود. چیزهای زیادی برای ارائه آنها

  • Tabuk, عربستان سعودی

  وزارت تحصیلات عالی بر اساس اصل یکپارچگی میان بخش خصوصی و دولتی در KSA در ارائه خدمات آموزشی عالی، آموزش عالی خصوصی را در تمامی گروه های علمی ترغیب می کند. شاهزاده فهد بن سلطان، شاهزاده منطقه تبوک، پادشاه او، سرمایه گذاران را تشویق کرد تا یک دانشگاه خصوصی را برای گسترش فرهنگ و آموزش و پرورش در شهر تبوک که دارای موقعیت جغرافیایی قابل توجهی است که به منطقه و محیط اطرافش خدمت می کند، تشویق کرد.

  • Riyadh, عربستان سعودی

  تحصیلات خصوصی در پادشاهی شاهد احیا و توجه بسیار زیاد دولت متولی دو مسجد مقدس ، سلمان بن عبدالعزیز است ، خداوند او را حفظ کند. دارالعلوم یکی از برجسته ترین دانشگاه های خصوصی پادشاهی است که به سمت ارتقا education آموزش عالی و سرمایه گذاری در سرمایه های انسانی پایدار هدایت می شود.

  • Buraydah, عربستان سعودی

  این منطقه یکی از مناطق اداری در عربستان سعودی است و مقر آن شهر بریده است. قاسم به وفور آب زیرزمینی شهرت دارد و بهترین نوع خرما و سبزیجات را در اختیار پادشاهی عربستان قرار می دهد. شهرهای مهم منطقه عبارتند از: بورایدا ، بزرگترین شهر ، اونایزا ، مزنیب ، بوكیریه ، بدایه ، آلمازنیب ، آلخابرا ، ریاض آلخابرا ، آلاسیا ، اوكلات آلسوكور ، داریا ، اویون الجوا و سایر شهرها.

  • Riyadh, عربستان سعودی

  جامعه PSU توسط یک هدف مشترک هدایت می شود: ایجاد یک جهان بهتر از طریق آموزش ، تحقیق و نوآوری. ما سرگرم کننده و دمدمی مزاج ، مبتکر و هنرمند هستیم ، وسواس زیادی روی اعداد داریم و از افراد با استعداد استقبال می کنیم.

  • Taif, عربستان سعودی

  پردیس اصلی دانشگاه Taif University در حال حاضر در الحویه ، استان طائف ، امارت مکه ، منطقه غربی عربستان سعودی ، در دامنه های شرقی کوههای صراوات در ارتفاع 1700 متر از سطح دریا در جنوب غربی عربستان واقع شده است. شبه جزیره TU همچنین دارای سه پردیس شعبه در استان طائف است: شعبه ترابا (تقریباً 150 کیلومتری طائف) ، شعبه خورما (تقریباً 200 کیلومتری طائف) و شعبه رانیا (350 کیلومتری طائف).

  • Jeddah, عربستان سعودی

  ما به دنبال دستیابی به تعالی نهادی با ایجاد مشارکت استراتژیک پایدار برای پیشبرد توسعه فرآیند آموزشی و اعمال تخصصی کاربردی هستیم.