Keystone logo
گواتمالا

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی برنامه ها که در گواتمالا 2024

تعداد مؤسسات: 3
  • Quetzaltenango, گواتمالا

  به منظور ایجاد دانشگاهی در Quetzaltenango که هدف آن آموزش دانشجویان خود با فلسفه ای مبتنی بر آزادی ، با هدف ایجاد یک جامعه آزاد و صلح آمیز با سطح علمی بالا و همچنین تمایل به ارائه مشاغلی است که دانشجویان خود را آماده می کند. دانشجویان برای مقابله با چالش های آینده ، گسترش دانشگاه فرانسیسکو ماروکین در شهر ال آلتو در سال 1994 تاسیس شد. University of the West در صورت تمایل به ادامه اعتقاد به اعتقاد به گسترش دانشگاه فرانسیسکو ماروکین خواهد بود. از Quetzaltenango کناره گرفت. این موسسه توسط گروهی از تجار و حرفه ای های Quetzaltecan تاسیس شد ، آنها هیئت امنایی را برای ایجاد آن تشكیل دادند و اقدامات مربوط به مجوز آن را آغاز كردند. برخی از دانشجویان و استادان سابق UFM و اعضای شورای عالی بودند که می گفتند این دانشگاه با استقلال اقتصادی جهت هدایت و مدیریت منصوب شده است. خرید زمین برای تأسیس ستاد مرکزی دانشگاه د اوکسیدنته آغاز می شود و به موازات این کار ، کار و هماهنگی که منجر به افتتاح دو پسوند در شهر گواتمالا و در بخشهای اسکوینتلا ، سوشییتپکز ، Retalhuleu ، Huehuetenango و San می شود بخش پدرو سان مارکوس. این فعالیت خود را در شهر کویتزالتنانگو در سال 2010 هنگامی آغاز کرد که شورای آموزش عالی خصوصی اجازه فعالیت آن را داد و در 3 مارس 2010 در روزنامه رسمی منتشر شد. مأموریت این دانشگاه آموزش و انتشار فلسفه است. آزادی با مسئولیت شخصی در تمام زمینه های زندگی بشر برای کمک به پیشرفت مادی و معنوی بشریت.

  • Guatemala City, گواتمالا

  Universidad InterNaciones یک مرکز آموزش عالی در سطح جهانی برای تعالی علمی خود است ، که شکل گیری یکپارچه موجود را تسهیل می کند ، که جستجوی حقیقت ، زیبایی و خوبی را تشویق می کند. این امر باعث رشد هوش ، فکر ، خلاقیت و اراده برای پیش بینی چالش های ارائه شده توسط جامعه امروز و پیش بینی های آینده آن می شود.

  • Guatemala City, گواتمالا

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...