Keystone logo
مصر

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی برنامه ها که در مصر 2024

تعداد مؤسسات: 9
  • قسم أول 6 أكتوبر, مصر

  دانشگاه MSA اولین تحصیلات عالی انگلیس در مصر و منطقه خاورمیانه را به دانشجویان ارائه می دهد. همچنین به آنها کمک می کند توانایی ها و تعهدات خلاقانه در مورد یادگیری مادام العمر کسب کنند. ما معتقدیم که دانش آموزان ما با مهارت های نوشتاری ، تحلیلی و ارتباطی پیشرفته برای آنها فارغ التحصیل می شوند. فارغ التحصیلان MSA نه تنها در اولین کار بلکه در طول زندگی حرفه ای خود موفق می شوند.

  • Canal Mahmoudiah Street, مصر

  Pharos University In Alexandria با فراهم آوردن یک محیط پایدار و محرک برای آموزش و تحقیقات علمی ، به نقش خود در توسعه جامعه متعهد است. این دانشگاه با فراهم آوردن فرصت های عادلانه برای همه دانشجویان ، خدمات آموزشی برجسته ای را ارائه می دهد تا آنها را قادر به دستیابی به توسعه پایدار در همه زمینه های زندگی و بهینه سازی مشاركت با جوامع ملی ، منطقه ای و بین المللی در یك سیستم انعطاف پذیر كند كه به توسعه مستمر و حفظ ارزش های جامعه اجازه می دهد و اخلاقیات همگام با توسعه علمی و فناوری.

  • Km 22, مصر

  Newgiza University (NGU) یک دانشگاه خصوصی چند رشته ای در قاهره ، مصر است. NGU واقع در فلات افسانه ای جیزه ، تنها چند دقیقه از اهرام بزرگ ، یک آموزش دانشگاهی در سطح جهانی را به دانشجویان محلی ، منطقه ای و بین المللی ارائه می دهد.

  • Gamaiet Ahmed Orabi, مصر

  از زمان Misr International University ، ما متعهد به تمایز علمی و آموزش با کیفیت هستیم. با نگاهی به سالهای گذشته ، من با افتخار از دستاوردهای دانشگاه و پیگیری مداوم رشد فکری ، حرفه ای و خلاقانه دانشجویان خود پر شده ام.

  • Beni Suef, مصر

  NUB در مرکز شهر New New Beni Suef ، درست در بالای جاده قاهره-بنی سوف تاسیس شد. همان لحظه ای که متوجه شدیم چه میزان از آموزش به خصوص در مصر علیا احتیاج دارد ، همان لحظه ای است که فهمیدیم رویای ما برای ساخت NUB قابل تحقق است. دانشگاه مکانی برای پرورش جوانان و آماده سازی نسل های تحصیل کرده ای است که می توانیم آبادانی میهن عزیزمان را به آنها بسپاریم.

  • Cairo, مصر

  انستیتوی عالی فناوری مهندسی و مدیریت بازرگانی متعهد شده است که یک محیط استثنایی دانشگاهی را ارائه دهد که به دانشجویان کمک می کند دانش ، مهارت و اخلاق حرفه ای را برای رقابت در سطح محلی کسب کنند و در همکاری با دانشگاه های کانادا ، فارغ التحصیلان را برای کار در منطقه و بین المللی این موسسه از تحقیقات علمی و جلب اعتماد جامعه پشتیبانی می کند.

  • Cairo, مصر

  سیستم آموزشی مدرن دانش آموزان خود را از مدارس قرآن و الازهر در زمان ظهور خود بدست آورد ، زیرا کمیته هایی برای بازدید از مدارس قرآن و انتخاب دانش آموزان متمایز در مدارس مدرن در کشور پرسه می زدند ، دانش آموزان متمایز الازهر نیز برای پیوستن انتخاب شدند. دبیرستانهای تأسیس خود ، اما بعضی از آنها خوش شانس بودند که به مأموریت اعزامی محمد برای تحصیل در فرانسه پیوستند.

  • El-Nahda, مصر

  پروفسور ابراهیم ابولیش (1937 - 2017) SEKEM را در سال 1977 تاسیس کرد ، ابتکاری که توسعه پایدار را برای آینده ای فراهم می کند که هر انسانی بتواند توانایی های فردی خود را گسترش دهد ، جایی که بشر با هم در اشکال اجتماعی منعکس کننده کرامت انسانی زندگی می کند و همه فعالیت های اقتصادی در آن وجود دارد. مطابق با اصول اکولوژیکی و اخلاقی انجام می شود. پروفسور ابولیش به عنوان بخشی از دیدگاه خود ، دانشگاه Heliopolis را برای توسعه پایدار در سال 2009 تأسیس کرد. اولین دانشگاه در خاورمیانه که توسعه پایدار را به عنوان اصلی ترین راهنمای خود اعلام می کند.

  • Cairo, مصر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...