Keystone logo
قزاقستان

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی برنامه ها که در قزاقستان 2024

تعداد مؤسسات: 15
  • Almaty, قزاقستان

  دانشگاه بین المللی فناوری اطلاعات ( IITU ) تنها دانشگاهی در قزاقستان است که اعتبار بین المللی موسسه ASIIN را دریافت کرده است. این دانشگاه نسل جدیدی از متخصصان فناوری اطلاعات و ارتباطات را با دانش فناوری های صنعت ، مدیریت پیشرفته ، اقتصاد و مهارت های ارتباطی آموزش می دهد.

  • Almaty, قزاقستان

  Almaty University of Power Engineering and Telecommunications آلماتی ، به نام گوماربک داوکیف ، یکی از دانشگاه های فنی پیشرو در آسیای مرکزی است. این برنامه مطالعاتی در زمینه انرژی ، مخابرات ، فناوری های فناوری اطلاعات ، مهندسی فضا ، رباتیک و هوش مصنوعی ارائه می دهد.

  • Taldykorgan, قزاقستان

  دانشگاه ژتیسو ، به نام ایلیاس ژانسگوروف ، یک دانشگاه بزرگ منطقه ای است که اصول کلاسیک را با برنامه های آموزشی مدرن ترکیب می کند. این دانشگاه در حال توسعه به عنوان یک دانشگاه چندرشته ای مبتنی بر نوآوری در زمینه آموزش ، علوم و پرورش است.

  • Nur-Sultan, قزاقستان

  وظیفه اصلی دانشگاه تدریس است. Astana University با تدریس با توجه به استانداردهای آموزشی خود ، فارغ التحصیلان متقاضی بازار کار مدرن را در شرکت های پیشرو در صنایع مختلف آماده می کند. در میان فارغ التحصیلان Astana University ، افراد زیادی در خدمات دولتی مشغول به کار هستند.

  • Almaty, قزاقستان

  Kainar University كاینار ، جانشین آكادمی كاینار ، یكی از اولین مسسات آموزش عالی است كه بر پایه اصول تجاری در قزاقستان مستقل بنا نهاده شده است. این اولین دانشگاه خصوصی به عنوان یک م institutionسسه آموزش عالی چند رشته ای جهت گیری اجتماعی و انسانی است.

  • Kokshetau, قزاقستان

  دانشگاه Abay Myrzakhmetov Kokshetau - یک م educationalسسه آموزش عالی با کارکنان بسیار ماهر و پتانسیل آموزشی ، منابع مادی و فنی خوب است. این یکی از م leadingسسات آموزش عالی پیشرو در قزاقستان است که خدمات آموزشی دارای مجوز مطابق با نیازهای مدرن بازار کار را ارائه می دهد.

  • Karagandy, قزاقستان

  دانشگاه فنی کاراگاندا یکی از برترین مدارس عالی فنی در قزاقستان است. تأسیس م Instituteسسه معدنکاری نه تنها برای کاراگاندا بلکه برای قزاقستان مرکزی نیز یک رویداد مهم بود. امروزه ، این دانشگاه دارای 9 دانشکده است. دانشگاه در بیش از 46 تخصص متخصص تربیت می کند.

  • Nur-Sultan, قزاقستان

  Kazakh National University Of Arts ( KazUniArt ) یک موسسه آموزش عالی دولتی در قزاقستان است. Kazakh National University Of Arts یکی از معتبرترین دانشگاه های قزاقستان است که در میان 90 دانشگاه برتر کشور به راحتی نشسته است.

  • Almaty, قزاقستان

  شعبه آلماتی "اتحادیه های صنفی بشردوستانه سن پترزبورگ" می تواند تحصیلات روسی را در قزاقستان انجام دهد. شعبه آلماتی یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز آموزش متخصصان در بالاترین سطح است. این موسسه به حق به یکی از م educationalسسات آموزش عالی پیشرو جمهوری قزاقستان تبدیل شده است.

  • Shymkent, قزاقستان

  دانشگاه دولتی قزاقستان جنوبی ، به نام M. Auezov ، بزرگترین و متنوع ترین دانشگاه جمهوری قزاقستان ، مرکز علمی ، آموزشی ، فکری ، فرهنگی منطقه است. این دانشگاه متخصصان را برای همه بخش های اقتصاد ، علوم و فرهنگ تربیت می کند از منطقه ، جمهوری و فضای جهانی است.

  • Ust'-Kamenogorsk, قزاقستان

  برای چهار دهه ، دانشگاه SARSEN AMANZHOLOV EAST KAZAKHSTAN یکی از دانشگاههای برجسته در جمهوری و اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی بوده است. این دانشگاه عضو فعال انجمن دانشگاه های اوراسیا است.

  • Uralsk, قزاقستان

  West Kazakhstan State University ، به نام M.Utemisov ، یکی از اولین دانشگاه های جمهوری قزاقستان ، بیانیه Bolonskiy را امضا کرد که مربوط به شکل گیری فضای آموزشی جهان است.

  • Almaty, قزاقستان

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Almaty, قزاقستان

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nur-Sultan, قزاقستان

  آموزش در م Instituteسسه بشردوستانه اوراسیا ( EAGI ) اجازه می دهد تحصیلات معتبر و مورد نیاز تمام وقت و پاره وقت و دوره های تخصصی دوره لیسانس را کاهش دهید.