Keystone logo
قطر

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی برنامه ها که در قطر 2024

تعداد مؤسسات: 4
  • Al Rayyan Municipality, قطر

  دانشجویان ، اساتید و کارمندان شمال غربی قطر تقریباً 60 ملیت را نشان می دهند. فارغ التحصیلان ما به یک شبکه در حال رشد از فارغ التحصیلان خلاق ، کارآفرین شمال غربی قطر و همچنین ده ها هزار فارغ التحصیل شمال غربی در رهبری و نقش های خلاقانه در سراسر جهان می پیوندند.

  • Al Rayyan Municipality, قطر

  بیش از یک قرن است که دانشگاه کارنگی ملون کنجکاوها و علاقه مندان را به تصور و تحویل کاری که مهم است به چالش می کشد. یک دانشگاه خصوصی ، رتبه عالی و جهانی ، کارنگی ملون دوره خود را با برنامه هایی ایجاد می کند که خلاقیت و همکاری را القا می کند.

  • Doha, قطر

  به عنوان بخشی از یک سرمایه گذاری قابل توجه ملی در توسعه انسانی و در تحقق بخشی از اهداف آموزشی بیان شده در چشم انداز ملی قطر 2030 ، وزارت آموزش و پرورش و آموزش عالی در کشور قطر کالج جامعه قطر (CCQ) را تأسیس کرد. هدف CCQ ارائه طیف متنوعی از فرصت های آموزشی شامل: برنامه های 2 ساله دانشگاهی که دانشجویان را برای انتقال به دانشگاه های چهار ساله آماده می کند ، 2 + 2 برنامه دانشگاهی و همچنین برنامه های 2 ساله حرفه ای برای دیدار با کشور نيازهاي نيروي كار و نيروي كار.

  • Doha, قطر

  دانشگاه جورج تاون قطر (GU-Q) محل دیگری از دانشگاه جورج تاون است که در تحصیلات شهر دوحه واقع شده است. این دانشگاه یک دوره کارشناسی چهار ساله در امور بین الملل ارائه می دهد که منجر به تحصیل در لیسانس علوم در خدمات خارجی (BSFS) می شود. دانش آموزان فرصت انتخاب یکی از چهار رشته و یکی از سه گواهینامه را دارند.