Keystone logo
ژاپن

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی برنامه ها که در ژاپن 2024

تعداد مؤسسات: 58
  • Bunkyo City, ژاپن

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Hiroshima, ژاپن

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Shimonoseki, ژاپن

  شهر شیمونوسکی در غربی ترین قسمت جزیره هونشو واقع شده است. از جنوب با تنگه های Kanmon ، از شرق با دریای Suo و از غرب با دریای Hibiki همسایه است. این شهر از زیبایی غنی اقیانوس و کوهستان برخوردار است و دارای دارایی های تاریخی و فرهنگی قابل توجه است. تنوع شهر Shimonoseki با تنوع Shimonoseki City University .

  • Kagoshima, ژاپن

  Shigakukan University یک دانشگاه چهار ساله آموزش خصوصی است که در سال 1979 تاسیس شد. این دانشگاه دارای دو دانشکده است: دانشکده علوم انسانی و دانشکده حقوق. دانشکده علوم انسانی دارای دو بخش است: گروه روانشناسی بالینی (شامل پنج دوره پزشکی ، رفاه ، آموزش ، جامعه و صنعت و روانشناسی عمومی) و گروه انسانیت و فرهنگ (که از سه دوره ژاپنی و ادبیات ژاپنی ، زبان انگلیسی و فرهنگ انگلیس و آمریکا و تاریخ و جغرافیا).

  • Nagasaki, ژاپن

  Nagasaki University با انتقال میراث فرهنگ سنتی ریشه در ناگازاکی ، پرورش حس خلاقیت بارور در دانشجویان و توسعه علوم نوآورانه برای صلح جهانی ، به بهبود یک جامعه متعادل کمک می کند.

  • Ageo, ژاپن

  بر اساس روحیه مسیحی ، بر آموزش کل فرد تأکید می شود. در همان زمان که تحصیلات لیبرالی گسترده و تخصص بالایی به دانش آموزان داده می شود ، کلاسهای کوچک احترام به فردیت هر دانش آموز را امکان پذیر می سازند. دانشجویان مشاور دانشکده دارند و اعضای هیئت علمی ساعت اداری را تعیین می کنند.

  • Okayama, ژاپن

  در پایان جنگ جهانی دوم ، در حالی که بسیاری از ژاپن در اثر حملات هوایی متعدد و به ویژه با بمب هیدروژنی که بر روی هیروشیما و ناگازاکی ریخته شده بود ، ویران شده بود ، بنیانگذار ما ، آقای تسوتومو کاکه (1923 - 2008) متوجه شد که به دلیل این کشور منابع طبیعی کمی دارد که فقط از طریق آموزش می تواند ژاپن بهبود یابد. از آن زمان به بعد و در تمام طول زندگی خود ، آقای کاکه به طور فعال در توسعه آموزش در ژاپن نقش داشته است.

  • Hachioji, ژاپن

  SOKA University از زمان تأسیس خود بر آموزش انسان گرایی و مبادلات بین المللی تمرکز داشته است. از دستاوردهای آموزش و تبادل بین المللی بسیار قدردانی شد و این دانشگاه به عنوان یکی از 37 دانشگاه "پروژه جهانی دانشگاه برتر" وزارت آموزش ، فرهنگ ، ورزش ، علوم و فناوری در سال 2014 انتخاب شد.

  • Utsunomiya, ژاپن

  文星芸術大学هنر بونسی با هدف تحقق آموزش پیشرفته هنری ، با پنج اصل و ایده آل ، در سال 1999 در شهر اوتسونومیا ، استان توچیگی تأسیس شد. مانگا ، یک رسانه عالی که با درک داستان فقط با دیدن تصاویر احساسات شخصیت ها را منتقل می کند ، یکی از فرهنگ های ژاپنی است که در تمام دنیا حتی برای خارجیانی که زبان و آداب و رسوم مختلف دارند از آن لذت می برند.

  • Sagamihara, ژاپن

  Azabu University یکی از معدود دانشگاههای علمی است که تحت عنوان "بشر ، حیوانات و محیط زیست" به ارائه آموزش و تحقیق می پردازد. استفاده از دانش به دست آمده برای کمک به جامعه ما همیشه ارزش اصلی ما بوده و ارزشی مبتنی بر روحیه تاسیس دانشگاه منعکس کننده فلسفه آموزشی پروفسور هاروتاکا یوکورا است: "از نظر آکادمیک کاوش کنید و با وجدان کاری عمل کنید".

  • Fuchu, ژاپن

  Tokyo University Of Foreign Studies قدیمی ترین موسسه ژاپن است که به مطالعات بین المللی اختصاص دارد. این کار با نام بانشو شیرابشو (موسسه تحقیقات اسناد خارجی) آغاز شد ، یک دفتر ترجمه دولتی در سال 1856 تاسیس شد. سپس به عنوان یک م institutionسسه آموزشی و پژوهشی مستقل با نام توکیو گایکوکوگو گوکو (مدرسه زبانهای خارجی توکیو) در سال 1899 تاسیس شد. در سال 1999 ، دانشگاه صدمین سالگرد "استقلال" خود را جشن گرفت.

  • Kyoto, ژاپن

  Kyoto Institute Of Technology یک دانشگاه بین المللی مهندسی و طراحی در کیوتو ژاپن است. توجه به این نکته مهم است که تاریخ و فرهنگ شهر ما در سرتاسر جهان شناخته شده است و گرچه کیوتو زادگاه اصل فرهنگ ژاپن است ، اما همچنین مرکز تولید است. "تکنسین های" کیوتو سابقه طولانی در تولید و تصفیه بسیاری از "چیزها" دارند. صنعت سنتی نه تنها از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود ، بلکه با ایجاد مداوم تکنیک ها و نوآوری های جدید ، با کسب اعتبار هم در داخل و هم در خارج ، بیشتر اصلاح و اصلاح می شود.

  • Bunkyo City, ژاپن
  • Meguro City, ژاپن
  • + 1 بیشتر

  The University Of Tokyo در سال 1877 به عنوان اولین دانشگاه ملی ژاپن تاسیس شد. UTokyo بعنوان یک دانشگاه تحقیقاتی پیشرو دوره هایی را در کلیه رشته های دانشگاهی در هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد و تحقیقات را در کل طیف فعالیت های علمی انجام می دهد. این دانشگاه قصد دارد یک محیط علمی غنی و متنوع را برای دانشجویان خود فراهم سازد که فرصت های رشد فکری و کسب دانش و مهارت های حرفه ای را تضمین کند.

  • Kariya, ژاپن

  تاریخچه دانشگاه آموزش و پرورش آیچی با شروع سیستم مدرن مدارس در ژاپن در سال 1873 آغاز شد. سلف ما ، آکادمی استان آیچی ، بعدا به سه مدرسه عادی در منطقه تبدیل شد ، کالج عادی اول آیچی ، کالج عادی دوم آیچی و آیچی کالج عادی آموزش حرفه ای.

  • Kyoto, ژاپن

  Kyoto Sangyo University (KSU) در سال 1965 توسط دکتر توشیما آراکی تاسیس شد. دکتر آراکی به طور جدی در مورد فرهنگ اخلاقی ویرانگر در ژاپن پس از جنگ نگران بود ، تلاش خود را صرف پرورش فارغ التحصیلانی کرد که می توانستند در جامعه جهانی که به طور فزاینده ایفای نقش می کند ، بازی کنند. به دنبال بنیانگذار م continuedسس ، روسای جمهور پی در پی تلاشهای بی وقفه و بی وقفه ای برای حفظ "اصول بنیانگذاری" KSU انجام داده اند ، و در نتیجه ، این دانشگاه به توسعه پایدار و موفقیت آمیز خود ادامه داده است.