Keystone logo
عمان

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی برنامه ها که در عمان 2024

تعداد مؤسسات: 8
  • Muscat, عمان

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Seeb, عمان

  دانشکده مهندسی ، که قبلاً به عنوان Caledonian College Of Engineering شناخته می شد ، در سال 1996 تأسیس شد. اولین کالج خصوصی مهندسی در سلطنت عمان. این برنامه برنامه های کارشناسی (UG) و کارشناسی ارشد را در مهندسی مطابق با استانداردهای بین المللی ارائه می دهد و برنامه های UG توسط IET (UK) و CIOB (UK) معتبر هستند. این موسسه توسط OAAA (عمان) معتبر شناخته شده است

  • Sohar, عمان

  دانشکده علوم کاربردی - سوهار یکی از شش دانشکده تحت وزارت آموزش عالی است که در سال 1990 تاسیس شد و در شهر سوهار در استان آلباتینای شمالی واقع شده است. چشم انداز کالج ها در ایفای نقشی حیاتی در ارائه عمان به جهانیان به عنوان یک کشور در حال توسعه نهفته در انعکاس کمک به حوزه علوم کاربردی و در توسعه جامعه دانش است که موازین فرهنگی عمان را تأیید می کند.

  • Muscat, عمان

  Scientific College of Design یک موسسه خصوصی و هنری برای آموزش عالی است که در مسقط ، سلطان نشین عمان واقع شده است. این دانشکده با حکم وزیر تأسیس و توسط وزارت تحصیلات عالی تنظیم می شود ، در اکتبر 2004 رسماً برنامه ها و خدمات دانشگاهی خود را تحریک کرد. این کالج توسط یک هیئت امنای اداره می شود ، که توسط اداره کل دانشگاه ها و کالج های خصوصی هدایت می شود.

  • Sohar Port, عمان

  International Maritime College عمان (IMCO) یک کالج منحصر به فرد در عمان ، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و فراتر از آن است. IMCO در 24 آوریل 2005 تأسیس شد و متعلق به دولت عمان (ASYAD) است.

  • Sur, عمان

  Sur University College (SUC) در سال 2001 پس از تصویب دستور شماره شورای MHE / MO / 2001/3/211 شورای آموزش عالی تاسیس شد. این کالج همچنین به عنوان یک شرکت با مسئولیت محدود (LLC) در تجارت و صنعت اتاق عمان در یک رده عالی با شماره ثبت تجاری: 4/10194/4 ثبت نام کرده است. این یکی از شرکت های تحت گروه های مبارک باهوان است.

  • Muscat, عمان

  در اینجا می دانیم که فرصت های شما در صنعت گردشگری و مهمان نوازی بی پایان است. نقش ما کمک به شما در تحقق آنها است. خواه به دنبال یک دوره کوتاه برای ارتقا development سطح پیشرفت حرفه ای خود ، یک مدرک دیپلم تدریس شده یا فرصت تحصیل در مقطع کارشناسی هستید ، فرصت مناسبی را پیدا خواهید کرد که نیازهای شما را برآورده می کند و تخیل شما را آتش می زند.

  • Muscat, عمان

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...